Pages:
Author

Topic: Bittrex, Sessizliğini Bozdu - page 2. (Read 1243 times)

newbie
Activity: 14
Merit: 0
October 19, 2017, 07:42:51 AM
Hesabımızı onaylamak için gerekenleri yapmamıza rağmen bittrex kimliğimizi doğrulamıyor, kaç gündür bekliyoruz. Bu arada zibidi de değiliz.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
October 18, 2017, 05:49:50 PM
 İndiği gibi geri çıktı.6000$+ için son 1 hafta  Grin Sonra 5000$ ın altına düşer diyorum.
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
October 18, 2017, 05:28:42 PM
Valla ben huylandım bikere.. zaten işimşz hodl✋️ Cüzdanda takılıcam bi süre.. Ortalık sakinleşince düşüneceğim.. Güvenlik problemi yoksa bittrex sevdiğim bir borsa👍
member
Activity: 140
Merit: 20
October 18, 2017, 05:21:23 PM
Keşke en başta bir duyuru yayınlasalardı herkesi panik havasına soktular boşu boşuna
hero member
Activity: 931
Merit: 500
October 18, 2017, 05:04:09 PM
 Bu incelemeyi yapmadan  hesapları askıya almadan bir duyuru yayınlamışlar mı,  kimlikleerinizi verin, hesaplarınızı onaylatın diye, keşke herkesi paniğe sokmadan önce böyle bir önlem alsalardı, ya da böyle böyle kendilerinden çokça konuşturmayı reklamdan mı sayıyorlar. Bittrex kullanıcısıyım ve sorun yaşamadım bunu da belirteyim.
full member
Activity: 616
Merit: 108
October 18, 2017, 04:57:32 PM
Bu çaptaki bir borsa için 1000 de 1çok büyük bir orandır. Ben panik havası ile ciddi manada çıkış olduğunu ve bu açıklamayı yaptıklarını düşünüyorum.
full member
Activity: 175
Merit: 100
Why not!
October 18, 2017, 04:47:37 PM
Zaten bir sıkıntı yok tu da 3 5 zibidi hesabını onaylamadığı için böyle oldu e bide panik havası üstüne binince kıyamet koptu. Halbuki herşey normal Smiley
member
Activity: 504
Merit: 10
October 18, 2017, 04:14:17 PM

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bittrex, gündemi meşgul eden kapatılan kullanıcı hesaplarıyla ilgili sessizliğini bozdu ve web sitesinden bir duyuru yayınladı.

Borsanın resmi sitesinden yaptığı duyuruya göre, herhangi bir sorun olmadığını, bazı hesapları gerekli incelemeler yapmak adına askıya aldıklarını ve kapatılan hesapların %0.1 oranını geçmeyeceğini iddia etti.

Borsanın açıklaması:

Bittrex hesaplarının ertelenmesine ilişkin son raporları ele almak istiyoruz.

Zaman zaman uyumluluk incelemeleri yaparız ve hizmetimize ve kullanıcılarımıza zarar vermemek için dikkatle çalışırız. Bu uygunluk incelemesi kapsamında, incelemenin tamamlanmasını bekleyen bazı hesapları geçici olarak askıya aldık. Kapalı ya da yasak hesapların sayısı çok sınırlıdır: Bittrex toplam hesapların% 0.1’den daha az .

İddiaları cevapladı

Bittrex’in borsa ücretlerini yanlış veya hatalı hesapladığı, alım-satımla ilgili bir güvenlik sorunu olduğu, Bittrex’in kullanıcı adına saklanan bazı paraları kaybettiğini veya Bittrex’in hesaplarının durumunu tartışmak için Slack’e erişimi yasaklamış olduğunu bildiren tüm iddialar gerçek dışıdır. Bittrex, insanların dijital para birimi ekonomisine güvenli bir şekilde katılabilecekleri güçlü, güvenli ve uyumlu bir değişim yapmaya kendini  adamıştır. Değerli müşterilerimizin sabırlı olmasını rica ederiz.

Bize gelince, “sakin kalmayı ve devam etmeyi” planlıyoruz.

https://www.kriptoparahaber.com/bittirex-sessizligini-bozdu.html
Pages:
Jump to: