Pages:
Author

Topic: Bounty - Airdrop listesi Temmuz - Ağustos - Eylül - page 4. (Read 1313 times)

legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Bu akşam kısmetse tatile çıkıyorum 23-31 ağustos arası güncellemeler günlük değil biraz gecikmeli gerçekleşebilir. Elimden geldiğince günlük güncellemeye çalışırım.
member
Activity: 378
Merit: 11
ellerine sağlık hocam
legendary
smartgames imzasında olan arkadaşlar 3. hafta kayıtlarını yapmayı unutmasınlar. + bu hafta bir yenilik gelmiş haftalık başvurunun altına en az 1 kere sitede oyun oynadığınızı gösteren ekran görüntüsü istiyor. Tronlik cüzdan ile bağlanıp akıllı kontrat üzerinden oynadığınız için risk yok ben karlı çıktım 10 tron 10 trondur Cheesy haftalık 7 mesaja full member 130 tron vermiş.

şu şekilde başvuru yapılacak: https://bitcointalksearch.org/topic/weekly-distributionsmart-gamesio-get-paid-in-trontrx-5172171
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
hocam listeye baktım da hiçbir şey değişmemiş. sakın yanlış anlamayın sizin yaptığınız listede bir sıkıntı yok, sıkıntı scam projelerin hala ortalıkta cirit atması. son yazılan unis token de scam olabilir: https://bitcointalksearch.org/topic/warning-unis-tokenunis-chain-plagiarized-onepager-5173627 https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;u=2655372

hocam unise negatif trust'ı kim vermiş muhtemelen benim trust listesinde olmadığı için ben göremiyorum. Elimden geldiğince en sıkı proje takipçilerini ekliyorum listeme ama bende hala 0 görünüyor. Evet whitepaper çalıntı ama negatif trust olmaması dikkatimi çekti.
Negatif trusti veren newbie hesap hocam o yüzden gözükmüyordur ama hakkında açılan sayfaya herhangi bir cevap yazmamışlar. Genelde bu tip hareket edenler scam olup ilerde ya ödeme yapmıyor ya da direkt patlıyor sizin de bildiğiniz gibi. Sizin listeyi de takip güncel olarak takip ediyorum. Olursa meritler vereceğim ki liste hep güncel kalsın.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
bountyler henüz bitmiş değiller zaten. her gün belki binlerce yeni hunter geliyor piyasaya. kolay kolay bitmez bounty.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Açıkçası çok faydalı bir konu olmuş. Bounty bitti gibi gözüksede halen varlığını sürdürüyor. Zaten bounty olmazsa kimse kripto para piyasasında kalmayacak gibi duruyor. Bizde çoğu kişi ya bounty ya airdrop ile kazanç elde etmek istiyor gibi. Bence gayet güzel bir başlık olmuş.
legendary
hocam listeye baktım da hiçbir şey değişmemiş. sakın yanlış anlamayın sizin yaptığınız listede bir sıkıntı yok, sıkıntı scam projelerin hala ortalıkta cirit atması. son yazılan unis token de scam olabilir: https://bitcointalksearch.org/topic/warning-unis-tokenunis-chain-plagiarized-onepager-5173627 https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;u=2655372

hocam unise negatif trust'ı kim vermiş muhtemelen benim trust listesinde olmadığı için ben göremiyorum. Elimden geldiğince en sıkı proje takipçilerini ekliyorum listeme ama bende hala 0 görünüyor. Evet whitepaper çalıntı ama negatif trust olmaması dikkatimi çekti.
legendary
Tronstrach imzasında olan arkadaşlar kampanya erken bitirilmiş imzalarınızı değiştirebilirsiniz.
legendary

Hocam 15 scam 10 normal listelenmiş aşağı yukarı. o 10 tanenin 7 si de biraz daha prof scamdır. Kalan iyi niyetli 3 projenin 1 tanesi belki iş yapar belki yapmaz. Yapacak bir şey yok valla piyasadan ya kerizler ayıklanacak kurtulacağız yada ico v.b. sayfası komple kapanacak.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex

legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
ben pek katılmıyorum bu bounty işlerine, ya yanlış birşeyler yapıyorum, ya almıyorlar, ya globale yaz diyorlar (ingiliççe yok Cheesy), ya göndermiyorlar vs vs...
Ama baktım ki böyle bir başlık açılmış, belki bu defa şansım yaver gider dedim
nasip artık, olsa da olmasa da teşekkürler Smiley

Umarım güzel kazandırır ama 4 ay sürecek bir kampanya tabi diğerleri gibi uzatma yapmazlarsa. Bana göre çok uzun bir süre, ben çatlarım dayanamam Cheesy
En büyük avantajı haftalık 7 post olması.

4 ay iyi hocam, zırt pırt avatar değiştir bilmem ne Cheesy Yalnız adamlar Spreadsheet falan güncellemedi daha, Bayram izninde midirler nedir?
Kabul edilirsem biraz takılırım, belki 3-5 bişeyler de damlar.
legendary
az olsun öz olsun btcli olsun diyorsanız polyx'e bakabilirsiniz bugün ekledim. Bence tel sıkıntısı escrow yok, o da olursa tadından yenmez.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
ben pek katılmıyorum bu bounty işlerine, ya yanlış birşeyler yapıyorum, ya almıyorlar, ya globale yaz diyorlar (ingiliççe yok Cheesy), ya göndermiyorlar vs vs...

Umarım güzel kazandırır ama 4 ay sürecek bir kampanya tabi diğerleri gibi uzatma yapmazlarsa. Bana göre çok uzun bir süre, ben çatlarım dayanamam Cheesy
En büyük avantajı haftalık 7 post olması.
legendary

hocam o kampanya türkçe mesaja müsaade ediyor ama formu yanlış doldurmuşsunuz  Roll Eyes Kullanıcı adı yazmanız gereken yere otto'nun bayram mesajı linkini koymuşsunuz.

Şu şekilde doldurursanız sorun yaşamazsınız:

Bitcointalk username: wolwoo
Telegram username: Telegram profil adınız başına @ gelecek şekilde.

diğer bilgileriniz doğru telegram hesabınız yoksa bir arkadaştan rica ederiz yerinize girer onun telegram adını kullanırsınız.

evet profil linkini de yanlış atmışım Cheesy Cry   teşekkür ederim hocam Smiley sadece bir iki defa denedim bounty işlerini, bi defa kazanmıştım Shocked
legendary

hocam o kampanya türkçe mesaja müsaade ediyor ama formu yanlış doldurmuşsunuz  Roll Eyes Kullanıcı adı yazmanız gereken yere otto'nun bayram mesajı linkini koymuşsunuz.

Şu şekilde doldurursanız sorun yaşamazsınız:

Bitcointalk username: wolwoo
Telegram username: Telegram profil adınız başına @ gelecek şekilde.

diğer bilgileriniz doğru telegram hesabınız yoksa bir arkadaştan rica ederiz yerinize girer onun telegram adını kullanırsınız.
legendary
jr. member
Activity: 462
çok güzel bir liste hocam elinize emeğinize sağlık. kocaman bir okyanusta boğulmak zorunda kalmıyoruz.
full member
Activity: 980
Merit: 207
Bende arkadaşın başlığı sayesinde buldum bu imzayı .Süre kısa kaldı 10 gün gibi birşey o yüzden seçtim. Şimdiden hergün listeye yeni giren projeler bakmaya çalışıyorum. İmza bitince arama derdim olmasın diye. Aklıma kestirdiklerimi bilgisayara ekliyorum.
@bthd hocama teşekkür ederim.
jr. member
Activity: 322
Gerçekten çok emek veriyorsunuz teşekkür ederim benim uğraşıp bulamayacağım bilgilere erişmemizi emeğimizin boşa gitmemesini sağlıyorsunuz teşekkürler.
legendary
Synchrobit puanını yükselttim. Haklarında bir scam iddiası vardı gerçek hayattaki şirket sahiplerinden bağımsız olarak ico düzenlendiğine dair ancak öyle olmadığını ispatladılar. Çok kötü giden ağustos ayı bounty listesinde bence listenin yıldızı oldu şu anki durumuyla. Amerika - Estonya - İngiltere gibi ülkelerde ofisi olan yazılım şirketinin projesi olduklarını kanıtladıkları için 4 olarak güncelledim puanı. Scamsa bile artık kaliteli bir scam Smiley
Pages:
Jump to: