Pages:
Author

Topic: Bounty Burada 2019 (Sürekli Güncellenen Excel Dosyası) - page 8. (Read 17026 times)

full member
Activity: 658
Merit: 153
Eski bountyler kalmadı artık hiç biri bir şey getirmiyor sadece maksat zaman geçirmek olsun diye giriyorum artık bountylere en faazla gelen şu ayı döneminde 0.4-0.5 eth falan etti onlada yeemek ısmarladım kendime ama emek var teşekkürler.
legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
Bu listeyi yapmak gerçekten zor tebrik ederim öncelikle herkese faydalı olduğunuz için bende listeye göre takip edip öyle bountye giriyorum fakat bazı projeler gözükmüyor. Acaba önemsiz olduğu için mi listede yok.
sağolun hocam. hangi bountyler yok acaba? bazen, bana göre, çok tırt olanları eklemiyorum. son 10 günde bir eksiklik varsa onun sebebini açıklamıştım zaten. bugün 2,5 tane yeni ekleme yaptım.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Bu listeyi yapmak gerçekten zor tebrik ederim öncelikle herkese faydalı olduğunuz için bende listeye göre takip edip öyle bountye giriyorum fakat bazı projeler gözükmüyor. Acaba önemsiz olduğu için mi listede yok.
member
Activity: 518
Merit: 10
Artık bountylere katılmadan önce bu excel tablosunu kontrol etmeden geçmiyorum. Çünkü artık scam proje çok bilmeden onlara katılıyoruz ve emekler boşa gidiyor.
member
Activity: 363
Merit: 17
Hocam mesaj gönderdim mail adresimi, ilgilenebilirseniz sevinirim.
member
Activity: 560
Merit: 16
Eminim bir çok kişi bu başlıktan faydalanıyordur. Bu tarz paylaşımları ücretli yapıyorlar diye biliyorum ayrıca, bu nedenle kesinlikle takdir edilmesi gerekiyor.
Türk topluluğu için bir çok faydalı paylaşımı olan gospodin'e teşekkürler.
member
Activity: 228
Merit: 10
Emek verip hazırlanmış güzel bir link hocam elinize sağlık. Merit gönderemediğim için maalesef sadece teşekkürle yetiniyorum. Son boğadaki airdropları ve bountyleri özler olduk. Umarım en yakın zamanda yine o eski kazançlı günler geri gelir.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Artık yavaş yavaş btt bounty işini bırakıyorum. Bountyler artık kazandırmıyor. Ancak güzel bir ico bulup imzasına girmek lazım.

Dostum dediğini pek anlayamadım. Airdrobu mu bırakacaksın ya da bountynin sosyal medya kısmını. Neticede imza olayı da bountynin bir parçası değil mi?
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Artık yavaş yavaş btt bounty işini bırakıyorum. Bountyler artık kazandırmıyor. Ancak güzel bir ico bulup imzasına girmek lazım.
legendary
alex
gospodin hocam ayın 23 ü geçti ve cazip bir bounty var mı diye baktım liste pek güncel değil gibi. sanki soğudunuz gibi. kırdıysak affola. son ekledğinize baktım ve afrika olayını görünce yine gülümsedim. tıpkı benim gibi düşünüyorsunuz.
yok hocam ya. güzel bir bounty olmadığı için listeye eklemedim. yoksa günde en az 10 tane bounty açılıyor ama alayı tırt. ne ben boş yere yazayım ne de sizler boş yere uğraşmayın. afrika'dan çıkan bir tane iş yok! Grin
full member
Activity: 602
Merit: 118
gospodin hocam ayın 23 ü geçti ve cazip bir bounty var mı diye baktım liste pek güncel değil gibi. sanki soğudunuz gibi. kırdıysak affola. son ekledğinize baktım ve afrika olayını görünce yine gülümsedim. tıpkı benim gibi düşünüyorsunuz.
legendary
alex
Söz vermistim zamanında eğer merit gelirse atacağım diye ve o sözümü tuttum. Listeden faydalanmıştım. Bir tane merit az bile ama geleni verdim .
sagol hocam merit icin.  ctesiye kadar liste atil kalacak ama😊
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Söz vermistim zamanında eğer merit gelirse atacağım diye ve o sözümü tuttum. Listeden faydalanmıştım. Bir tane merit az bile ama geleni verdim .
legendary
alex
selam btt toplulugu

buyuk ihtimalle 23 marta kadar paylasim yapamayacagim. bilginiz olsun.

Mümkün değil inanmam. Sen ne yapar eder yaparsın hocam. Hayırdır tatile falan mı çıktın.
yok hocam ya saçma sapan bir iş kitlediler bütün hafta onunla uğrşacağım. cumartesi de yetmezmiş gibi kendi şehrimde bunun peşinde koşacağım.ey sevgili ankara halkı, başkanınıza söyleyin yollarınız poh gimin. kıçım ağrıdı amk!

Olsun dostum işin olsun en azından boş gezmek çok kötü. Ben 3-5 ay boş gezdim kafayı yedim. Ankara nin en güzel yanı İstanbul'a dönüş yolu Cheesy
simit daha güzel hocam. sokayım istanbul'a, nefret ettim.
full member
selam btt toplulugu

Mümkün değil inanmam. Sen ne yapar eder yaparsın hocam. Hayırdır tatile falan mı çıktın.
yok hocam ya saçma sapan bir iş kitlediler bütün hafta onunla uğrşacağım. cumartesi de yetmezmiş gibi kendi şehrimde bunun peşinde koşacağım.ey sevgili ankara halkı, başkanınıza söyleyin yollarınız poh gimin. kıçım ağrıdı amk!

Olsun dostum işin olsun en azından boş gezmek çok kötü. Ben 3-5 ay boş gezdim kafayı yedim. Ankara nin en güzel yanı İstanbul'a dönüş yolu Cheesy
legendary
alex
selam btt toplulugu

full member
selam btt toplulugu

legendary
alex
selam btt toplulugu

member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
istek sonra forumdan mail adresinizi mesaj atın arkadaşlar. sadece istek atarsanız erişime açmıyorum kusura bakmayın.

hocam emeğine sağlık gerçekten çok istifade ettiğimiz bir başlık,erişim izni istedim ve özeline mesaj attım,açarsan çok memnun olurum.
full member
Activity: 630
Merit: 102
İşte böyle yapıcı konulara ve yapıcı üyelere ihtiyacımız var aslında. Birbirinin kopyası konular okumaktan bıkmıştım. Gerçekten çok faydalı bir tablo olmuş teşekkür ederim ben kendi adıma
Pages:
Jump to: