Pages:
Author

Topic: [BOUNTY] [iMZA JR. VE NEWBIE MEMBER KABUL EDİLİYOR] 🚀 W12 - ICO 2.0 PLATFORM 🚀 - page 2. (Read 469 times)

sr. member
Activity: 434
Merit: 278
hocam bu kampanyanın açıklamalar kısmında alternatif kriptoparalar bölümüne 20 tane mesaj demişler. Localde ki alternatif kriptoparalar kabul ediliyor mu? yoksa sadece global mi?

Bounty managere bunu sordum Türkçe local kısmında eğer kabul edilirse katılım daha fazla olacaktır diye tahmin ediyorum. Net bir cevap alınca burdan sizin için yayınlarım.

Belirli bir limit var mı eski dostum bu kampanyada. 13 Ağustos’ta bitecek olan imzamdan sonra girip şansımı denemeyi düşünüyorum. Her ne kadar miktar yüksek olup ilerleyen zamanlarda düşeceğine kesin gözüyle baksam da

Limit derken neyi kast ettin anlamadım dostum kampanya bitiş tarihini soruyorsan 27/09/2018 de kampanya sona erecek. Ben çeviri blog yotube gibi kampanyalara katıldım.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Belirli bir limit var mı eski dostum bu kampanyada. 13 Ağustos’ta bitecek olan imzamdan sonra girip şansımı denemeyi düşünüyorum. Her ne kadar miktar yüksek olup ilerleyen zamanlarda düşeceğine kesin gözüyle baksam da
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
hocam bu kampanyanın açıklamalar kısmında alternatif kriptoparalar bölümüne 20 tane mesaj demişler. Localde ki alternatif kriptoparalar kabul ediliyor mu? yoksa sadece global mi?
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
İlk girdiğim kampanyadan ödeme yapmamışlardı, belki bundan bir ödeme alabilirim. Sayım için sabit bir günleri yok sanırım.

Eğer bounty kapanış tarihini soruyorsan 27/09/2018 de bitecek. Stake sayımıda her hafta cuma aksamı güncelleniyor.

Bilgilendirme için teşekkürler, 2 ay uzun bir süre ve arada çıkamamak sorun olacak gibi bir de 20 post haftalık.
Girdik ama gözüm korktu açıkçası...

2 aylık imza kampanyası uzunmu  Huh Huh gardaş sen yenisin herhalde buralarda diw token pundix imza kampanyası duymadın herhalde adamlar 8-10 ay kredi kartı taksiti gibi kampanya yaptılar.. 2 ay candır uzayan kampanyalar heyecandır sen bosver 1 aylık 3 haftalık olanları eline 1 meybuz parası verir gönderir onlar. Grin

bilemedim dostum, nedense uzun gelmişti, bundan önce bir kampanyada uzun süre durdum ama haftalık post kısıtlaması yoktu (gerçi bir şey de kazanamadım ama Smiley)
sr. member
İlk girdiğim kampanyadan ödeme yapmamışlardı, belki bundan bir ödeme alabilirim. Sayım için sabit bir günleri yok sanırım.

Eğer bounty kapanış tarihini soruyorsan 27/09/2018 de bitecek. Stake sayımıda her hafta cuma aksamı güncelleniyor.

Bilgilendirme için teşekkürler, 2 ay uzun bir süre ve arada çıkamamak sorun olacak gibi bir de 20 post haftalık.

2 aylık imza kampanyası uzunmu  Huh Huh gardaş sen yenisin herhalde buralarda diw token pundix imza kampanyası duymadın herhalde adamlar 8-10 ay kredi kartı taksiti gibi kampanya yaptılar.. 2 ay candır uzayan kampanyalar heyecandır sen bosver 1 aylık 3 haftalık olanları eline 1 meybuz parası verir gönderir onlar. Grin
member

sr. member

member
newbie
Activity: 98
Merit: 0
ödülller iyi baya, siteye baktım o da güzel duruyor başarılı olurlar heralde ya, imza iyi olabilir düşük seviye ama olsun.
newbie
Activity: 50
ne olduğunun önemi yok dödülün hesap boş dururken para kazanacaksınız işte bari miktarı o kadar kafaya takmayın.
sr. member
Ödül oranı jr member üyeler için çok düşük tutulmuş proje kaliteli ise Legendary üyelere kat be kat fazla kazanıyor. Tek kötü tarafı haftalık istediği mesaj sayısı çok yüksek.

Hocam 2 ay sürecek kampanya yaklasık olarak 250$ gibi bir para dagıtmayı vaad ediyor jr.member ler için bence fena degil. Proje cok saglam veya degil ona yorum yapamam ama ekip şuan uzak doguda sürekli geziyor singapur tayland falan.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Ödül oranı jr member üyeler için çok düşük tutulmuş proje kaliteli ise Legendary üyelere kat be kat fazla kazanıyor. Tek kötü tarafı haftalık istediği mesaj sayısı çok yüksek.
newbie
Activity: 55
ben bu bountye katılabiliyormuyum şimdi az bak la birazdan ekleyeyimde 3-56 ne gelirse artık kazanırız.
sr. member
Arkadaşlar kampanya JR.memberler için yaklasık 30 $ gibi para ödemeyi vaad ediyor haftalık olarak. Boşta olup imza kampanyası arayan arkadasların sansını denemesini tavsiye ederim. Sonucta ödül kampanyası  Grin
sr. member
Eline sağlık, ödüller gayet tatmin edici gözüküyor, katıldım birkaç bountysine, bekliyorum Smiley

Teşekkürler ödül kampanyası gercekten cok güzel hep beraber kazanmak dileği ile Smiley
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Eline sağlık, ödüller gayet tatmin edici gözüküyor, katıldım birkaç bountysine, bekliyorum Smiley
sr. member

RESMİ DUYURU KONUSU

W12 Resmi Ödül Kampanyası

Ödül Zamanı 09.07.2018 - 27.09.2018
Ödül kampanyası için dağıtılacak token miktarı: 5,000,000 token
1 adet W12 Token = 0.00035 ETH
Ödül Chat telegram https://t.me/joinchat/Ggb_JUfsILS66yPCNbp8-w
Ödül email [email protected]

İMZA/AVATAR - 500 000 token
Herhangi bir imza kampanyasına ek olarak katılmadan w12 imza kampanyasına direk katılabilirsiniz. Eğer kampanya bitimine 2 hafta kala katılmaya çalışırsanız reddedilirsiniz.
Avatarı yükleyin ve kampanya sonuna kadar imzayı saklayın
Haftada Minimum 20 post ve 10 kelime olmak zorundadır.
  • Legendary: 4000 token/haftalık
  • Hero: 2000 Token/haftalık
  • Senior Member: 1000 Token/haftalık
  • Full Member: 700 Token/haftalık
  • Member: 300 Token/haftalık
  • Junior Member: 200 Token/ haftalık
  • Newbie Member: 40 Token/ haftalık
  • Negatif trust sahibi olan üyeler kampanyaya kabul edilmezler.

Katılım için Onaylanma
Katılmak için W12 imza / avatar ödül kampanyası kayıt formunu doldurun:
https://docs.google.com/forms/d/1EMy2vWw7hd0yyWrAaJo-BR7t6saN3yxW-emDLVZw_y0/edit?usp=drive_web
Durumunuzu kontrol etmek için spreadsheet’e bakın
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qOOCVpUb9KspJKenB9a_GY1w0VEWzHRTvgaeTKrTk7M/edit?usp=drive_web&ouid=105238238321614710925

Kurallar
  • Kampanya bitene kadar imzayı (yanı sıra onları seçtiyseniz avatar ve kişisel metni de) saklayın. Kampanya süresince imza (avatar / kişisel metin) kaldırılması sizi diskalifiye edecektir. Her zaman imzamızı (avatar / kişisel metin) kullandığınızdan emin olmak için mesajlarınızı düzenli olarak kontrol edeceğiz.
  • Alternatif kripto paralar bölümünde haftada en az 20 kaliteli post atın bu şekilde kampanya ödüllerinden yararlanabilir ve diskalifiye edilmezsiniz.
    İlk haftanız onay tarihinden itibaren 7 gündür; ikinci haftan gelecek 7 gün, vb.
  • Başka bir projenin avatarını veya kişisel metnini kullanamazsınız.
  • Taktığınız imzanın her zaman güncel rütbenize karşılık geldiğinden emin olmalısınız. Hesabınız katılımınız sırasında daha üst bir sıraya yükseldiğinde, imzayı yükseltmeniz gerekir.
  • Gönderiler yapıcı ve konu olmalıdır. Spam, düşük kaliteli gönderiler, fotokopi ve konu dışı yayınlar kesinlikle yasaktır. Bunu yapan kullanıcılar hemen ve kalıcı olarak diskalifiye edilecek, Bitcointalk moderatörlerine bildirilecek ve diğer ödül kampanyalarından men edilecektir..
  • Uygun olan postlar en az 10 kelime uzunluğunda olmak zorundadır.
  • Son sonuçlarınız son gönderim sayınız ile güncellenene kadar imzanızı korumanızı öneririz (postaları saymak için en az bir hafta bekleyin).
    Kampanyanın son sonuçlarına kadar imzanızı koruyun.

W12, kendi takdirine bağlı olarak, istediği zaman şartları değiştirme veya yenilerini uygulama hakkını saklı tutar.

Personal text
W12 – Smart contract technology for business for business.
Signature options, BBcode

Senior Member/Hero/Legendary

W12..
Smart contract technology for business for business ..

║║
║║
║║
▬▬ ● ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● ● ▬▬▬▬▬▬ ● ● ▬▬
Pages:
Jump to:
© 2020, Bitcointalksearch.org