Pages:
Author

Topic: Bize bi bin x lazım - page 2. (Read 328 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
January 10, 2023, 12:07:07 PM
Mesele mal almak değil ki  1x 100x olana kadar sabredebilmek yoksa 10000x de yapılır bu piyasada olmadı mı? Doge kaç x yaptı Cheesy

Bende sabır yok 20 gün önce açtığım bir işlemi sırf moralim bozuldu düşüşte diye kapattım şimdi ise kapattığımdan 4x yukarıda şaka gibi değilmi. Yakın zamandan beri aldığım ürünleri soğuk cüzdana çekiyorum fiyatına falan baktığım da yok diğer türlü insan aldanıp satabılıyor. Kendimi eğitmem gerek.

ufak bir parayı şansa 180x yapmayı deneyimledim anlık birşeydi yoksa bende o sabır yok şöyle 1000 usd gibi bir rakam ile yakalamış olsaydım benim hayatımda ciddi değişiklik olurdu ama rakam inanılmaz ufaktı Cheesy

Birde pancakeswap'ın sattığı nftlerdi forumda kimle konuşuyordum hatırlamıyorum hala konularda mesajları görebilirsiniz 150 dolarlık bir nft satışıydı 30bnb gibi bir paraya satmıştım.

Birde 1000x yaptıktan sonra parayı koruyabilmek mesele sağa sola saldırıp eldeki maldan da oluyorsunuz.

Bir önceki boğada inanılmaz paralar kazanıp (yüzbinlerce dolar) elinde avucunda birkaç k usd kalan insanlar gördüm.

Ortada bir sorun yok birden fazla sorun var.

1. 1000X Yaparken aldığınız risk miktarı 10dolar ile 10000x yapsan ne yapmasan ne. Hayatın nesi değişecek.
2. 1000X olacağı sürede malı elde tutma sabrı
3. 1000x olduktan sonra malı koruyabilme.

64k'dan beri bekleyen short işlemi gördüm aklım durdu twitter'da gerçek yada değil mesele o kadar süre bekleyebilmek.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
January 10, 2023, 12:03:43 PM
Bana da acilinden bir o kadar lazım. Nasıl bu kadar parayı katlayabiliriz hocam. Bu arada sanki kendimi tavsiye arayan acemi yatırımcılar gibi hissettim. Şu an iliklerime kadar SHIBA 1 dolar olacak demeni bekliyorum eğer demezsen üzülürüm  Cheesy

Gerçekten bu kadar para yükseltebilen varsa helal olsun ben 10 katına fazlasıyla razıyım. Para katlama büyük risklerin alınmasını gerektiren bir sanattır bence.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
January 10, 2023, 11:27:58 AM
hedef 1000x yani mesela 2x yaptık hedef 500x kalıyor, 4x daha yaptık 125x kaldı, 5x daha kaldı 25x...toplam 1000x
yapılabilir sadece şans ve bilgi...
Bazen durup sadece kaybetmemeye odaklanmak gerekiyor. İyi kumarbazlar nerede durmasını bilen kumarbazlar oluyor genellikle. İddia oynadığınızda, borsa da alım satım yapsanız da market yapıcılar ya da dışarıdaki manipülatör sizin ayağınızı taşa takacaktır. Likiteyi ikiye katlamak bile büyük marifetken siz 1000x aslında yapılabilir, kolay yav diyorsunuz hocam Smiley
usta bi üstte eighdots 136x yapmış
herkesin kendine göre bi rekoru var, 136x yapabilsek zaten bişey kalmıyor 2 defa 2x = 1000x koy btc'ye zaten birkaç yılda kesin 4x belki 20x
benim dediğim bi seri yakalamak, hayatta böyle kazançlı bereketli dönemler olur, why not? kolay ya da zor demiyorum tamamen kısmet şans ve biraz da bilgi ve cesaret. 100k oldu tamam da diyebilirsiniz hayır hedef 1m devam da...

Abi onu yaparken sepet yaptığım shit coinlerin arasından birisi tuttu yani öyle büyük de yatırmamıştım ama 136x olmuştu. 1000'de 1 ihtimal bana göre ve denemesi bile gereksiz. Hiç girme bence cesaret işi falan değil. Girmeden önce cesaret işi gibi geliyor ama girdikten sonra hata olduğu anlaşılıyor. Dümdüz spot piyasadan alım yapmak en mantıklısı bence. ETH olur BTC olur alıp beklemek en iyisi. Yoksa diğer türlü iddaa da shitler de hepsi para kaybı. Bereketli dönemler elbette oluyor da zaten o dönemlerde boğa dönemi kim neyi alırsa alsın artış geliyor bir yere kadar. O zamanı beklemek daha mantıklı. En azından kayıp olmadan kar edebilmek daha olası. Yatırım tavsiyesi değildir cümlesini boşuna demiyor insanlar canları yanmış ki bu cümle ortaya çıkmış. Bu söylediklerimin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir Smiley

Benimle aynı zamanda giren arkadaşım hala coinde bekliyor yaklaşık 2 seneye yaklaştı mesela. Parası eridi. O da cesaretliydi ve seri yakalayıp gidecekti. Düz cesaret fayda etmiyor yani.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
January 10, 2023, 09:47:17 AM
Kısa yoldan hızlı para kazanmak diye bir şey yoktur. Bu hevesle yola çıkanları çoğunluğu ciddi zarar ettiklerini burada gördük, sabırla araştırarak inceleyerek okuyarak kendini geliştirerek bir şeyler başarmak çok daha kolay olacaktır. Hiç mi 1000x yapan yok derseniz illaki olmuştur ve olacaktır biraz şans biraz öngörü ile yapılamayacak bir şey değil. Kısa sürede 1'i 1000 yapayım hırsıyla bir sonuç alınacağını sanmıyorum.

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
January 10, 2023, 08:05:10 AM
hedef 1000x yani mesela 2x yaptık hedef 500x kalıyor, 4x daha yaptık 125x kaldı, 5x daha kaldı 25x...toplam 1000x

Söyleyince kolay geliyor ama pratikte bu olmuyor arkadaşımın birisi de yer gün ana para 10 bin lirayı katlama derdine düşmüştü hemde 1.10 1.20 oranlı tek maç tek maç şeklinde gitmek istiyor bir de oturmuş hesap etmiş bilmem kaç günde 25x yapmış olacakmış bu risk tabi 10 gün tuttu 11’de battı zor yani abi ancak sağlam düşüş yakalayınca alıp bekleyeceğiz bir de gem tabir edilen coinleri bulmak lazım
legendary
Activity: 2072
Merit: 1137
January 10, 2023, 07:40:46 AM
Bazen durup sadece kaybetmemeye odaklanmak gerekiyor. İyi kumarbazlar nerede durmasını bilen kumarbazlar oluyor genellikle. İddia oynadığınızda, borsa da alım satım yapsanız da market yapıcılar ya da dışarıdaki manipülatör sizin ayağınızı taşa takacaktır. Likiteyi ikiye katlamak bile büyük marifetken siz 1000x aslında yapılabilir, kolay yav diyorsunuz hocam Smiley
usta bi üstte eighdots 136x yapmış
herkesin kendine göre bi rekoru var, 136x yapabilsek zaten bişey kalmıyor 2 defa 2x = 1000x koy btc'ye zaten birkaç yılda kesin 4x belki 20x
benim dediğim bi seri yakalamak, hayatta böyle kazançlı bereketli dönemler olur, why not? kolay ya da zor demiyorum tamamen kısmet şans ve biraz da bilgi ve cesaret. 100k oldu tamam da diyebilirsiniz hayır hedef 1m devam da...
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
January 10, 2023, 06:47:41 AM
legendary
January 10, 2023, 06:14:40 AM
hero member
Activity: 756
Merit: 701
January 10, 2023, 04:56:33 AM
Bak abi kimse fikir vermemiş çünkü kimse birinin göz göre göre para kaybetmesini istemez. Coinler için şu zamana kadar yaptığım maximum x 136x’ti ama tamamen şans. İddaa konusunda da şunu söyleyebilirim, çevremde kazanan olmadı. Yani şöyle adamın hedefi 500 bin ama 100 bine kadar çıkıyor sonra hırs mı diyim aldanmak mı diyim bir şekilde o kazancını kaybedip eksiye iniyor. Coin konusunda buradaki birçok kişi benden tecrübeli illa ki fikirler çıkacaktır o konuda yorum yapamam ama iddaa konusunda diyeceğim tek şey uzak durmanızdır.

Diyelim ki illa oynucam uzak dur demek bana çözüm değil derseniz de bence iki seçenek var. Mesela Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde baktığımda Fenerbahçe’nin oranı 1.95’ti. Galatasarayın ise 2.65. Ya tek seferde büyük miktar basıp hedefine ulaşıp daha bulaşmazsın ki bence bu mümkün değil ya da direkt kaybedip sermayeden olursunuz. Maçta favori takım gol bile atamadı kendi evinde gördük. Bir de farklı olarak alt üst korner vs. bir sürü seçenek bar ama çoğu tutmadı mesela maçta. Her türlü iddaa kazanıyor. Diyelim ki 500 bin basıp x2 tutturdunuz. O elde ettiğiniz 500 bin sizi durdurmuyor ve daha sonra devam ediyorsunuz. Sonuç olarak da yine kayıp yine kayıp. Hadi kayıp olmadı kazandık etti 1 milyon ama sonra kolay kazanç kafası da insanı zarara sürüklüyor. Coin de bilmiyorum bu ladar x yapılabilir mi ama iddaaya bulaşıp da sermayenizi hiç etmeyin derim.
legendary
January 08, 2023, 04:57:34 PM
Hacılar agalar arkadaşlar
yeter daaa! ömrümüz çürüdü BİZE acilinden Bİ BİN X LAAAZIIIM
ordan burdan kriptodan şurdan burdan fark etmez iddaadan bile olabilir (ciddi ciddi düşünmeye başladım) marjin olur, şu olur bu olur
1000 dolar atıp 1m dolar 10k atıp 10m dolar gibi gibi...
hayatta hemen her istediğimizi yapmaya yetebilecek miktarda para için fikirlerinizi alalım, mümkünse kısa yoldan olsun! Grin yeter beklediğimiz FOCUSSS
Pages:
Jump to: