Pages:
Author

Topic: Bounty kampanje? - page 2. (Read 378 times)

member
Activity: 602
Merit: 54
August 06, 2018, 04:24:52 PM
#14
Nadam se da ću stići barem tjedan dana sudjelovati u njihovoj kampanji da malo još podebljan broj tokena koje trebam dobiti. Fali mi još 40-tak followera pa se nadam da ću se sutra moći priključiti. Trebam li čekati da me potvrde nakon što se prijavim ili mogu odmah retweetati njihove tweetove?

Ne moraš žuriti jer ti je ovaj tjedan ionako do 10.8., radije pričekaj s prijavom da bude sve 'legit'. Skupi 1000, prijavi se i možeš odmah retweetati, ne moraš čekati da te prihvate.

-Samo treba paziti da report bude četvrtkom, a ne dan kasnije, kako se meni dogodilo, te tako ostao bez tokena za prošli tjedan.

Daj mi podatke na PM, probati ću malo 'pogurati'.

Naravno da iznosi ovise o tržištu, ali recimo nema šanse da cijena tokena padne 10 puta u odnosu na ICO cijenu.
Kampanja im vrijedi dok ne podijele 600 tisuća tokena tako da FB i TW kampanja nema isti rok trajanja kao recimo Sig kampanja.
Četvrtak 9. treba ostaviti report, možda čak prihvaćaju i ako prije ostavite report.

Pisao sam na telegramu, dan poslije... Bounty manageri rade report isključivo na taj dan, pa mi nisu prihvatili zamolbu jer je bila dan poslije. Frka hvala ti, evo već imam pripremljeno kako ću poslati sljedeći report sa citatima od prošlih tjedana, pa se nadam da će tako prihvatiti. Jer mi se ne da sad ispitivati hoće li prihvatiti tako citirani report iz prošloga tjedna (iako su na telegramu rekli "1 report for 1 week").
Jednostavno ću probat tako, pa šta bude... Ne moraš se mučit. Živio!
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
August 06, 2018, 04:10:24 PM
#13
Nadam se da ću stići barem tjedan dana sudjelovati u njihovoj kampanji da malo još podebljan broj tokena koje trebam dobiti. Fali mi još 40-tak followera pa se nadam da ću se sutra moći priključiti. Trebam li čekati da me potvrde nakon što se prijavim ili mogu odmah retweetati njihove tweetove?

Ne moraš žuriti jer ti je ovaj tjedan ionako do 10.8., radije pričekaj s prijavom da bude sve 'legit'. Skupi 1000, prijavi se i možeš odmah retweetati, ne moraš čekati da te prihvate.

- Iznosi od kampanja ovise i o tržištu, tako da nam je teško odrediti točan iznos isplate.
- Vremena još ima "Date bounty: 09.07.2018 - 27.09.2018"
-Samo treba paziti da report bude četvrtkom, a ne dan kasnije, kako se meni dogodilo, te tako ostao bez tokena za prošli tjedan.


Daj mi podatke na PM, probati ću malo 'pogurati'.

Naravno da iznosi ovise o tržištu, ali recimo nema šanse da cijena tokena padne 10 puta u odnosu na ICO cijenu.
Kampanja im vrijedi dok ne podijele 600 tisuća tokena tako da FB i TW kampanja nema isti rok trajanja kao recimo Sig kampanja.
member
Activity: 602
Merit: 54
August 06, 2018, 04:03:00 PM
#12
Evo, W12 koji je odličan projekt sad nudi po 500 tokena za FB share i TW retweet za profile starije od 6  mjeseci s preko 1000 prijatelja/followera.

Stavljao sam to već u sve teme pošto je ICO cijena tokena 0.00035 ETH-a pa je share vrijedan 0.175 ETH-a. Maksimum su 2 FB i 2 TW objave tjedno što iznosi 0.7 ETH-a.

Već su podijelili preko pola tih tokena (dijele 600 tisuća) pa požurite - imate bounty temu prevedenu na hrvatski u altcoins dijelu hrvatskog podforuma.

Da, W12 je jedan od rijetkih primjera koji sada toliko plaća za social bounty kampanje po ICO cijeni tokena, a mene "ništa" ne košta odraditi 2 share + retweet + like / tjedno i izvješće, tako da tu kampanju odradim, ništa ne očekujem, pa kako bude... Bit će još projekata i bountija...  

- Iznosi od kampanja ovise i o tržištu, tako da nam je teško odrediti točan iznos isplate.
- Vremena još ima "Date bounty: 09.07.2018 - 27.09.2018"

@Slackovic
ne treba se čekati da te prihvate, možeš odmah tweetati.

-Samo treba paziti da report bude četvrtkom, a ne dan kasnije, kako se meni dogodilo, te tako ostao bez tokena za prošli tjedan.

ps. W12 npr. slabo plaća signature kampanju. pozz
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
August 06, 2018, 03:49:15 PM
#11
Evo, W12 koji je odličan projekt sad nudi po 500 tokena za FB share i TW retweet za profile starije od 6  mjeseci s preko 1000 prijatelja/followera.

Stavljao sam to već u sve teme pošto je ICO cijena tokena 0.00035 ETH-a pa je share vrijedan 0.175 ETH-a. Maksimum su 2 FB i 2 TW objave tjedno što iznosi 0.7 ETH-a.

Već su podijelili preko pola tih tokena (dijele 600 tisuća) pa požurite - imate bounty temu prevedenu na hrvatski u altcoins dijelu hrvatskog podforuma.

Nadam se da ću stići barem tjedan dana sudjelovati u njihovoj kampanji da malo još podebljan broj tokena koje trebam dobiti. Fali mi još 40-tak followera pa se nadam da ću se sutra moći priključiti. Trebam li čekati da me potvrde nakon što se prijavim ili mogu odmah retweetati njihove tweetove?
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
August 06, 2018, 03:35:04 PM
#10
Evo, W12 koji je odličan projekt sad nudi po 500 tokena za FB share i TW retweet za profile starije od 6  mjeseci s preko 1000 prijatelja/followera.

Stavljao sam to već u sve teme pošto je ICO cijena tokena 0.00035 ETH-a pa je share vrijedan 0.175 ETH-a. Maksimum su 2 FB i 2 TW objave tjedno što iznosi 0.7 ETH-a.

Već su podijelili preko pola tih tokena (dijele 600 tisuća) pa požurite - imate bounty temu prevedenu na hrvatski u altcoins dijelu hrvatskog podforuma.
jr. member
Activity: 182
Merit: 2
August 05, 2018, 05:12:08 PM
#9
Quote
Par $$? Neke kampanje nude npr. tokena u vrijednosti 500 usd/tjedno za twitter objave na profilu sa vise od 25k followera.

Koje su to kompanije?
Sto znaci " tokena u vrijednosti 500 usd/tjedno" ??

Mozes li biti konkretan pa da razgovaramo o tim kompanijama i 500$....odnosno o tokenima koji postanu 500$
Nemoj me pogresno shvatiti, ali cesto cujemo price o puno novca, vrijednosti tokena...ali sve je to  neodredjeno...
Ili mozda da naveses primjer kad si TI neku vrijednost tokena, koji si dobio, unovcio u $$$.

Mogu i ja, ako hoces Cool Cool

lp

jr. member
Activity: 212
Merit: 6
August 05, 2018, 03:22:56 PM
#8
Pozdrav
Quote
Koliko vas sudjeluje u ovome? Novi sam u tim vodama, zanima me koliko se da zaraditi? Imam FB stranicu sa preko 200k lajkova i twitter profil sa 50+k followera.

Trebas prilicno truda uloziti, i ako ne izgleda da je tako....i onda...uz nesto srece mogao bi par dolara zarditi. Nekad se moglo vise, ali mislim da je to vrijeme ...bar za sad proslost.

lp

Par $$? Neke kampanje nude npr. tokena u vrijednosti 500 usd/tjedno za twitter objave na profilu sa vise od 25k followera.
jr. member
Activity: 182
Merit: 2
August 05, 2018, 02:37:49 PM
#7
Pozdrav
Quote
Koliko vas sudjeluje u ovome? Novi sam u tim vodama, zanima me koliko se da zaraditi? Imam FB stranicu sa preko 200k lajkova i twitter profil sa 50+k followera.

Trebas prilicno truda uloziti, i ako ne izgleda da je tako....i onda...uz nesto srece mogao bi par dolara zarditi. Nekad se moglo vise, ali mislim da je to vrijeme ...bar za sad proslost.

lp
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
August 05, 2018, 01:09:03 PM
#6
Onda gadjaj ann sa bountyma gdje nude tw, fb, insta i ostalo

I da se ne pogubis, dobro prouci pravila kampanje i dolumentiraj svoj rad i fajliraj sve
jr. member
Activity: 212
Merit: 6
August 05, 2018, 11:55:13 AM
#5
Ne znam ni sam kaj tocno me zanima. Htio bi sto bolje unovciti profile koje imam na drustvenim mrezama.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
August 05, 2018, 07:57:59 AM
#4

Ima dosta toga u Child Boards Altcoin (Hrvatski) samo što je zakopano između puno ANNova, preporučam da pogledaš 👀👀👀👀👀👀 Kazalo Altcoin tema koje nisu ANN 👀👀👀👀👀👀 tu bi mogao pronaći dosta toga što te zanima.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
member
Activity: 590
Merit: 39
August 04, 2018, 08:43:22 PM
#2
Vrijednost je promjenjiva, morate biti selektivni i provjeriti matematiku. Ne bitno hoće li projekt obećati da će dati puno novca ako njihov proizvod nema vrijednost. Potpisi plaćaju više ako imate stari bitcointalk profil.

Bolje je koristiti automatske platforme koje ne zahtijevaju izvješće. Možete ih pronaći ovdje: https://bitcointalksearch.org/topic/the-list-of-bountyhunters-services-4488508

Uz mnoge folowera također možete zaraditi novac od preporuka za airdrops.



jr. member
Activity: 212
Merit: 6
August 04, 2018, 07:20:56 PM
#1
Koliko vas sudjeluje u ovome? Novi sam u tim vodama, zanima me koliko se da zaraditi? Imam FB stranicu sa preko 200k lajkova i twitter profil sa 50+k followera.
Pages:
Jump to: