Pages:
Author

Topic: Bounty için Sanal PC Oracle VM VirtualBox Kurun(Kurulumu Anlatıyorum) - page 2. (Read 575 times)

member
Activity: 411
Merit: 21
Elysio hocam saolsun, sayesinde ETH'ler cüzdanima geldi. Sadece faydali bir konu acmakla kalmayip ayrica amme hizmeti yaparak ETH'lerin cüzdanima gelmesine yardimci oldugu icin burdan kendisine tekrar cok tesekkür ediyorum.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
metahash cüzdanı çalıştırmak için bu kadar çok kasmaya gerek yok. yeni bir VM sistem kurmak yerine sandbox tarzı yazılımlarla bu cüzdanın sisteme ve sistem kaynaklarına erişimi kısıtlayıp çalıştırabilirsiniz.
ben sendboxie yi kullanıyorum fakat sandbox özelliği olan çokça uygulama var. antiviruslerinde sandbox modülleri mevcut.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Geçen gün şirketteki bir bilgisayarda yapmak için araştırdım ama internetteki dosyalara güvenemediğim için vazgeçtim ve şirketin en eski bilgisayarına wallet indirmiştim. Şimdi bunu kurup gerekli incelemelerimi yapacağım bende sağ ol var ol elsiyo
full member
Activity: 658
Merit: 153
Metahash bounty düzeldi arkadaşlar bu arada haberiniz olsun admin dm den size dosyaları gönderiyor siz dosyaları metahash dosyasının içerisine atıyorsunuz ondan sonra 1 saat bekleyin otomatik ödülünüz adresinize geliyor yapmayanlar yapsınlar alsınlar ben aldım.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Güzel bir bilgilendirme olmuş elinize saglık, bence kripto dünyasının en büyük eksikliği bu hack olayları ve düzgün güvenlik önlemlerinin alınamaması ve kripto bankaları olmadığı sürece kripto paralar yaygınlaşmayacaktır
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Kendi bilgisayarınıza kurmak zorunda değilsiniz.

Gidin cloud.google.com a ücretsiz bir yıllık denemenizi başlatın. Sanal makine kurun. Metagate'i oraya kurarak her işinizi halledebilirsiniz.
Bu da mantıklı, denenebilir.
Ya da daha basit bir program olan Sandboxie var onu da tavsiye ederim.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Kendi bilgisayarınıza kurmak zorunda değilsiniz.

Gidin cloud.google.com a ücretsiz bir yıllık denemenizi başlatın. Sanal makine kurun. Metagate'i oraya kurarak her işinizi halledebilirsiniz.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Aynı şekilde telefonunuza uygulama indirmenizi isteyen bounty ve airdroplar içinde bluestacks kurabilirsiniz. Kyc isteyenler içinde paintte dahi biraz üzerinde oynadığınız kimlikleri gönderebilirsiniz, merak etmeyin geçiyor hepsinden denendi onaylandı Smiley
jr. member
Activity: 280
Win-Won-Betfury
Giricektim bu metahash ın imzasına iyiki girmedim çok uğraştırmışlar sanal pcler falan dönüyor ortalıkta baksana ama sayesinde sanal pc kurulumunu öğrendik arkadaştan ellerine sağlık hocam. ayrıca merit içinde sağol 1 merit daha alabilirsem bu başlığa yollıyıcam sayende jrmember oldum.
full member
Activity: 476
CAT.EX Exchange
Çoğu kişinin işine yarayacağı bir konu açmışsınız hocam tebrikler. Bu işi paraya dökenler vardı cüzdanı kurma karşılığın 0.018 eth mi ne talep ediyorlardı. Yapabilecekler için son derece güvenilir bir yöntem.
full member
Konu için teşekkürler meritim olunca atacağım ayrıca ben farklı bilgisayara cüzdan kurmama rağmen asıl bilgisayarıma uzaktan bağlanıldı. Bana göre bilmediğiniz dosyaları tamamen ayrı bir ağda indirin.

Not: Sanal bilgisayarı kurabilmeniz için Bios’tan bir ayarı aktif etmeniz gerekiyor. Ona dikkat edin. Sanırım Hyper Threading

hocam ben de bir ekleme yapayım. bazen kurulum sonunda işlemciniz sanallaştırmayı desteklemiyor diye hata verebiliyor. "VT-x/AMD-V donanım sanallaştırma sisteminizde kullanılabilir değil" bunun için bios'tan gerekli ayarları yapmaları gerekiyor.

edit: bir üstteki postta bahsedilmiş zaten. https://www.youtube.com/watch?v=8-HypXAzo6o

Eklemeler için çok teşekkürler ben hiç böyle bir hataya denk gelmediğimden dolayı bilmiyordum hatayı, bilgilendirdiğiniz iyi oldu bazı arkadaşlarda kapalı olabilir dediğiniz gibi kapalıysa aktif ediniz arkadaşlar.
full member
Dostum gayet güzel bir anlatım şeklin var. Öncelikle eline sağlık. Bu anlattığın mesele ile ilgili forumda bir başlık açıldı dün. Onu okuyan kişiler bu kurulumu kesinlikle yapmaz. Sonuçta bilgisayara yukledigimiz  bu programın güvenilirliği konusunda aklımızda soru işareti var

Tam anlayamadım ne dediğini kusurumu bakma ama yazdıklarından şunu anladım farklı bişeyde demiş olabilirsin. Bu Oracle VM VirtualBox dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan oracle'nin ta kendisini bir ürünü  yani bunu indiripte bilgisayarınıza bişey olmasını en son düşüneceğiniz bir program öyle diyim.
full member
Activity: 392
Merit: 103
Son günlerde forumun ihtiyacı olan güzel bir bilgi emeğiniz için teşekkürler güzel anlatım olmuş inşallah herkes metahashten kazandıklarını sorunsuz alır bol kazançlar.....
full member
Activity: 672
Kurulumu kendi bilgisayarına yapmak istemeyenler için güzel bir anlatım olmuş.  Tüm bilgilerimiz bilgisayarlarda oluyor .Ben bilmediğim cüzdanlardan uzak duruyorum.
member
Activity: 448
Merit: 14
Gerçekten işe yarar bir konu olmuş.Böyle birşeyin varlığını ilk defa duyuyorum ancak projeler bountylerden fazladan bonus almak isteyenlere kendi programlarını yükletiyorlar şimdi buna yükleriz.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Daha önceleri bu şekilde sanal pc kullanıyordum cüzdanlar için ama artık kullanmıyorum. Güvenmediğim hiç birşey indirmemek daha mantıklı geliyor, yinede doğrudan pc ye indirmektense sanal pc kurup indirmek daha güvenli. Elinize sağlık faydalı bir paylaşım olmuş bilmeyenler için.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Dostum gayet güzel bir anlatım şeklin var. Öncelikle eline sağlık. Bu anlattığın mesele ile ilgili forumda bir başlık açıldı dün. Onu okuyan kişiler bu kurulumu kesinlikle yapmaz. Sonuçta bilgisayara yukledigimiz  bu programın güvenilirliği konusunda aklımızda soru işareti var
jr. member
Activity: 316
Ben bu programı kurduktan sonra açıkçası bilgisayarımda bir gariplikler olmaya başladı, antivrüs hata veriyor sistem dosyalarından bir kaçı için kamerayı kullanmak istiyor diye bildirim alıyorum, gerçi ödemeyi aldıktan sonra kaldırdım ama hala devam etmekte, aynı problemi yaşayanlar var mı acaba?
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Harika paylaşım teşekkürler.Bu arada birşey soracağım bilgim olmadığı için Smiley komik olabilir biliyorum ama bu kuracağımız sanal pc için herhangi bir risk yok değil mi ? hem kendi bir risk oluşturmuyor ? hemde virüs vs bu kurduğumuz sanal şeye girince ana etmenler hiçbir şekilde etkilenmiyor ? bu teknik olarak gerçekten mümkün mü.

etkilemez hocam ama vmware workstation bulup kurarsanız o daha fazla özelliklere sahip ve daha stabil Oracle VM Virtual Box'tan bana göre
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Harika paylaşım teşekkürler.Bu arada birşey soracağım bilgim olmadığı için Smiley komik olabilir biliyorum ama bu kuracağımız sanal pc için herhangi bir risk yok değil mi ? hem kendi bir risk oluşturmuyor ? hemde virüs vs bu kurduğumuz sanal şeye girince ana etmenler hiçbir şekilde etkilenmiyor ? bu teknik olarak gerçekten mümkün mü.
Pages:
Jump to: