Pages:
Author

Topic: Borsaların Deli Gibi Para Kazanması Hakkında - page 3. (Read 1198 times)

member
Activity: 406
Merit: 10
Borsaların kazancı yüksek tl borsalarının küçük hacimlileri bile çok iyi para kaldırıyor. Digilira işleme başlarsa ve yeterli hacim oluşursa waves dex üzerinden düşük komisyonlar ile işlem yapabileceğiz.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Waves DEX varken zaten bu saatten sonra diğer borsaları kullanmam. 13 aralıkta waves yeni sürümünün tanıtımını yaparak eskisiyle değiştirecekler, eskisi kullanışlı değildi ama yenisini denedim kapalı beta testindeydim bence çok işimize yarayacak. Anında bitcoin ether gibi başlı coin'leri düşük komisyon ile satın alabileceğiz. Borsaların kazandığı para çok büyük olabilir bizi ilgilendirmez ama işim içine eğer yönlendirme gibi çıkar amaçlı satışlar giriyorsa kimsenin ekmeğine yağ sürmeye niyetli değilim. Merkezsiz borsalara yönelirim.
member
Activity: 139
aç aç güzel para bırakıyomuş denemelisin
member
Activity: 70
kâr oranı iyi baya, bence de açmalısınız Smiley
full member
Activity: 240
Merit: 102
Aç dostum seni tutan yok Smiley

newbie
Activity: 26
Merit: 0
Hi dostlar..

How are you?? Sormadınız ama ben de iyiyim Smiley

Geleyim konuya.. Paribu'yu kullanıyorum Borsa olarak. Günlük yaklaşık 2000 BTC işlem hacmine sahip olduğunu sağ üst köşede görebiliyoruz. Alırken (TAKER) Binde 4, Satarken (MAKER) de Binde 3 komisyon kesiyor.

Yani toplamda %0,7 (binde 7) komisyon.. 2000 Bitcoin x 7 / 1000 = 14 Bitcoin günlük cepte.. 14 x 11000 Dolar = 154.000 dolar günlük kar..
Bankaya EFT yaparken kesiyor, kendi alıp satıyor, yoğunluk durumunda keriz silkeliyor vs vs toplayınca günde 200.000 (iki yüz bin dolar) kazanmıyorsa ben de ekonomiden bişey anlamıyorum..

Yani hani 2009'da bitcoin alsaydım pişmanım vs diyenlere gülüp geçiyorum da Borsa açmamak cidden pişman olunacak şey.

200bin x 30 gün = Aylık 6 milyon dolar.. Hadi 1 milyon doları masrafa gitti diyelim neyin masrafıysa.. Şunun 100binini aylık server'a yatırsa kullanıcılar yoğunlukta alış-satış yapabilecek dicem ama zaten o durum işlerine gelen bişey.. O sırada cep dolduruyorlar  Grin

Evet siz ne diyorsunuz? Keşke borsa açsaydım diyen yok mu?
Pages:
Jump to: