Pages:
Author

Topic: Borsada yeni rekorlar - page 2. (Read 232 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
September 05, 2023, 10:44:01 AM
İnsanların parasını koruyabileceği bir alan kalmadı hep zarar hep zarar ne yapacsklar ya dolar alacaklar yada farklı seçeneklere bakacaklar bu farklı seçeneklerden biri bu bist halka arzda düşük risk yüksek kazaç kapısına dönüştü hyep devam ettiği taktirde bu rekorlar devam edecek arkadasş 8 cente 10 cente hisse mi olur illa birileri kapacak.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
September 05, 2023, 09:24:47 AM
Sürekli halka arz yoluyla yeni şirketlerin borsaya açılması ve bu nedenle küçük yatırımcı sayısında bir hayli artış olmasının da etkili olduğunu düşünüyorum. Borsada yeni rekorların geliyor olmasıda borsayı bir hayli cazip kılıyor yatırımcıların iştahını kabartıyor. Birde yabancı yatırımcı için daha çok fırsat barındırmasından dolayı daha çok rekorlar görebiliriz.
Halka arz ile bir sürü şirket borsaya açılıyor doğrudur, burada şirketlerin yatırımcı sayısıyla birlikte kolayca para topladığı da doğru, artık büyük şirketler bile borsaya girecekse tam zamanı bence, özellikle bu son 6-7 halka arzda inanılmaz sayılara ulaşıldı, e Bebek 3.8 milyon küçük yatırımcıya bireysel eşit dağıtıldı, rekorların ardı arkası devam edecek,
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 04, 2023, 02:27:28 PM
Sürekli halka arz yoluyla yeni şirketlerin borsaya açılması ve bu nedenle küçük yatırımcı sayısında bir hayli artış olmasının da etkili olduğunu düşünüyorum. Borsada yeni rekorların geliyor olmasıda borsayı bir hayli cazip kılıyor yatırımcıların iştahını kabartıyor. Birde yabancı yatırımcı için daha çok fırsat barındırmasından dolayı daha çok rekorlar görebiliriz.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
September 04, 2023, 10:51:30 AM
Çok normal abi berberdeki çırak bile annesi babasından katılıyor resmen bedava para dağıtılıyor alanda satmadığı için hisseler yürüyebildiği kadar yürüyor 3x rahatlıkla yapıyor çünki satan yok.

Valla hocam anapara dediğin zaten ufak para bson 8 hisseyi satmadım 3000 liralık yatırım yapmışım 5700 lira kar getirmiş entesan ve bu kadar kısa sürede yüksek bir kazanç bıraksalar günde %20 bile yapar

%10 kayıp limiti olan bir yerde buradan satmaya gerek yok düşüş başlayana kadar devam edeceğim.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
September 03, 2023, 05:47:19 PM
Arkadaşlar herkesin bildiği malum halka arzlar neticesinde borsada yeni rekorları görüyoruz ayrıca borsada tarihi rekorlar kırılmaya devam ediyor ben biraz bunu bir dönem yaşanan kripto boğasına benzetiyorum neye elinizi atsanız artıyor şu aşamada karda olan varsa ana parasını çekmesini tavsiye ediyorum rekorlara beraber bakalım

Kaynak : https://www.medyaradar.com/borsada-yatirimci-sayisinda-yeni-rekor-bir-haftada-yaklasik-74-bin-artis-haberi-2140864
Pages:
Jump to: