Pages:
Author

Topic: Bomba gibi proje, bitcoin ödeme sistemi, düşük komisyon: www.payb.tc - page 2. (Read 472 times)

jr. member
Activity: 55
Merit: 1
başka bir firma bitcoin ödeme sisteminin patent hakkını aldığından dolayı sitemizi türkiyede faaliyet göstermeme kararı aldık. yurtdışındaki müşterilerimiz için hizmetimiz devam etmektedir.

Bitcoin ile ödeme sisteminin patenti ne demektir?
Bence bunu bir uzmana danışın. Böyle birşey yok, ha siz entegrasyon sistemini bir yerden kopyaladıysanız iş başka.
Ödeme sistemi dediğiniz şey açık kaynak kod değil mi? Kendinize göre özelleştirmiyor musunuz?
Hak isteyecek olsa bitcoin vakfı ister. Bir gariplik var. Ya da ben anlamadım.
member
Activity: 73
Merit: 17
başka bir firma bitcoin ödeme sisteminin patent hakkını aldığından dolayı sitemizi türkiyede faaliyet göstermeme kararı aldık. yurtdışındaki müşterilerimiz için hizmetimiz devam etmektedir.
jr. member
Activity: 61
Merit: 7
Sayfanin ingilizce halini ingilizce bilen birisi ile yeniden gozden gecirin.
member
Smiley evet yıllardır kendimi hep programlama konusunda geliştirdim. bir pazarlamacı veya reklamcı tarzında düşünemiyorum. postu ilk r10'a atmıştım ordan kopyalayıp yapıştırdım. reklamcılık konusunda çok eksiğim var ama o konular için biriyle beraber çalışmayı düşünüyorum.

gestapacman kullanıcısının sorusuna cevap olarak sitede başka bir masraf yoktur. müşteriniz ödeme ekranındayken siparişiniz için yeni oluşturulan adrese btc'yi gönderdiği anda sisteme düşüyor ve ödeme onaylanıyor. 3 onay aldığında bakiye sizin hesabınıza yansıtılır ve komisyon düşülür. hesabınızda 0.001 btc biriktiğinde çekim talebinde bulunursunuz, soğuk cüzdandan belirttiğiniz adrese btc aktarılır. sistem kısaca bu şekilde işliyor. en büyük avantajı her sipariş için yeni adres oluşturması. piyasada bulunan başka ödeme sistemleri var onlar farklı şekillerde çalışıyorlar. örneğin birtanesi (reklamını yapmamak için isim vermiyorum) her sipariş için yeni adres üretmiyor, bir tane adres üzerinden işlem yaptırıyor. bu büyük bir eksiklik bence çünkü yapılan ödemenin hangi siparişe geldiği anlaşılmıyor o zaman. bizim sistemde her siparişe farklı adres oluşturulduğu için sizin yazılımınız ödemenin hangi siparişe geldiğini anlayabilir. teknik bir konu ama önemli. ayrıca entegrasyon çok kolay.

tc uzantılı domainler 100 tl civarında. com uzantılı domainler de 56 tl civarında. gerçekte önemli olan projedir domain uzantısının pek önemi yoktur ama genel olarak heryerde com kullanıldığı için com domainlere daha çok aşinalık var ve bu yüzden diğer domainlere pek sıcak bakılmıyor. bu kavram bizim ülkemizde daha çok. yurtdışında insanlar .co.in, .io, .info uzantılı domainler alıp güzel projeler çıkarabiliyorlar. com domain de seçebilirdim ama hem btc harfleriyle uyumlu olsun diye hem de türkiye cumhuriyeti'nin baş harfleri olduğu için ve bu proje Türkiye'den çıktığı için tc uzantılı domain seçtim.

uyardığınız için teşekkürler. ufak tefek ayrıntılar gözümden kaçabiliyor. konuyu editliyorum.
member
Activity: 630
Merit: 37
o kadar uğraşmışsın etmişsin emek vermişsin reklamına neden özen göstermiyorsun arkadaşım insan bi inceler kopyala yapıştır yapıyorsun madem editle bari bunlar ufak tefek fakat önemli şeyler
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
Aylardır üzerinde çalıştığım ve sonunda bitirdiğim projeyi siz değerli R10 üyelerine sunmaktan gurur duyuyorum.

Şuan sadece bitcoin entegrasyonu var ama kısa zamanda ethereum, litecoin, ve ERC20 tabanlı coinlerin entegrasyonunu yapacağım.

%1 komisyonla vergi levhasına gerek kalmadan ödemelerinizi bitcoin ile alabilirsiniz.

www.payb.tc - Yeni nesil bitcoin ödeme sistemi.

R10 üyeleri  ?    Grin
full member
Activity: 448
Merit: 124
birde konu içeriğini yazarken direk muhtemelen R10 daki konuda kopyaladınız onu da düzenlerseniz daha iyi olabilir sizin adınıza.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Öncelikle hayırlı olsun. Tam anlamak maksadı ile sisteminiz Bitcoin veya diğer cüzdanlar ile entegre çalışıp ödemenin cüzdana geldiğini gördükten sonra siparişe onay mı veriyor ?

Sitenizde ekstra fiyatlar mevcut %1 dışında onların ödenmesi mi gerekiyor ?

Ayrıyetten niye tc uzantılı alan adı aldığınızı sorabilir miyim ?
Bana mı öle geliyor bilmiyorum da nedense tc uzantılı sitelere giriş yapmak istemiyorum.
member
Aylardır üzerinde çalıştığım ve sonunda bitirdiğim projeyi siz değerli bitcointalk üyelerine sunmaktan gurur duyuyorum.

Şuan sadece bitcoin ile işlem yapmaktayız ama kısa zamanda ethereum, litecoin, ve ERC20 tabanlı coinlerin entegrasyonunu yapacağım.

%1 komisyonla vergi levhasına gerek kalmadan ödemelerinizi bitcoin ile alabilirsiniz. başka hiçbir masraf yoktur. üyelik ücreti, yıllık bakım ücreti vs yoktur ve olmayacaktır.

www.payb.tc - Yeni nesil bitcoin ödeme sistemi.
Pages:
Jump to: