Pages:
Author

Topic: Blockchain'in SAP'si Olmak İsteyen Lition - page 2. (Read 300 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
lition'u ilk defa duydum ben. klasik olarak "bu tür blockchain düşmanı olan projelerden nefret ediyorum." Grin Grin yazdıktan sonra hyper ledger kullanmak varken kurumsal firma neden lition'u tercih etsin?

- ekleme: bu tür projelerin ico bilgilerini paylaşırsanız geçmişle günümüz arasındaki bağlantıları da takip etmiş olur insanlar. ico'dan ne kadar para topladılar vs güzel bilgilerdir.

- x100 tarzı başlıklar kurmamanızı tavsiye ederim. potansiyeli yüksek token/koinler diye olarak yaparsanız daha iyi olur. o zaman da youtube izleyicisi izlemez diyebilirsiniz eyvallah ama burada bu isimle paylaşım yapmayın Grin

- sap ile ne gibi iş birliği var? bildiğim kadarıyla sap da kendi blockchain ile uğraşıyordu. alamanlar toplantısı gibi.

- richard efendinin kariyeri güzel ama dikkatli olmak gerekiyor.

- stake için istedikleri min tutarı 1000 ya da 2000 yapabilirlerdi çünkü dolaşımdaki tutar zaten 1/4  şeklinde. (35,542,029/130,039,257)

- https://twitter.com/lition_turkiye türkçe twitter hesabı oluşturmuş birileri. aktif değiller ama token yakımından bahsediyor. wp'de konu ile ilgili vardır. belki ileride de yakma devam eder.

güzel projeye benziyor takip edilmeli ama x100 hayali insanları çok üzer. video için teşekkür ederim.

edit: fiyat 0,08 dolar şu an

$0.080322 USD (19.84%)
0.00001038 BTC (17.79%)
0.00040751 ETH (19.15%)
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
sap ne demek hocam bunun bir açılımı varmıdır ilk defa duydum.

sapı ? enteresan bir kısaltma
member
Activity: 243
Merit: 34
Blockchainin SAP'ı olarak görebileceğimiz Lition projesini "100x'i Yakalamak" programının ilk bölümünde inceledim. Programın adından da anlaşılacağı üzere, videolarda size 100 kat değer sağlayacak projeleri inceliyorum. Lition'ın iş modelini, takımını, artılarını, eksilerini inceleyip bölüm sonu puanını da verdim 😉 Videoyu izlemek için buyrun efendim 👇

https://youtu.be/LRL6NfJT6bc
Pages:
Jump to: