Pages:
Author

Topic: blockchaan.info sitesine dikkat edin.. - page 2. (Read 2107 times)

legendary
Activity: 1445
Merit: 1000
November 01, 2016, 05:08:14 PM
2 gün önce demişsiniz o adwords reklamı hala duruyor rekabeti yok ama basit bir kelime değil
23.900.000 arama sonucu var her bi halta hemen müdahale eden google bunu göremiyor demek ilginç..
reklam sadece türk girişlerine açık ve IP Location   Turkey - Izmir - Izmir
Şu an kaldırılmış sanırım, bende gözükmüyor fakat Google böyle bir phishing sitesine nasıl onay verebilir aklım almıyor, Adsense'te en saçma şeye bile müdahale edip cezalandırıyordu.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
November 01, 2016, 05:01:52 PM
2 gün önce demişsiniz o adwords reklamı hala duruyor rekabeti yok ama basit bir kelime değil
23.900.000 arama sonucu var her bi halta hemen müdahale eden google bunu göremiyor demek ilginç..
reklam sadece türk girişlerine açık ve IP Location   Turkey - Izmir - Izmir
newbie
Activity: 22
Merit: 0
November 01, 2016, 04:51:29 PM
2 gun once blockchain hesabima giris yapmak icin google amcaya blockchain yazip ok dedik..sayfanin en ustunde reklam baslikli blockchain isimli linke tikladik..guzelcene giris bilgilerini yazdik Grin sonra hesaba giremedik..hesabiniza bircok kez giris denemesi oldu mail adresinizi kontrol edin diye bir yazi..maile baktik gelen giden yok..2 dakika sonra tekrar denedim..bu sefer reklam baslikli linkten degil asagidaki blockchain linkinden giris yaptim..bir baktim hesaptaki 20$ btc buharlasmis  Grin

yani anlayacaginiz o reklam baslikli link blockchain degil,blockchaan denen sahtekar pishing sitesiymis..duzgun okumadan linke tikladik..neyse giden gitti..artik browserlar bu site icin uyari veriyor zaten..birde sahtekar sitenin google da ilk sirada ne isi var onuda anlamadim..

google i mahkemeyemi versem acaba.. Grin
Pages:
Jump to: