Pages:
Author

Topic: Bloomberg’e Göre Bitcoin Rallisi Çok Yakında - page 2. (Read 653 times)

jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Bloomberg e asla inanmam.O ne derse her zaman tersi çıkar.Ama inşallah bu sefer haklı çıkarlar da Bitcoin biraz yükselir.Tüm ümitler bitcoinlerin kaldı ancak bitcoinde tık yok.Altlar zaten ölü
member
Activity: 308
Merit: 10
Hadi gayrı gelmesi lazım rallinin buradan bitcoin keriz silkeleye silkeleye 50 bin dolara çıkması gerekiyor.Global çapta bir fomo oluşur resmen.Herkes bitcoin konuşur ve fiyat stabil kalırsa her yerde btc kullanılabilir.
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
Geçen hafta bu konu için attığım postlarda bu yatay seyrin sevindirici olduğunu bize bir destek seviyesi oluşturacağını ve en önemlisi fiyatı baskılayarak BTC toplandığını dillendirmiştik. Teknik de söylediklerimizi desteklemeye başladı. Ama ben yine de bu ciddi BTC alımlarının balinayı doyurup doyurmadığını görücez diyorum. Umarım doymuştur temennimi de ekliyorum...
member
Activity: 1022
Haberin çıktığı tarihe baktığımızda o zamandan beri hala Bitcoin fiyatında doğru düzgün bir olumlu gelişme göremiyoruz malesef. Net bir zaman da verilemiyor.
member
Activity: 350
Bitcoin rallisinin ne zamana geleceği konusunda her hangi bir zaman aralığı vermek artık anlamsız .Yıl başından beri sürekli boğa geliyor ralli başlıyor diye atıp tutanların tahminleri maalesef hiç bir şekilde yerine oturmadı.
jr. member
Activity: 113
Umarım artık başlar 😁yıl sonuna odaklandık kaç aylardır hold
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
olaya teknik bakıyorlar. bende sırf teknik baktığım zamanlar oldu. bitcoindeki rallinin belirtisi, kıpırtısı yok. yakında deniliyor ama dip noktasının o beklenti içinde olduğumuz 6000 doların çok altında bile yer alabilir. madencilik üretim maliyeti var düşürmezler deniliyor ama bir ihtimal. bu piyasada her şey olabilir.
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
Hep bi ralli havası fakat reelde herhangi belirgin bir gelişme görünmüyor bunu tetikleyen bişeylerin olması lazım ki buda henüz bulunmuş değil ülkeleri daha çok bu piyasaya yöneltmek lazım diye düşünüyorum işlem hacmi genişledikce fiyatta artar die düşünüyorum.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Yakında diye umudumuzu bitirdiler. Aynı sinema fragmanı gibi 'çok yakında' Hadi artık başlasın şu boğa sezonu da herkesin morali yerine gelsin. Ama bence yılsonu ve 2019 ilk çeyreğini bulacak gibi
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Bir ralli muhabbeti aldı başını gidiyor ama ben kendi açımdan olumsuz etkilerden kurtulmuş değilim. Umarım btc rallisi düşündüğümüzden ve umduğumuzfan çok daha yakındır.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
aralık ayına kadar kesin yukarı hareket yapacakda mesele şurda işte o hareketi geçen seneki gibi 2-3 ayda yapmıştı bu seferki agresif çıkıp 1 ayda sonra zırt diye geri dönermi.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
9 aydır alçalan üçgen içerisinde seyrediyor ve gitgide hareket alanı daralıyor,  ekim-kasım ayında ralli başlamazsa bir alt desteğe doğru panik satışları ile ineriz umarım o seviyeleri görmeden çıkışa geçeriz.

Size katiliyorum. Bu alcalan ucgeni digerleri gormuyorlar mi da bu denli net bitcoin rallisidir vs konusuyorlar sasiriyorum. Bence bu sikisikligin sonu pek hayra cikmayacak gibi.
member
Activity: 980
Merit: 12
Ben pek inanamıyorum açıkçası Bitcoin rallisinin bu sene içinde gerçekleşeceğine. Görünen o ki Bitcoin şu anki seviyelerde gezinerek seneyi tamamlayacak gibi. Yanılmayı çok isterim tabi ki.
jr. member
Activity: 196
Ben biraz karamsar yaklaşacağım bu konuya. Ülkemiz de dahil dünyanın birçok ülkesi ekonomik krizle mücadele veriyor.Eğer ekonomide düzelmeler olmazsa insanların kripto paraya yatıracak bir paraları da olmayacak. Bu kripto para piyasası açısından umut kırıcı birşey.Ama ekonomilerine hiçbirşey olmaz denilen ABD gibi ülkelerin bu piyasaya girmesi piyasayı uçuracaktır.
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
Bloomberg dünya ekonomisinin nabzını tutan yegane oluşumlardan biri olarak Bitcoin rallisinin yakında olacağını doğru tahmin ettiyse zaman bunu gösterecektir. Yaklaşık bir yıllık kırmızı piyasa illaki dönecektir.
member
Activity: 560
RSI, momentum çizgisini yukarı kesmiş o anlatılıyor. bu seneki 4. kesişmeymiş. olumlu senaryo çizilmiş ama bunun bertaraf edilmesi için kötü birkaç haberin gelmesi yeterli. yani teknik kendiliğinden çalışır ama asıl rota çeşitli haberler, kararlar kısacası haber datasından geliyor.
member
Activity: 994
Merit: 20
Bitcoin rallisi başlasın artık da Bitcoin'de yükseliş hareketleri görelim. İçimiz karardı artık ne zamandır aynı değerleri göre göre. Tabi ki daha da düşmemesi iyi bir şey de artık yükseliş lazım.
member
Activity: 574
Merit: 13
9 aydır alçalan üçgen içerisinde seyrediyor ve gitgide hareket alanı daralıyor,  ekim-kasım ayında ralli başlamazsa bir alt desteğe doğru panik satışları ile ineriz umarım o seviyeleri görmeden çıkışa geçeriz.

Benim korkum yılı bu seviyelerde bitirmesi. Öyle olursa iş sakat. Ocak ayında piyasa her zaman bir bunalıma girmiş yine aynısını yaşarsak zor olur.
member
Activity: 546
farklı bir analiz ile bakıyorum olaya ama onda da toparlanma aşaması başlayabilir. ama ortada sec gibi itekleyici güç oluşmadığı sürece hemen başlamasını da beklemiyorum. yani gelecek sene bugünlere kadar bu fiyatlardan biraz daha aşağıda ve yavaş yavaş yükseliş de yapabilir.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Teknik indikatörler çok önemli ancak teknik analiz her zaman aynı sonucu vermiyor malesef hele ki kripto para piaysası gibi manupulasyona açık olan piyasalarda.
Pages:
Jump to: