Pages:
Author

Topic: Boğa Tanrısı XRP Neden Uykuda ? - page 2. (Read 674 times)

sr. member
Activity: 883
Merit: 262
March 29, 2021, 07:38:53 PM
xrp bankalarla ortaklık yapıyoruzun ekmeğini yiyebileceği kadar yedi. market cap i düşük olsa yine yükselirdi ama market cap i yüksek. uluslararası para transferleri de önemli ama artık bankalar uluslararası transferlerde ripple yerine stabilcoinleri kullanabilirler.

xrp tekrar eski günlerine geri dönemez demiyorum ama dönebilmesi için projenin defi gibi yeni hikayelere ihtiyacı var.    
member
Activity: 454
Merit: 37
March 29, 2021, 07:10:32 PM
yükseleceği kadar yükseldi. daha fazla yükselmesini beklemiyorum. hoş 0.1 doları geçeceğini bile beklemiyordum.
sende boş muhabbet yapıyorsun 0,55 dolar olan bırseyı 0,1 olmasına hayret edıyorsun.senın dunyadan haberın yok boşa burdasın bence.xrp 1 doları bulacaktır elbet arkası cok fazla.ama sen bossun bu pıyasada bilader
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
March 29, 2021, 05:53:16 PM
Nisan-Mayıs-Haziran

Senelerce boğa bekledik 3 ay daha sabır ederiz herhalde Smiley
member
Activity: 980
Merit: 18
March 29, 2021, 04:09:18 PM
yükseleceği kadar yükseldi. daha fazla yükselmesini beklemiyorum. hoş 0.1 doları geçeceğini bile beklemiyordum.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
March 29, 2021, 03:39:19 PM
XRP'nin kafasına çok fazla vuruldu son 6 aydır! Yine de yaramaz çocuk gibi "acımadı ki" demeyi tercih ediyor ve kuyruğu dik tutuyor. XRP pumpıyla ilgili fazlaca gruplar açılmıştı Telegram'da. Hepsi de gaz vermekten öteye gitmedi. Böyle şeyler zaten projeye yarardan çok zarar verir.

Yasal süreçteki son durum ne oldu ondan da emin değilim, artık kafam çorba oldu zaten XRP hakkında... Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var: Bazı coinler kendi boğalarını piyasanın boğasından farklı bir zamanda da yaşatabilirler. O yüzden ayıya girildiğinde de kafasını iyi kaldırabilenler çıkmıştı geçtiğimiz dönemde. XRP'de böyle olur mu bilemem ama eskilerden sürpriz yapacak çok coin/token var aklımda. Beklemedeyim Houston;)
sr. member
March 29, 2021, 02:24:47 PM
Pompalanan kötü haberler fiyatı artık aşağı değil yukarıya itmeye başladı farkındaysanız Smiley
sr. member
March 29, 2021, 02:19:17 PM
Nisan-Mayıs-Haziran

Mart olmadı. 3 Ay daha sabır edeyim bakalım.

Bekliyoruz. 3 ay çabuk geçer ama yaparsa büyük hareket gelecek.

YTD
sr. member
March 12, 2021, 05:15:29 PM

beni bir coinde en cok korkutan sey balinaların cıkıp kücük yatırımcıların girmesidir. aslında xrp dava öncesi cok guzel pump yiyordu. hatta boga xrp pumpıyla başalamıştı bile diyebilirim. sonra dava cıktı ve xrp bu hale geldi

Gerçek wallstreetbets arayan buraya baksın bence. Xrp tahtası tamamen kücük yatırımcı kontrolüne girerse sasirmayacagım  Grin Xrp balinaların korkunç gerçekle yüzleşiyor tahtada kontrol kaybedildi.  Yön tayinimiz karışık gibi Smiley

Şaka bir yana kaybetmeyi göze alacak bir miktarı koyduğum için endişelenecek bir pozisyonum yok hocam. Yükselir yükselmez bilemiyorum ben yükseleceğini düşünüyorum hepsi bu.

Ytd.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
March 12, 2021, 02:32:07 PM
Dipte bekledikçe daha fazla yatırımcı çekecektir. Başka coinlerden katlananlar da buraya geliyor. Görüntü o. 2-3 dolar arasına giden bir yolculuk olursa hiç sasirmayacagım.  Xrp'de kucuk yatırımcı sayısı günden güne arttıgını düşünüyorum. Muhtemelen fiyatı Küçük yatırımcı yükseltecek gibi duruyor Smiley

Bir boğa düşünün tüm döngülere aykırı ilerliyor. Smiley O boğa bu boğa. Benim bildiğim önce demirbaşlar saglamlar kalkar yürür giderdi daha sonra yeni projeler çıkardi. Kendini gösterirdi onlar yükselirdi. En son da tüm piyasa shitcoinler ne varsa piyasa tümden fırladı.

Simdi shitcoinler defiler içi boş projeler birilerinin %99 unuzu toplayıp pazarladığı coinler ne varsa pump olmuş.

Örneğin seneler önce aldığım hack yemiş ve sistemi çökmüş syscoin bile  konuşuluyordu, baktım X10 mu x20 mi falan yapmış coinin tüm detaylarını bile biri olarak proje hack yedikten sonra tamamen çöp olmuştu. Şimdi o coin bile pump edilmiş.

YTD.
beni bir coinde en cok korkutan sey balinaların cıkıp kücük yatırımcıların girmesidir. aslında xrp dava öncesi cok guzel pump yiyordu. hatta boga xrp pumpıyla başalamıştı bile diyebilirim. sonra dava cıktı ve xrp bu hale geldi
sr. member
March 12, 2021, 09:51:07 AM

Yanlız belirttiğim gibi hocam geçen boğadaki gibi bir sıçrama yapamayacağını düşünüyorum. Ayrıyetten başlık açıldığında eğer ki bu başlıktan bahsediyorsan 0,25'e nerden aldın acaba o fiyata çünkü ben 40-45 cent arası hatırlıyorum.
Yanılırsın veya yanılmazsın burası kripto burda her şey gerçekleşiyor gördüğümüz gibi çöp dediklerimiz uçuyor, uçar dediklerimiz yerleri siliyor.

Şu başlık hocam yanlış olmasın başlıkları karıştırdım: https://bitcointalksearch.org/topic/xrp-analizleri-yatrm-tavsiyesi-deildir-5307188
6 ocak'ta açmıştım o aralar herkes ripple sec davası delist haberleri falan dolanıyordu herkes satıyordu tabi fiyatta baya dip yapmıştı. 0.24 cent falandı sonra zaten şuan 0.45 geldi.

Bu başlığı ise öylesine bir haber edasında açtım.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
March 12, 2021, 07:43:27 AM

Yanılma ihtimlin çok yüksek çünkü sec işin içinde olduğundan ripple artık kolay kolay eski boğa hareketlerini yapamayacaktır.
Moneygram'dan tekmeyi yedi ve bu başlangıçtı bence gerisi gelecektir.

ben başlığı açtığımda 0.25 cent'ti. ayrıca kaybetmeyi göze aldığım bir miktarı koydum hatta yatırım yaptığım miktar diğer coinlerden kazandığım para. sorun yok yani Smiley

şuan sadece xrp'de değilim birden fazla coin var elimde ama benim merak ettiğim piyasayla çok inatlaştılar. dipte gelen devasa hacimler doldur boşaltlar yapılıyor sürekli. Ama ne hikmettir bastırdıkça daha fazla yatırımcı geliyor. Smiley yanılırsam anlayacağım ki 3-4 yıllık ayı sezonun ardından pozisyon tutamamışlar.

Türlü türlü shitcoinler pumplanırken ayı sezonu geldiğinde patır patır dökülecek değeri belki sıfıra inecek bir çok absürt defi projesi uçar kaçarken Xrp burada kalacak bende inanacağım yapmayın. Yanılırsam da umrumda değil...

Yanlız belirttiğim gibi hocam geçen boğadaki gibi bir sıçrama yapamayacağını düşünüyorum. Ayrıyetten başlık açıldığında eğer ki bu başlıktan bahsediyorsan 0,25'e nerden aldın acaba o fiyata çünkü ben 40-45 cent arası hatırlıyorum.
Yanılırsın veya yanılmazsın burası kripto burda her şey gerçekleşiyor gördüğümüz gibi çöp dediklerimiz uçuyor, uçar dediklerimiz yerleri siliyor.
sr. member
March 12, 2021, 04:10:43 AM
Dipte bekledikçe daha fazla yatırımcı çekecektir. Başka coinlerden katlananlar da buraya geliyor. Görüntü o. 2-3 dolar arasına giden bir yolculuk olursa hiç sasirmayacagım.  Xrp'de kucuk yatırımcı sayısı günden güne arttıgını düşünüyorum. Muhtemelen fiyatı Küçük yatırımcı yükseltecek gibi duruyor Smiley

Bir boğa düşünün tüm döngülere aykırı ilerliyor. Smiley O boğa bu boğa. Benim bildiğim önce demirbaşlar saglamlar kalkar yürür giderdi daha sonra yeni projeler çıkardi. Kendini gösterirdi onlar yükselirdi. En son da tüm piyasa shitcoinler ne varsa piyasa tümden fırladı.

Simdi shitcoinler defiler içi boş projeler birilerinin %99 unuzu toplayıp pazarladığı coinler ne varsa pump olmuş.

Örneğin seneler önce aldığım hack yemiş ve sistemi çökmüş syscoin bile  konuşuluyordu, baktım X10 mu x20 mi falan yapmış coinin tüm detaylarını bile biri olarak proje hack yedikten sonra tamamen çöp olmuştu. Şimdi o coin bile pump edilmiş.

YTD.
member
Activity: 854
Merit: 50
March 12, 2021, 03:40:43 AM
SEC ile alakalı davadan bir ipucu olumlu yönde çıkmadığı sürece bu değerlerde oyalanacak diye düşünüyorum. Sec davasının gidişatı belli olmadan yatırımcı xrp almaz diye düşünüyorum.Bu boğada xrp'dan atak beklemek hata olur diye düşünüyorum. Ki kaldıki burdan yapacağı x2 iken başka coinler araştırıp yatırım yapmak daha manatıklı.
sr. member
March 11, 2021, 08:48:53 AM

Yanılma ihtimlin çok yüksek çünkü sec işin içinde olduğundan ripple artık kolay kolay eski boğa hareketlerini yapamayacaktır.

ben başlığı açtığımda 0.25 cent'ti. ayrıca kaybetmeyi göze aldığım bir miktarı koydum hatta yatırım yaptığım miktar diğer coinlerden kazandığım para. sorun yok yani Smiley

şuan sadece xrp'de değilim birden fazla coin var elimde ama benim merak ettiğim piyasayla çok inatlaştılar. dipte gelen devasa hacimler doldur boşaltlar yapılıyor sürekli. Ama ne hikmettir bastırdıkça daha fazla yatırımcı geliyor. Smiley yanılırsam anlayacağım ki 3-4 yıllık ayı sezonun ardından pozisyon tutamamışlar.

Türlü türlü shitcoinler pumplanırken ayı sezonu geldiğinde patır patır dökülecek değeri belki sıfıra inecek bir çok absürt defi projesi uçar kaçarken Xrp burada kalacak bende inanacağım yapmayın. Yanılırsam da umrumda değil...

legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
March 10, 2021, 10:32:13 AM
xrp için boğa bekleyecek kadar nasıl iyi niyetli oluyorsunuz? xrp nin ipi çekildi game over.
ayrıyeten eski boga coinlerinde buyuk sıcramalar olmaz. definin bile modası geçiyor. olay nft ye sıcradı. nft coinleri gunlerdir %50-100 yapıyor. tavsiyem az pump yemiş yada geleceği olan nft coinleri takip edin.

Çünkü tarih tekerrürden ibarettir. Piyasalarda öyle. Sürekli tekrar eden aynı döngüleri farklı zamanlarda yaşıyoruz. Çoğunlukla aynı hataları yapıyoruz. Aynı şeyleri yaşamamıza rağmen ders çıkarmıyoruz.

Eğer yanılmazsak XRP son 2 boğada yaptığı hareketi tekrar edecektir.  

2013-2014        2017-2018       2021-2022        

Yatırım tavsiyesi değildir

sr. member
March 10, 2021, 03:55:58 AM
xrp için boğa bekleyecek kadar nasıl iyi niyetli oluyorsunuz? xrp nin ipi çekildi game over.
ayrıyeten eski boga coinlerinde buyuk sıcramalar olmaz. definin bile modası geçiyor. olay nft ye sıcradı. nft coinleri gunlerdir %50-100 yapıyor. tavsiyem az pump yemiş yada geleceği olan nft coinleri takip edin.

Çünkü tarih tekerrürden ibarettir. Piyasalarda öyle. Sürekli tekrar eden aynı döngüleri farklı zamanlarda yaşıyoruz. Çoğunlukla aynı hataları yapıyoruz. Aynı şeyleri yaşamamıza rağmen ders çıkarmıyoruz.

Eğer yanılmazsak XRP son 2 boğada yaptığı hareketi tekrar edecektir.  

2013-2014        2017-2018       2021-2022        

Yatırım tavsiyesi değildir
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
March 09, 2021, 03:13:51 PM
sr. member
March 09, 2021, 03:11:19 PM

Farklı bir sezondayız.

Sadece gerçek boğalar gelmedi. Ben öyle düşünüyorum. Eski tayfa yok. Fomoda başka tarafa kaydı. Giren yeni oyuncularda kısa yoldan zenginlik kovalama peşinde Defilere sardı.

Adacoinle dogecoinle çoğu bir işe yaramayan defilerle kripto para tarihinin en sönük boğası yaşandığını düşünüyorum boğanın zamana yayılması ve coinlerin bir dip bir tepe yapması tabi yatırımcıların kafasını tamamen karıştırdı çünkü geçmişte böyle bir şey yoktu.

Gerçek boğalar gelir gelmez bilemiyoruz ama gelirlerse sahip çıkacakları coinlerin bu sefer bu coinler olacağını düşünüyorum. Bu piyasada ağırlığı olan coinler var ağırlığı olan kişiler tarafından desteklenen projeler var. Piyasanın en eskilerinden Roger'in Bitcoin Cash'i yükselmeyecek bende boğa sezonu geldi diyeceğim ? ben hala inandıramıyorum kendimi bilmiyorum.

Ben gerçek boğanın geldiğini düşünmüyorum. Dominans hele bu seviyelerdeyken. Muhtemelen gerçek boğa geldiğinde ilk yapacakları şey dominansın tepesine binip düşürmek olacaktır. 3 yıldır piyasayı ezen Bitcoinizasyon kırılacaktır.

bu aralıkta xrp bitcoin cash gibi sahaların efsaneleri de geri dönecektir.

YTD.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
March 09, 2021, 02:22:27 PM
Bu sefer boğa tanrısı ya da peygamberi ya da halifesi her nesiyse xrp yerine cardano olabilir. Arkasında bi rüzgar var. Ve aynı Xrp gibi. Ne işe yaradığı belli değil, merkezi, "böyle böyleyiz" diyip öyle öyle olmayan bir coin.
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
March 09, 2021, 01:34:58 PM
Bu boğada eski coinlerde (XRP, İOTA, İCX, XLM, EOS, NANO vb altcoinler) beklenilen hareket gelmedi. Balinalar risk almak istemedi bana göre.

Taptaze ve daha fazla kazanç kapısı Defi, Nft projeleri üzerinden bir yatırım var.
Ayrıca .finance üzerinden eskilerin icosundan yapılan vurgunun aynısı yapılıyor.
ETH'deki aşırı fee ücretleri yüzünden erc20 tabanlı projeler yürümez oldu, ağ tıkandı.
Bunu fırsata çeviren CZ'nin BSC ağı  beklenmeyen bir hareketti. Para başka tarafa kaydı. Eski holdcular beklediklerini bulamadılar.
Bu işin sonu nereye varır bilinmez ama defi, nft balonu söndükten sonra (ki sönerse) işin rengi değişir.
Farklı bir sezondayız.
Pages:
Jump to: