Pages:
Author

Topic: Borsalar Piyasaya Yeniliyor - page 2. (Read 315 times)

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
July 25, 2019, 02:45:50 AM
Borsaların kapanmasının iki sebebi var bana göre, ilki ve en önemli olanı binance gibi bir devin koskoca piyasada imparatorluğunu ilan etmesi ve diğerlerine hacim falan bırakmaması, bir diğer sebep ise çoğu borsanın kendisini geliştirip yenilememesi.
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
July 25, 2019, 01:56:23 AM
Katilmiyorum.Yenilikci olan, musteri memnuniyetine onem veren, bu kotu piyasada bile kampanya vs uretenler degil kapanmak daha buyuyor.binance, kucoin, huobi birkac borsa daha var mesela.yenilige en guzel ornek ise ieo mesela.muthis bir fikir ve domine ett piyasayi.
member
Activity: 574
Merit: 55
July 24, 2019, 06:09:06 AM
Bir çok yeni borsa açılırken yine bir o kadar da borsa kapanıyor. Hoş açılanlar halen daha çok. Borsacılıktan millet güzel kazanıyor, listemele ücretleri olsun, borsa tokeni çıkartıp oradan elde edilen gelirler olsun, komisyonlar olsun. Hal böyle olunca ve yağmur sonrası patlak veren mantarlar misali her gün bir sürü proje de çıkıp bu borsalarda listelenmeye çalıştığı için adamlar kaymağını yemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Helali hoş da olsun (gerçek dolandırıcılar, vurkaççılar hariç)

Temennim zaman geçtikçe bu saçma sapan merkezi borsalar azalarak biterler de merkezsiz borsalarda daha az manipulatif hareketlerle işlemlerimizi yaparız.
hero member
Activity: 1288
Merit: 592
In #Bitcoin me trust
July 23, 2019, 02:33:02 AM
Kripto para piyasasındaki hareketlilik sürse de bu günlerde borsalar kapanmaya devam ediyor. Bunlara son katılan borsa Hindistan merkezli Cryptokart oldu.

Haberin tamamı için:
https://www.chainjail.com/haberler/borsalar-piyasaya-yeniliyor/

Kripto piyasasındaki hareketlilikten değil de Hindistan'ın kriptopara borsalarına baskısından kapanmış olmasın? Haberin orijinaline tekrar bakmanızı tavsiye ederim.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
July 22, 2019, 03:34:46 PM
Çok şaşırdığımı söyleyemiyorum. Çünkü belli bazı borsalar kendilerini çok şişirdiler ve bugün geldikleri noktayı tahmin edebiliyorum.

Aslında bu borsalar normal şartlarda ne kadar kötü yönetilirse yönetilsin batmaz! Batamaz! Neden mi? Çünkü aslında sermaye açısından çok düşük meblağlar vardır. Önemli olan o borsaya para yatıranlar ve onların yatırdıkları  kriptolardır. Zaten borsa her trade işlemi sonucu fiyat düşse de çıksa da, borsa kazanır. E bu borsalar nasıl batıyor o zaman? Tabiki birileri hortumlayınca...
member
Activity: 138
Merit: 19
July 22, 2019, 12:04:07 PM
Nasıl millet 2018 başında 20k dan bitcoin aldı, bir benzerini de bir sürü yatırımcı yaptı. Baktılarki bitcoin borsaları çok iş yapıyor bizde yapalım dediler. O zamanlar çok iyi hatırlıyorum her hafta bir tane türk bitcoin borsası kuruluyordu. Sonuçta ne oldu çoğu kapandı.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
July 22, 2019, 10:35:45 AM
Kripto para piyasasındaki hareketlilik sürse de bu günlerde borsalar kapanmaya devam ediyor. Bunlara son katılan borsa Hindistan merkezli Cryptokart oldu.

Haberin tamamı için:
https://www.chainjail.com/haberler/borsalar-piyasaya-yeniliyor/
Pages:
Jump to: