Pages:
Author

Topic: BMW-DOVU birlikteliği - page 2. (Read 309 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
February 05, 2018, 02:32:50 PM
Range rover da işbirliği mi yapıyordu bu Dovu ile? Yoksa asparagas haberler mi bunlar? Net bir sonuç bulmak lazım bizzat BMW'den ya da RR'dan yapılan.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
February 05, 2018, 01:51:04 PM
Piyasa düşüşü durulsa ve birkaç sağlam borsaya girse roket takacaktır bence de.
jr. member
Activity: 75
Merit: 3
February 05, 2018, 01:20:02 PM
bu haber yayınlanmadan önce dovu güzel exchange sitelerine katılsaydı etkisi büyük olurdu ama şuan bitcoindeki düşüşün de etkisiyle artış çok fazla olmayabilir
full member
Activity: 450
Merit: 122
February 05, 2018, 12:06:28 PM
Var ya daha neler bekliyor baharda bir koyacak başımız dönecek,söylemedi demeyin.
member
Activity: 112
Merit: 11
February 05, 2018, 11:17:19 AM
peki nedir bu dovu tam olarak bmw acıklar ama bmw ile ne kadar bi iş anlaşması olacak ve uzun vadelı calıscaklar mı bı krelık mı calıscaklar bunlar hep cevaplanması gereken sorular

pilot olarak başladı zaten eğer projeyi güzel bulmasalardı bunu bile yapmazlardı. ben de projeyi beğendim ve takım gerçekten sıkı çalıştığı telegram grubuna da yansıtıyor. DOVU projesi hakkında bilgi için de burdan yeterli bilgiyi alabilirsin :http://dovu.io/
newbie
Merit: 0
February 05, 2018, 11:09:28 AM
peki nedir bu dovu tam olarak bmw acıklar ama bmw ile ne kadar bi iş anlaşması olacak ve uzun vadelı calıscaklar mı bı krelık mı calıscaklar bunlar hep cevaplanması gereken sorular
member
Activity: 294
February 05, 2018, 11:08:58 AM
Bu haber açıklanmadan 10 gün önce falan konuşuldu burada. Admin de onaylamıştı telegram grubunda. Yine de fiyatı düştü etki etmedi. İleride değerleneceğini düşünüyorum.

aslında yaklaşık 10 gün önce bu haberin BMW tarafından açıklanacağı düşünülüyordu fakat BMW tarafından gelen gecikme dolayısıyla insanları DOVU projesinin vaatlerine yalan gözüyle bakıldı. BMW nin açıklaması bugün yapıldı.DOVU nun güvenilirliğini tekrar kazandığını düşünüyorum.

BMW çok büyük bir marka. Dovu bmw ile anlaşana kadar doğru düzgün duymamıştım bile açtım whipaper baktım bu iş yapar dedim. BMW ile işbirliğine giden bir coin yarı yolda kalmaz. Güzelce yükselecektir ya da digibyte gibi uzun süre altlarda seyredip bir gün çıkışını yapacaktır. Buna inancım tam.
member
February 05, 2018, 11:06:35 AM
Bu haber açıklanmadan 10 gün önce falan konuşuldu burada. Admin de onaylamıştı telegram grubunda. Yine de fiyatı düştü etki etmedi. İleride değerleneceğini düşünüyorum.

aslında yaklaşık 10 gün önce bu haberin BMW tarafından açıklanacağı düşünülüyordu fakat BMW tarafından gelen gecikme dolayısıyla insanları DOVU projesinin vaatlerine yalan gözüyle bakıldı. BMW nin açıklaması bugün yapıldı.DOVU nun güvenilirliğini tekrar kazandığını düşünüyorum.
member
Activity: 294
February 05, 2018, 10:54:04 AM
full member
Activity: 672
Merit: 100
February 05, 2018, 10:38:45 AM
bu haber yayıldığında dovu 50 cent civarındaydı şimdi 20 cent civarlarında bu haber bile kriz zamanında etki etmedi. Uzun vadede ise dovu düşünebileceğiniz bir token değerlenir bence.
member
February 05, 2018, 10:37:09 AM
geçen günlerde bahsedilen BMW-DOVU birlikteliği BMW tarafından açıklandı. BMW pilot olarak DOVU projesini hayata geçiriyor. Kriz zamanında bu haberin DOVU üzerindeki etkisi ne olur bilmiyorum ama proje sözlerini gerçekleştireceğini kanıtladı bence. kaynak :
https://www.automotiveworld.com/news-releases/bmw-group-uk-announces-chosen-start-ups-innovation-lab/
Pages:
Jump to: