Pages:
Author

Topic: Borlease Otomotiv #borls halka arz oluyor - page 2. (Read 174 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
October 05, 2023, 02:49:35 PM
Dağıtım şekli: Bireysele Eşit Dağıtım
Arz edilen lot sayısı :51.700.000
Lot Fiyatı : 25.29 TL
Arz  büyüklüğü: 1.307.490.000  TL

Son dönemde gelen halka arzlan hemen hemen hepsi bireysele eşit dağıtım yani parası olanın para koyup alamadığı halktan paranın sisteme girmesi sağlanan halka arzlar bu şirketi daha önceden hiç duymamıştım normalde spk halka arzları gece yarısına doğru açılıyordu buda 3. halka arzımız bunların tamamından kuş kadar pay geleceğini düşünüyorum eskide tadı olmasada bedava para dağıtılmaya devam ediyor. Yatırımcısına hayırlı olsun. bol kazançlar.

Yahu mandown hocam boku çıkmadı mı sizce de bu işin, 10 hisse düşse 250 lira ki bence şu yoğun saldırıda düşmez ama hadi düştü diyelim, 10 hesapla falan girip üç beş tavan sonra işe yarar para bırakacak durumda olur,  yoksa tek hesapla falan girip de beklemek benim gibi sigara döner ekmek parası peşinde olanlar için angarya sanırım😂
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
October 05, 2023, 02:32:40 PM
Dağıtım şekli: Bireysele Eşit Dağıtım
Arz edilen lot sayısı :51.700.000
Lot Fiyatı : 25.29 TL
Arz  büyüklüğü: 1.307.490.000  TL

Son dönemde gelen halka arzlan hemen hemen hepsi bireysele eşit dağıtım yani parası olanın para koyup alamadığı halktan paranın sisteme girmesi sağlanan halka arzlar bu şirketi daha önceden hiç duymamıştım normalde spk halka arzları gece yarısına doğru açılıyordu buda 3. halka arzımız bunların tamamından kuş kadar pay geleceğini düşünüyorum eskide tadı olmasada bedava para dağıtılmaya devam ediyor. Yatırımcısına hayırlı olsun. bol kazançlar.
Pages:
Jump to: