Pages:
Author

Topic: Bob Fonları Hakkında Bilgi - Güncelleme - page 2. (Read 2780 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
February 17, 2017, 05:38:41 AM
Merhaba arkadaşlar, öncelikle leonar fonunda parası kalanlara kolaylıklar diliyorum, umarım kimse kaldırabileceğinden fazla yatırım yapmamıştır.

Trading böyle bir şey işte. Kimi zaman kazanıyor kimi zaman kaybediyor insan, mesele belirli bir stratejiyi uygulayabilip riskleri minimize etmek.
Leonar'dan bu parayı almanızın tek yolu leonar'ın isteyerek size vermesidir, onun haricinde çok mümkün görmüyorum. Tabi bu benim şahsi düşüncem. Piyasa o kadar kötü ki, yıllardır yüz yüze baktığımız insanlar çok daha büyük rakamları ödemiyorlar, devlet herkesi hapse atmaya kalka milyonlar içeri girer.
Umarım bir an önce çözülür diyebiliyorum.

Bana gelince;

Şu anda tek bir fonda topladım her şeyi ve bu fon minimum %50 net kar payı ve anapara ödemesini 14 Mayıs'ta yapacak. Bundan sonra da forumda fon düzenlemeyeceğim.

İlk ben başlatmıştım altcoin fonu tertip etmeyi, ilk olarak ben bitiriyorum.
Yatırımcıların merak etmesine gerek yoktur, fon kümülatif bir şekilde büyüyecek.

Forumda bu yaz 4. senem dolacak. Bu süreç içerisinde yaklaşımımı ve tarzımı her zaman pozitif olarak korumaya çalıştım, sizlere elimden geldiğince yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Beni rahatsız eden bir konu var, o da şudur:

Bugüne kadar kimsede bir zarar yaratmamama rağmen çeşitli mecralarda hakkımda spekülasyon yapılıyor, kötü bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Hak vermiyor değilim bu tedirginliğe, sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer diye boşuna dememişler.

Leonar battı diyelim, paranız kaldı, peşine düşmek en büyük hakkınız. Ancak ben böyle bir şey yapmamışken böyle imalarda bulunmak hoş değil doğrusu.

Başından beri fonlarıma 1 btc yatırım yapanlar, 5 btc büyüklüğe ulaştı bu yaklaşık 1 senelik süreçte, mhan tablosunu yapmıştı. Ben bu işe başladığımda bitcoin yaklaşık 350 dolardı. Korkutucu gelmesin lütfen bu 15 kat demek dolar bazında. TL bazına girmiyorum Smiley

Ben bir traderım, iyi bir traderım. Sizlerle elde ettiğim karı dürüstçe paylaştığımı düşünüyorum. Forumda özel mesaj yoluyla fikir paylaştığım, bir şeyler öğrendiğim dostlarım, büyüklerim var. Forumun amacı da bu diye düşünüyorum. Hayali karlar peşinde koşmak yerine bu.

3 Aylık fon şu an için iyi gidiyor, %3-4 büyüdük bu son ETH hareketinde. Şu anda küçük bir tatildeyim pazartesi ekran görüntülerini paylaşırım.

Bu süreçte tamamen kripto piyasasındaydım, bundan sonra bir ayağımı yine forexe uzatıyorum. Ancak foruma her gün girmek yerine 2 3 günde bir girebileceğim.

Uzun lafın kısası arkadaşlar;

Bana güvenen, yatırım yapan veyahut yapmayan arkadaşlar, forumdaki konular artık 4-5 bin görüntülenme alıyor, Türk bitcoinerlar artık daha popüler.

Bu fon haricinde gelecekte de benimle alışverişte olmak isteyen arkadaşların maillerini mesaj atmalarını rica ediyorum. Belki de yıllar süren bir birlikteliğin temellerini atacağız. Birlikten kuvvet doğar.

Saygılar.
Pages:
Jump to: