Pages:
Author

Topic: BORSADAN BEKLENTILERINIZ NELER ? - page 2. (Read 430 times)

newbie
Activity: 12
Merit: 0
September 28, 2018, 10:22:02 AM
Merhabalar,

Herkesin görüşünü tek tek merak ediyorum türkiyedeki kullandıgınız veyahutta yurtdısı borsalarında eksik gordugunuz yerler neler ? Borsadan beklentileriniz ? Yapmalarını dusundugunuz yenilikler ?

Daha çok coin ?
Daha hızlı işlem ?
Daha yüksek hacim ?

Şahsi görüşüm :

1 ) Bir borsadan beklentim haciminin yüksek olması ve kullanıcı arayüzünün çok kolay olması içinde tradingview ile bağlantılı olabilir yada olmayabilir ama kesinlikle indikatör araçlarının tabloda yer alması.
2 ) Destek ekibinin 7/24 gerçekten yardımcı olması türkiyedeki çoğu borsanın yardım merkezi çok kötü
3 ) Kripto veya TL çekimlerinin en fazla 10-15DK içinde hesabıma yansıması.
4 ) Gelişmiş bir referans sistemi ve kampayaların olması
5 ) Aktif çalışan bir ekibe sahip olması
6 ) Yenilikleri kullanıcılara danışarak eklemesi poll yapılabilir.

Merhabalar KaanTakkaci,

Belirttiğiniz görüşlerinizin herbiri borsamızda mevcut! Kısa kısa üzerinden geçmemiz gerekirse

1 ) TradingView bağlantılı borsamızda indikatörlerin hepsi mevcuttur. Dilerseniz buradan borsa modülümüze göz atabilirsiniz.
2 ) 7/24 canlı desteğimiz sitemizde mevcut olmakla birlikte [email protected] adresinden iletilen destek girdilerine de en kısa süre içinde dönüş sağlıyoruz.
3 ) Kripto (36 adet coin mevcut) veya TL'ye ek olarak Euro çekimlerinin kısa sürede onaylanması en çok dikkat gösterdiğimiz bir diğer nokta.
4 ) Platform tokenımız olan GBB kazanabildiğiniz referans programımız (link) veya Euro olarak ödeme alabildiğiniz Affiliate(ortaklık) sistemimiz mevcut(link), ek olarak aktif olarak Sosyal medya ve Ödeme yöntemlerimiz özelinde kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. Aktif olan Peppara ödemeye 100 GBB hediye kampanyamıza buradan, Eski kampanya ve duyurularımız için Medium yayınımıza da buradan göz atabilirsiniz.
5 ) Türkiye ve İngiltere ofislerimizden aktif olarak hizmet veriyoruz
6 ) Community sayfamız tam olarak aradığınız şey! Özellik, coin ve ödeme yöntemlerini bu sayfamızda topluyoruz. Ayrıca Twitter üzerinde de eklenmesi istenen altcoinler için zaman zaman poll'lar yaparak kullanıcılarımızın fikirlerini önemsiyoruz.

Aramıza halen katılmadıysanız Gobaba'yı buradan ziyaret ederek aramıza katılabilirsiniz.

Bunlar dışında platformumuzda direk alım-satıma açık coinler de mevcut. Halen sorunuz olması durumunda bizlere [email protected] üzerinden, bu post altından ya da BitcoinTalk'ta yer alan ana konu altına iletebilirsiniz.

Bol kazanç dileklerimizle,
Gobaba ekibi
newbie
Activity: 14
Merit: 0
September 28, 2018, 05:44:16 AM
Merhabalar,

Herkesin görüşünü tek tek merak ediyorum türkiyedeki kullandıgınız veyahutta yurtdısı borsalarında eksik gordugunuz yerler neler ? Borsadan beklentileriniz ? Yapmalarını dusundugunuz yenilikler ?

Daha çok coin ?
Daha hızlı işlem ?
Daha yüksek hacim ?

Şahsi görüşüm :

1 ) Bir borsadan beklentim haciminin yüksek olması ve kullanıcı arayüzünün çok kolay olması içinde tradingview ile bağlantılı olabilir yada olmayabilir ama kesinlikle indikatör araçlarının tabloda yer alması.
2 ) Destek ekibinin 7/24 gerçekten yardımcı olması türkiyedeki çoğu borsanın yardım merkezi çok kötü
3 ) Kripto veya TL çekimlerinin en fazla 10-15DK içinde hesabıma yansıması.
4 ) Gelişmiş bir referans sistemi ve kampayaların olması
5 ) Aktif çalışan bir ekibe sahip olması
6 ) Yenilikleri kullanıcılara danışarak eklemesi poll yapılabilir.

Pages:
Jump to: