Pages:
Author

Topic: Bot ile Kazanç - page 2. (Read 2747 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
October 06, 2016, 04:23:03 PM
Botu kullanabilmek için apileri aktif etmek gerekiyor sanırım onun için hesap güvenliği ile ilgili şüpheleriniz var doğrumu.
api ile çalışan botlarda exchange üzerinden apinin erişim izinlerini ayarlabiliyoruz apinin withdraw izni kapatılırsa güvenlik endişesi kalmamış olur

herkes withdraw izninden korkar olmuş, botun sahibi açık emirlerin satış fiyatını 1 satoshi olarak sat olarak ayarlarsa elinizde ki ne var ne yok hiç fiyatına satılabilir,
Bu tehlikenin peki farkında mısınız ?

Edit : Teknik anlamda kendisi alış emri açıp sizin elinizde olan tüm btc ve altcoinleri kendi alım yapabileceği fiyattan satış girdirebilir ve bunun olamayacağının garantisini kimse veremez. API izninden withdraw vermemiş olmanız riskli olmadığı anlamına gelmiyor
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
October 06, 2016, 04:12:29 PM
Botu kullanabilmek için apileri aktif etmek gerekiyor sanırım onun için hesap güvenliği ile ilgili şüpheleriniz var doğrumu.
api ile çalışan botlarda exchange üzerinden apinin erişim izinlerini ayarlabiliyoruz apinin withdraw izni kapatılırsa güvenlik endişesi kalmamış olur
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
October 06, 2016, 03:55:01 PM
hero member
Activity: 714
Merit: 500
October 06, 2016, 09:32:30 AM
Hemen hemen bütün botların forumda tanıtımları var. Lending botundan tut poloniex e ait bota kadar var. Ama karlılıklarını incelemedim. Ayrıca hesabınız risk altında oluyor gibi geliyor bana; 2fa koruma ne kadar işe yarar bilemiyorum.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
October 06, 2016, 08:47:42 AM
Merhaba arkadaşlar.Piyasada çeşitli botlar mevcut ema ya göre alım satım yapan bot vs.Sizce bu botlar nekadar güvenilir kullanan varmı.Varsa bu botları nereden bulabilir ve deneyebilirim.Demo olarak işlem yapma şansımız varmı acaba varsa biraz deneyip girmek istiyorum
Pages:
Jump to: