Pages:
Author

Topic: Borsalar ciddi çöküşe geçti 22.12.2017 ! - page 2. (Read 651 times)

member
Activity: 271
Merit: 12
XMONETA ICO
Btc taban genişletiyor. Büyük btc sahipleri btc nin zarar görmesine müsade etmezler.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Şu aşamada alım fırsatı gibi görünüyor.
member
Activity: 163
Merit: 10
Borsalar çok kötü sınav veriyor.
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
borsalar telaşa girmezde insanlar telaşa girmişlerdir acaba 10klara gerilermi btc hemen çıkıyım kafasındalardır insanlar, Malum liqui borsası hacklendi.
member
Activity: 322
Merit: 15
Bu bir fısat bence yani elimizdekiler için belli bir süre için sıkıntı ama bence bu durum yeni alımlar için güzel fırsat.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Kripto para borsalarında olan durum çöküş değil büyüme sonrası kâr satışları ile sermayeyi büyütme hareketi. Senede birkaç kez olur. Alışmak lazım. Satış yapmayın yoksa sermayeyi kediye kaptırırsınız. Düşme sürecinde alınır çıkış periyodunda satılır, bu altın kural.

"Düşme sürecinde alınır, çıkış periyodunda da satılır"
Demişsin fakat yanlış olmuş.
Birçok borsa öğretisi, broker, simsar tam aksini söyler: Yükselirken al, düşerken sat. Olması gereken de budur.

Yapılan hareketin bu olduğunu düşünmüyorum ama söylediğin gibi "sermayeyi büyütme hareketi" değil kar realizasyonudur olsa olsa Smiley
member
Activity: 196
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
Bu piyasada yatırım yapan herkes bu risklerin zaten farkında olarak bu işe giriyor. Bütün her şey düşüşte ancak ben bunun çok uzun süreli olacağını düşünmüyorum. Kısa sürede toparlanacaktır bence.
full member
Activity: 200
Merit: 100
SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT
Varını yoğunu yatıranlar tedirgin olmuştur tabiki. Bu sebeple şunu belirtmekte fayda var; neye yatırım yaparsak yapalım riske atabileceğimiz bir miktarla yapmalıyız. Böyle yapanlar sakin bir şekilde piyasanın toparlanmasını bekliyor elbette.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Çok kişinin canı yandı ve yanacaktır.Yeni girenlerin çok dikkat etmesi lazım.Ne aldığınızı bilin , sağdan soldan duyup yatırım yapmayın yoksa böyle patlatırlar!
full member
Activity: 224
Çok fazla artmıştı tüm coinler böyle bir şey olması gerekiyordu belki de borsalar adına. Panikleyenler için çok kötü oldu bugün. Çok büyük derecede zarar etti çoğu kişi. Ama piyasa toparlanacaktır ilerleyen zamanda diye düşünüyorum.
Bence de piyasa toparlanacak dediğin gibi heycan yapan yatırımcılar dayanamayıp zarar edecek.Ama bu tarz şeylerin de olması gerekiyor birinin zararı diğerinin yatırım fırsatı oluyor sonuçta.
full member
Activity: 224
Çok sürmeyecektir tekrar artacaktır.Şuan satanlar olduğu kadar yükselmeden yakalamaya çalışanlar da olacaktır.
member
Activity: 238
Çok fazla artmıştı tüm coinler böyle bir şey olması gerekiyordu belki de borsalar adına. Panikleyenler için çok kötü oldu bugün. Çok büyük derecede zarar etti çoğu kişi. Ama piyasa toparlanacaktır ilerleyen zamanda diye düşünüyorum.
member
Activity: 448
Merit: 11
efendim tamda dediğiniz gibi bu bütün borsa hareketlerinde vardır belli dönemlerde genellikle yıl sonlarında tavan yaparlar sonra daha ileri atlamak için geri adım atarlar yani nefes alırlar tabi şimdi burda 2 şey var parayı uzun vadeli tutmak lazım çünkü belki düşer 1-2 yıl artmaz ama bir artar kimse durduramaz yani kendi düşümcemdir sakın 6-7 aylığına yatırmayın büyük ihtimalle önümzdeki dönemde biraz sabit kalacak hatta dibe girebilir ama şıçradımı 100-200 k olacaktır gibi  Smiley Huh
full member
Activity: 476
çok şişmişti biraz taban sağlamlaştıracak bu kötü birşey değil. imkanı olan daha fazla alsın. BTC satım vakti değil, alım vaktidir
member
Activity: 364
Merit: 20
Bu düşüş yeni yatırımcılar kazandıracak borsaya. Yani yeniden yükselmesi zaman almaz.
member
Activity: 322
Merit: 16
Müthiş bir düşüş var bütün borsalarda bence yatırım için harika bir zaman.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
1 aydır güzel bir artış yaşanıyor sürekli artacak diye bir durum yok birazda düşecek, borsaya para havadan akmıyor sonuçta birileri kaybediyor birileri kazanıyor bu kadar basit
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
benim öngörüm biraz daha düşeceği yönünde. bu aslında alımları arttırmak için iyi fırsat olabilir. umarım bazı arkadaşlar aceleyle paniğe kapılıp satmazlar. 
Hepsi yarı yarıya düşecek gibi görünüyor.Tekrar yükselişe geçecektir.Keşke thetera çekilseydi piyasanın bu aşırı yükselmesi bir çöküş olacağını belli ediyordu.
newbie
Activity: 24
Merit: 2
neler dönüyor böyle bende birşey anlamadım. ama bu btc den bcc ye geçiş olayı veya 280bin in üzerinde bekleyen işlem meselesi gibi görünmüyor.
bu arada arkadaşım bugünün tarihi 22.12.2017 başlık düzeltilsin.

https://i.hizliresim.com/zJPr19.png
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Kripto para borsalarında olan durum çöküş değil büyüme sonrası kâr satışları ile sermayeyi büyütme hareketi. Senede birkaç kez olur. Alışmak lazım. Satış yapmayın yoksa sermayeyi kediye kaptırırsınız. Düşme sürecinde alınır çıkış periyodunda satılır, bu altın kural.
Evet kesinlikle katılıyorum.Ayrıca yeni yıla girerken de genelde borsalarda bir düşüş meydana geliyor.Satış yapmadan koinleri elde tutmak gerekli.
Pages:
Jump to: