Pages:
Author

Topic: Bittrex Hesabımın Onaylanmasına Yardım Edene $25 Ödeyeceğim - page 3. (Read 1877 times)

newbie
Activity: 10
Merit: 0
0,025 Btc limitini bile aratır oldular. En kötü bir ayda kurtulurum bunlardan diye düşünürken limiti 0'a çekmişler.

Yazdıktan 3 saat sonra limitim 100 BTC'ye çıkarılmış. (6-7 günde sorun çözülmüş oldu)
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
22 günle kurtulduysan yine iyi. Çok daha fazla bekleyenlerde oluyor.Bu  yapılandan sonra hala bittrexle çalışmayı düşünüyorsundur heralde.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
bunlar iyice bokunu çıkarmış harbiden. mail gelmedi diye bittrexe girmeye bile üşenir oldum. yükleme zamanımı bilmiyorum ama ticketi açalı 18 gün olmuş umarım önümüzdeki hafta sonuçlanır.
bundan daha kötüsü herhalde hesabı komple kapatmaları olur.
yakında o da olur.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
Hesabım yaklaşık bir saat önce onaylandı. Ticketime en sonunda dönüş yaptılar. Burada yardım etmeyi düşünen tek arkadaş @zubizeretta offline iken sorunum çözüldü, dolayısıyla kendiliğinden çözüldüğünü düşünüyorum. Eğer @zubizeretta iletişime geçtiyse, kanıtını paylaştığı taktirde ödemesini yapabilirim. Tweetlerimin de etkisi olabilir, bittrex bir paylaşım yaptığında altına ticket idnizi yazarak hesap onaylama talep ederseniz yardımcı olmaları mümkün.

o ticketi acali ne kadar oldu?
ulan bunlar resmen icerideki paranin uzerine yatmis 0 withdraw nedir.
member
Activity: 364
Merit: 20
hemen yardım etmeyin daha müşteri toplanıyor. bak şimdiden 75 dolar oldu

şöyle bir 10 kişi birikse 250 dolar yapar. toplu halledersiniz Smiley
member
Activity: 280
Merit: 13
Hesap onaylamadan coin gönderilmiyor mu?
newbie
Activity: 10
0,025 Btc limitini bile aratır oldular. En kötü bir ayda kurtulurum bunlardan diye düşünürken limiti 0'a çekmişler.
arh
newbie
Activity: 12
yoğun olup olmalaları onların problemi, o zaman sebepsiz yere milletin üyeliklerini kapatmasalardı. günlük 0 btc limiti nedir? 0.025 di sistemi güncellemişler 0 olmuş para lazım olsa aç kalacaz...
member
Activity: 70
Merit: 10
80$ arz talep diye buna denir. O değilde bitterex cok yogun 1 aydan fazla süreceğini tahmin ediyorum şöyle düşün 10 bin kişi sırada var ve günlük 5 kişi onaylıyorlar inceleyip sizce size gelme olasılıgı nedir. Ancak kanallar vasıtasıyla sıkıştırın mailinizi atın bir umut.
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
75 dolar oldu yok mu başka hesabını onaylatmak isteyen ? Grin  Bittrex uzak durmak gerekiyor artıkın onaylı hesaplardan da para çekme talebi sırasında sorun çıkartabiliyormuş
newbie
Activity: 24
atın bana ticket numaralarınızı özelden bir kurcalayayım.
newbie
Yardımcı olana bende 25$ ödeyeceğim.
arh
newbie
bana yardım edene bi 25 dolar da benden.
copper member
Activity: 8
Merhabalar, bildiğiniz gibi bittrex son 1 ayda birçok onaysız hesaptan para çıkışını engelleyip hesap onayı istedi. Ancak hesap onayı işlerini ağırdan alıyorlar ve birçok insan mağdur durumda. tam bir rezalet gerçekten.

Benim de hesabım donduruldu. Enhanced verification yaparken name mismatch hatası aldım. Ne de olsa sistemlerine düşüyor diye 8 gün ticket atmadan düzelmesini bekledim. Sonra forumda yazılanları görünce anladım ki sorunlar profesyonelce çözülmüyor, bir ticket da ben açtım. Verification yaparken istenilen belgeleri ve ekstra 1 tane yüksek çözünürlüklü yeni çekilmiş bir fotoğrafımı tickete ekledim. 14 gün de bu şekilde bekledim ama cevap yok.

Bittrex slack hesabı olan arkadaşlar slackten yardım isteyip hesabımı onaylamama vesile olursa $25 ödeyeceğim. Anlaştığım kişiye özelden ticket numaramı göndereceğim. Ticket numaramı slackten bir destek elemanına verip "arkadaşımın coinlere acil ihtiyacı var, 22 gündür onaylama bekliyor" gibisinden birşeyler yazarsanız dönüş yapacaklarını tahmin ediyorum. Twitterdan yazanlara bile zaman zaman dönüş yapıyorlar çünkü.
Pages:
Jump to: