Pages:
Author

Topic: Bittrex vs Poloniex - page 2. (Read 5146 times)

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
July 09, 2017, 05:20:10 PM
Poloniex''in site görünümü daha çok hoşuma gidiyor.İşlemden aldıkları komisyonlar emin değilim ama bittrexe göre çok daha az bir miktar.Ama poloniex'in bu aralar oldukça sık çökmesi insanın aklında soru işareti oluşturmaya yetiyor bu yüzden bir süredir bittrex kullanıyorum hem yeni çıkan projelerin coinleri orada kendine rahatça yer bulabiliyor.
member
Activity: 72
Merit: 10
July 09, 2017, 04:15:24 PM
Poloniexten üst üste iki kazık yedikten sonra arkama bakmadan çıktım,
iki kazıkta da trade yaparken tahminim doğru çıkmışken, herhangi bir order girmek imkansız hale geldiği için para kaybettim.

Kilitlendiği zamanlar göz göre göre ne yapacağınızı bile bile
fakat polonun altyapısı sebebiyle müdahale edemeden zarar ediyorsunuz.

Özellikle margin accountla oynarken, ddos atak deselerde lending feelerin %15'ini aldıkları için likide olan hesaplardan çok kar ettiklerini ve bu işte parmakları olduğunu düşünüyorum.

Bu arada trade işini yazılımla yapıyordum, webde textboxlara değer girerek değil, gayet güzel bir yazılımla vps server kiralayarak yapıyordum, ama order giremez hale gelmişti artık ben çıkmadan.
Artık tamamen çıktım fakat 7-8 farklı coinde withdrawal ve depositte hiç sıkıntı yaşamadım, belki de tamamen şans.

Bittrex kullanıyorum temiz ve sıkıntısız, bir polo değil margin ve lending account yok belki ama en azından kaybedersem benim hatamdan olsun.
marginsoftware.de bu adresdeki yazılımla sıkıntısız kullanıyorum.
Trextracker application ile hesabınızı androidde takip edebiliyorsunuz.
full member
Activity: 602
Merit: 122
July 07, 2017, 08:13:43 AM
Nedendir bilmiyorum ama Poloniex her zaman bana daha profesyonel geliyor bir çok şikayet var poloniex ile ilgili ama hep kulak arkası ediyorum, yanlış mı yapıyorum bilmiyorum.
hero member
Activity: 602
Merit: 500
July 03, 2017, 04:50:13 PM
Polo ve bittrexi yarı yarıya kullanıyordum ancak yavaş yavaş polodan çekiliyorum, ayrıca çok az da olsa livecoin ve crytopiada da işlem yapıyorum.
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
July 03, 2017, 04:34:28 PM
Bittrex her türlü daha iyidir fakat ne Poloniex ne de Bittrex yeterince güvenli değildir. Bu borsaların tek amacı kar etmek gibi gözüküyor, içerisinde her türlü ıvır zıvır altcoinler mevcut.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
July 03, 2017, 10:26:44 AM
poloyu kullandım bir süre arayüzü çok kullanışlı işlemleri çok hızlıydı. az sayıda coin olması dezavantaj gibi dursa da yeni trade başlayan insanlara büyük bir avantaj. alım satım yaptığı yapacağı coinler konusunda daha fazla hakimiyet kurabiliyor. yine bir dezavantaj aşırı dump ve pumlarda siteye ne girebiliyorsun ne hızlı bir şekilde işlem yapabiliyorsun.

ilk abirtaj deneyimim polo bter arasında gerçekleşti.

bter az coin sayısı çok düşük bir işlem hacmi var. ben göndermeden önce sanırım çekimlerde problem yaşanıyormuş ama ben yaşamadım btc ile çıkış yapamıyordum o yüzden başka bir altcoin alıp bittrexe gönderdim.

şimdi bittrex kullanıyorum. yatırma ve çekim çok hızlıydı. arayüzüne daha alışamadım. çok sayıda coin olmasından dolayı takiplerim zorlaşıyor.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
July 02, 2017, 08:39:06 AM
Poloniex git gide bozuluyor ve güven sarsıyor içeride 27 bin dolarım var ve şuan telefonum resetlendiği için hesaba erişemiyorum 2fa doğrulamasının kaldırılması için desteğe yazdım 3 gündür cevap yok hesabım kullanılmaz durumda :S

2FA ile ilgili uyarıları dikkate alın, mutlaka anahtarları/QRkodları yedekleyin.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
July 01, 2017, 08:35:37 PM
Poloniex git gide bozuluyor ve güven sarsıyor içeride 27 bin dolarım var ve şuan telefonum resetlendiği için hesaba erişemiyorum 2fa doğrulamasının kaldırılması için desteğe yazdım 3 gündür cevap yok hesabım kullanılmaz durumda :S

Anahtarı bir yere kaydetseydin keşke, zor bir durum. Hele polo bu haldeyken Allah sabır versin.
member
Activity: 102
July 01, 2017, 01:55:22 PM
hero member
Activity: 854
Merit: 500
July 01, 2017, 01:38:52 PM
Bundan bir kaç ay önce ikisini karşılaştırsaydınız şayet kuşkusuz poloniex derdim ama son yaptıkları ile beni güvenimi aşırı derecede sarstı şuan için bittrex diyorum ama o da kendi cüzdanınızda duracak şekilde sadece işlemleri yaparken kullanmanız.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
July 01, 2017, 11:22:33 AM
Poloniex bu alemde bir nimettir bence, dua edelim patlamasın : ) kasması falan evet can sıkıyor ama poloniex'teki hacimi hiç bir borsada bulamadım.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
July 01, 2017, 11:13:24 AM
Poloniex aşırı kasılma/donma yaşatıyor. En son 3 hafta öncede farklı ip den girildiği gerekçesiyle hesabımı dondurdu. Ticket açtım, aktif hale getirilmesi için ama muhatap olan hiç kimse yok günlerdir hesabımda kalan coin lerimle işlem yapamıyorum. Bu yüzden bittrex e geçtim. Ben gayet memnunum.

Ancak poloniex 'te hesabımı açtırmak için ne yapmam gerek, fikri olan var mı?
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
June 21, 2017, 10:29:30 AM
Bittrex çok pahalı fakat ilk çıkan altcoinleri önce başka bir borsaya para yatırıp daha sonra aldığınız Bitcoin'i Bittrex'e aktararak satın alabilirsiniz. Bunun dışında Bittrex'i sadece sepet yapmak için kullanıyorum. Gündelik kullanılması gereken bir borsa değil.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
June 21, 2017, 07:04:57 AM
Polo nun pazarı umarım günden güne dahada düşer haketmiyorlar şuan bulundukları konumu.

Gerçekten polo beni delirtmeye başladı.Dün 5 kez ard arda girmeye çalıştım anaSayfa açılıyor tekrar kapanıyor.dünkü düşüşten faydalanamak istedim ancak polo sağolsun siteye girmeme dahi izin vermedi.Yavaş yavaş bittrexe kaydırıyorum coinleri.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
June 20, 2017, 10:05:01 PM
Polo nun pazarı umarım günden güne dahada düşer haketmiyorlar şuan bulundukları konumu.
full member
Activity: 448
Merit: 107
June 20, 2017, 08:51:09 PM
Görüşler için teşekkürler arkadaşlar benim de kalbim Bittrex e kaymaya başladı <3 😄
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
June 20, 2017, 04:15:54 AM
Bittrex, alıp bekle yatırımı yapan yatırımcılar için kesinlikle Poloniex'ten çok çok daha iyi ve kaliteli bir yapıya sahip. Poloniex'in iktidarı da çok uzun sürmeyecektir, çünkü aynı dangalak yobit gibi bir yapı almaya başladı.

Bytecoin'in walletini kapatmak nedir ya Smiley Böyle saçma bir şey olabilir mi?

Ben önceleri hep poloniex'i bitrrex'e tercih ederdim ama sonralarında bittrex'in çok daha kaliteli olduğuna karar verdim.
member
Activity: 64
June 16, 2017, 03:35:43 AM
Poloniex deposit ve withdrawal işlemlerinde çok yavaş bazen günlerce bekletebiliyor. Bittrex bu konuda daha hızlı fakat bittrex'in sorunuda sitenin hantal olması.
Acele işiniz yoksa bittrex  Cheesy
hero member
Activity: 698
Merit: 506
June 15, 2017, 03:57:38 PM
Poloyu hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum Support'a işin düşerse belki  aylarca belki de hiç cevap alamayabilirsin.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
June 15, 2017, 03:53:20 AM
Hacim konusunda polo en iyisi.
Coin çeşitliliği konusuda bittrex.
He dersenki ben piyadaki coinlerin çoğunu görmek istiyorum o zamanda yobiti tavsiye ederim.
Ama onada pek güven olmaz diyorlar.
Pages:
Jump to: