Pages:
Author

Topic: Borsalarda kazanmak için yapmanız gerekenler! - page 4. (Read 2213 times)

full member
Activity: 616
Merit: 100
Market hacmi 1-2 ay kadar öncesine göre ciddi anlamda yükseldi gibi, ama burada dikkatli olmakta fayda var çünkü balinalar bu fırsattan istifade yine bir miktar dump yaptırarak elinizdekileri toplamak isteyeceklerdir.
member
Activity: 574
Merit: 14
cmc de market değeri, hacim bilgileri var. grafiklere dökmüşler. orayı takibe alın. ne zaman gerileme oluyorsa bitcoin çakılıyordur, son 3 haftadır kademeli market değerinde artış var. çok mu iyi yerdeyiz, hayır. o grafiklerde en çok neyin etki ettiğine dair belirtiler var.
member
Activity: 123
Merit: 10
Güzel bir yazı yazmışsınız eğitici ve öğretici benim kendi düşüncelerimde aynı en başta telaştan uzak durmak gerekiyor işlem yapmadan işleminizi kontrol edin ufak bir hata büyük zarar verebilir
member
Activity: 308
Buradaki tavsiyeleri bitcoindeki beklentileri gerçekleşmeyince intihar eden gence göndermek lazımdı. Adam varını yoğunu bitcoine gömmüş beklediği yükselişte gerçekleşmeyince intihar etmiş. yazık olmuş.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Sürekli takip etmek gerekir. Aceleci olmamak, doğru zamanda yatırım yapmak lazım. Çok büyük miktarda piyasaya girmeyin, beklentiler genelde ters sonuçlanır. Psikolojik boyutu da var tabi aklınız borsada  yatırdığınız parada kalıyorsa sürekli bu işlere bulaşmak en iyisi.
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
Tavsiyeler güzel bence en önemlisi kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını yatırmayın. Bir çok insan çok kazanacağım hırsıyla bu dünya ya giriş yapıyor ve sonunda hüsrana uğruyor. Bu tavsiyeyi dikkate almak lazım.

Tek sorun biziz bence o sorun da hep açgözlü olmamızddan kaynaklanıyor insana ne verirsen ver hep daha fazlasını ister İşte tek sorunumuz bu .
full member
Activity: 476
Tavsiyeler güzel bence en önemlisi kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını yatırmayın. Bir çok insan çok kazanacağım hırsıyla bu dünya ya giriş yapıyor ve sonunda hüsrana uğruyor. Bu tavsiyeyi dikkate almak lazım.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Bunlar iyi güzelde be abi bu devirde amatörlere hiç bir işe yaramaz neden mi düzgün coin veya token seçemiyecekler hatta en büyük hata olarak başkalarından akıl isteyecekler yarın da zarar edince vah efendim öyle böyle  kısacası risk almak istiyorsanız alın yoksa bu mecralar size göre değil.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
Borsalar da kazanmak için borsayı iyi takip etmek gerekir borsanın düşdüğü zaman yatırım yapmak birazda yatırım yaparken cesaretli olmak gerekli bunlara dikkat ederseniz borsada kazanırsınız
member
Activity: 201
The Experience Layer of the Decentralized Internet
doğru söylemişsiniz hocam ben de katılıyorum bu konuya. para kazanmak isteyen biri sağlam olmalı iradeli olmalı sabırlı ve güçlü olmalı bunları başaramazsa kaybeder.
member
Activity: 294
Merit: 11
yani ben de katılıyorum bu söylediklerinize hocam. öncelikle kişilik özellikleri olarak sağlam durmalıyız kendimizi teselli etmeyi bilmeliyiz hep gözümüz yukarılarda olmamalı bazen ders almalıyız.
member
Activity: 182
Merit: 11
En önemli nokta bir coini alırken kar hedefi koymak galiba çünkü İnsan doyumsuz olabiliyor ve kazandıkça bu yükselişin daima devam edeceğini düşünüyor
full member
Activity: 353
Verilen her tavsiyeye katılıyorum en çokta bu kısmana 'Demir gibi bir iradeniz olsun. Duygusal Davranmayı bırakın' Borsada duygular hisler en son kaale alınacak şeylerdir, gönül neler ister ama olmaz, mantık elden bırakılmamalı bir an bile.
member
Activity: 189
Borsaya kaybetmeyi riske alabileceğiniz parayla girin kısa zamanda çok para kazanıcam hevesinde olmayın sabırlı davranın yoksa çok yıpranırsınız
member
Activity: 194
Risk faktörünün farkında olunması gerekiyor, risk edilmeyecek miktarlar yatırım aracı olarak kullanılmamalı. Psikolojik faktörler çok önemli
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028

''Zararın neresinden dönersin kârdır diyebilmelisiniz.'' Özellkle bu seçeneği çok önemsiyorum ben. Benim seçtiğim koin token her neyse X.. yapacacaktı, nasıl zarar ederim diye gurur yapmıyorum.  Belli bir zaman tanımışsam ve durum düzelecek gibi değilse onu gönderip baska koine geçmekte zarardan k^ar demektir. İnatlasmanın faydası olmaz.

"Zararın neresinden dönersen kardır " kesinlikle çok doğru bir söz. Bir çok borsacının da yaptıkları trade mantığında bunu bende görebiliyorum.  Bu mantık gerek bu kriptopara gerekse borsa da  trade yaparken çok yararlı bir davranış oluyor.
Geçmişe şöyle dönüp baktığımda %10 zararı göze alıp satmak yerine kumar oynayıp beklediğim durumlardan %50 ye yakın zarar yazdığı çok durumla karşılaştım. Üstelik %10 zararı göze alıp satmadığınızda o kötü pozisyona paranızı bağladığınızdan sadece orda kaybetmekle kalmıyor yeni fırsatları kaçırdığınız için muhtemel karlardan da oluyorsunuz.
    Halbu ki %10 zararı kabul edilip başka seçenekte değerlendirilseydi %20 kara bile geçilebilirdi. Bu gibi örnekler çoğaltılabilir.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Borsada yapmanız gereken hiçbir şey yok, teknolojisine güvendiğiniz fazla şişmemiş bir coin satın alın ve onu cüzdana atın.. günün birinde mutlaka pump yiyecek, yediği anda okutun ve bu iş bitsin. bu kadar kolay.
full member
Activity: 420
gerçekten bu bahsettiklerinizi yapabilin birisi bu piyasada güzel paralar kazanabilir. özellikle karı gördüğün zaman fazla hırs yapmama konusu çok önemli. bizzat yaşayarak tecrübe edinmiş olmaktayım. daha fazla kar ederim diye satmadığım coin aldığım fiyattan da aşağı düşerek zarar ile çıktım.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250

''Zararın neresinden dönersin kârdır diyebilmelisiniz.'' Özellkle bu seçeneği çok önemsiyorum ben. Benim seçtiğim koin token her neyse X.. yapacacaktı, nasıl zarar ederim diye gurur yapmıyorum.  Belli bir zaman tanımışsam ve durum düzelecek gibi değilse onu gönderip baska koine geçmekte zarardan k^ar demektir. İnatlasmanın faydası olmaz.
newbie
Activity: 224
Merit: 0
Başkalarının aklı ile iş yapmayın!araştırın araştırın araştırın.kazanırsınız ya da kaybedersiniz bazı şeyler elinizde olmayabilir ama elinizde olan bilgi işini tam yapın..
Pages:
Jump to: