Pages:
Author

Topic: Blockchain wallet yeni airdrop var - page 2. (Read 333 times)

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 06, 2019, 09:43:25 AM
XLM airdrop'u için hesabımı onaylatmıştım sonrada imzadan dolayı bitcoin adresini verip kullanıyorum uzun süredir. Fakat bugün giremiyorum cüzdana bir bağlantı problemi falan dediklerini yapacaktım. Artık bir kaç gün sonra denerim.

Tam bir anlatsana nerden nasıl bağlıyoruz sosyal medya hesaplarını?

Hocam cüzdana girdiğin zaman zaten airdrop kısmını görüyorsun. Geri kalan kısmı basit. Bende önce hata yaptım need help var aşağıda özellikle Facebook için zorlandım. İk sayfa açtım onun dediğini. Adım adım yaptım öyle oldu.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
December 06, 2019, 06:53:22 AM
XLM airdrop'u için hesabımı onaylatmıştım sonrada imzadan dolayı bitcoin adresini verip kullanıyorum uzun süredir. Fakat bugün giremiyorum cüzdana bir bağlantı problemi falan dediklerini yapacaktım. Artık bir kaç gün sonra denerim.

Tam bir anlatsana nerden nasıl bağlıyoruz sosyal medya hesaplarını?
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 06, 2019, 03:24:13 AM
Belki gören olmuştur. Olmayanda vardır blockchain wallet te yeni airdrop gördüm ben. Hesap onaylı olması lazımmış. Önceden xlm için kyc yapanlar zaten uğraşmacak. Girince göreceksiniz zaten. Twitter ve Facebook u bağlamanızi istiyorlar.
Arkadaşlar Twitter ve Facebook u nasıl bağlayacagimizi altta need help yazmış oradan yapabilirsiniz. Vakti olan yapsın bence.
Kolay olduğu için uzun uzun yazıp detaya girmeye gerek yok. İsteyen daha fazla sosyal medya bağlayabiliyor. Bu bilgiyi vereyim. Umarım akmaya hak kazanırız ve iyi getirisi olur.
Pages:
Jump to: