Pages:
Author

Topic: Björk'ün yeni albümü sadece kripto paralarla satılacak - page 2. (Read 881 times)

member
Activity: 126
Merit: 12
Kripto Para Uzmani ve Yatirimcisi
İlgili Müzik grubunu tanımıyorum ama sanki bana pazarlama taktiği yaparak basında yer alarak reklam amaçlı bir hareket gibi geldi

Öyle bile olsa Bitcoin'e fayda sağlamış oluyor.
member
Activity: 138
Merit: 11
İlgili Müzik grubunu tanımıyorum ama sanki bana pazarlama taktiği yaparak basında yer alarak reklam amaçlı bir hareket gibi geldi
member
Activity: 109
Merit: 10
Decentralized Transportation Economy
güzel gelişme olmuş. birilerinin bu hareketi başlatıp sürükleyip götürmesi gerekiyordu.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Kripto paraların kullanım alanları genişlemeye devam ediyor.

İzlanda'lı aykırı müzisyen Björk yeni albümünün sadece kripto paralarla satın alınabileceğini fiat para birimlerinin alım satım işlemlerinde geçerli olmayacağını söyledi Smiley

Kripto para birimleri daha fazla benimsendikçe bu kripto paraların fiyatına da yansıyor, yapılan işlem sayısı artıyor ve bu da ana akım medyasının Bitcoin'e daha fazla yer vermesine öncülük ediyor. Ana akım medyasında yer almak ve artan işlem sayısı ise Bitcoin'i her zaman olduğundan daha istikrarlı bir para birimi haline getiriyor. Bu benimsenme ve istikrar süreci, Satoshi döngüsü olarak adlandırılıyor ve Bitcoin fiyatındaki artışın ardında yatan esas etken olarak görülüyor.

https://kriptokoin.in/bjorkun-yeni-albumu-sadece-kripto-paralarla-satin-alinabilecek/
Haberi açamadım ama başka sitede okuduğum habere göre albüm coinle satılmyacak,sadece albümü alan müşterilere kendi audiocoininden dağıtılacağı yazıyordu.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bu tip gelişmeler güzel bu şekilde insanlar arasında daha çok tanınma ve daha çok sirkilasyon sağlayacaktır. Bunlar gerçek yaşamda kullanım açısından başlangıç oluşturacak iyi gelişmeler, yaygınlaşması kullanımı arttıracaktır.
member
Activity: 160
Merit: 10
Kripto paralar ile ödeme çok mantıkli ve daha guvenli
full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
Kripto para dünyasıyla haşır neşir olup da böyle haberleri duyunca sevinmemek elde değil. Kripto paralar gümbür geliyor potansiyellerini kestirmek bile zor. Bir de şu fork olayı hayırlısıyla bitseydi olaysız kayıpsız.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
bu sistem üzerinden telif olayını sağalama bağlayarak satış yaparsa oldukça etkili olacaktır bu tip bir projeye.
2018 kripto yılı olmaya aday değil olucak
member
Activity: 360
Merit: 18
Kripto paraların kullanım alanları genişlemeye devam ediyor.

İzlanda'lı aykırı müzisyen Björk yeni albümünün sadece kripto paralarla satın alınabileceğini fiat para birimlerinin alım satım işlemlerinde geçerli olmayacağını söyledi Smiley

Kripto para birimleri daha fazla benimsendikçe bu kripto paraların fiyatına da yansıyor, yapılan işlem sayısı artıyor ve bu da ana akım medyasının Bitcoin'e daha fazla yer vermesine öncülük ediyor. Ana akım medyasında yer almak ve artan işlem sayısı ise Bitcoin'i her zaman olduğundan daha istikrarlı bir para birimi haline getiriyor. Bu benimsenme ve istikrar süreci, Satoshi döngüsü olarak adlandırılıyor ve Bitcoin fiyatındaki artışın ardında yatan esas etken olarak görülüyor.

https://kriptokoin.in/bjorkun-yeni-albumu-sadece-kripto-paralarla-satin-alinabilecek/
Pages:
Jump to: