Pages:
Author

Topic: [BOUNTY] RESMI BRICKBLOCK BOUNTY KAMPANYASI - page 2. (Read 2491 times)

hero member
Activity: 658
Merit: 500
ben twitter paylaşımlarını ypaıyorum kampanya sonunda mı paylaşmam gerekiyor tam anlamadım boşa uğraşmayayım ...
full member
Activity: 130
Merit: 100
🔵 Brickblock.io - Future of Stock Trading
güzel projeye benziyor detaylı inceleme fırsatım olmadı inceleyip karar vereceğim yatırım yapıp yapmayacağıma. bountysine katılabilirim belki  Smiley

Tesekkurler.

Hakkimizda daha fayla bilgi edinmek isterseniz websitemizden whitepaper`imiza ulasabilirsiniz.

hero member
Activity: 504
güzel projeye benziyor detaylı inceleme fırsatım olmadı inceleyip karar vereceğim yatırım yapıp yapmayacağıma. bountysine katılabilirim belki  Smiley
full member
Websitemiz Turkce olarak yayinina baslamistir.

Türkçeleştirmeniz güzel olmuş. Şimdi bu proje sayesinde ben apple , microsoft un veya whatsup ın hisselerini satın alabilecekmiyim.

Evet, sizinde bahsettiginiz hisse senetleri dahil diger tum blue chip hisselerinin oldugu borsa yatirim fonlarini platformumuz uzerinden satin alabileceksiniz.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250

Sizin Emin Gün Sirer olma ihtimaliniz varmi hocam.

sr. member
Activity: 672
Merit: 281

Türkçeleştirmeniz güzel olmuş. Şimdi bu proje sayesinde ben apple , microsoft un veya whatsup ın hisselerini satın alabilecekmiyim.
full member
Projemiz ve platformumuzun islevleri hakkinda daha fazla bilgi edinebilmek icin hakkimizda cikan haberleri asagidaki linklerden okuyabilirsiniz.

full member

full member
Bu adamlar cinli galiba degilmi arkadaslar,hazirda buna benzer platformlar yokmu acaba.Guzel reklamlarini goruyorum yatirim yapasim var ama cok bounty dagitiyor diye endiseliyim

Merhaba,

Daha onceden belirttigim gibi cokuluslu bir takimiz.

Whitepaper'imizda piyasada bizimkine benzer bulunan projelerden ve Brickblock'un neden bunlardan farkli oldugundan bahsettik. Bu kismi whitepaper'da ''2.3. MARKET REVIEW'' kisminda bulabilirsiniz. Whitepaper linki icin; 

Bunun disinda, bounty odullerimizin cok oldugunun farkindayiz. Bununla beraber projemizi bizim gibi bu konuya merakli ve bu piyasada gelecek goren insanlarla paylasmak, projenin daha fazla duyulmasini saglamak istiyoruz.

Son olarak, herhangi bir sorunuz olursa resmi telegram grubumuzda sorularinizi daha hizli yanitlayabiliriz.

full member
Activity: 210
imza kampanyasinda member il full arasinda daglar kadar fark var. orantisiz yapmislar bence. ayrica olumsuz birsey yazmamak sarti da kotu sonucta varsa elestiri yapilmasi lazim. bu elestiriler ile ancak proje daha iyi yerlere getirilebilir varsa olumsuzluklari, eksikleri. bounty kampanyalarinin bende cok iyi yonetildigini dusunmuyorum. ilgisiz ve profesyonel olmayan yaklasimlar cok fazla bu gunlerde. bazi projeler gibi daha profesyonel sekilde yurutulurse proje insanlara daha iyi yansitilir.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bu adamlar cinli galiba degilmi arkadaslar,hazirda buna benzer platformlar yokmu acaba.Guzel reklamlarini goruyorum yatirim yapasim var ama cok bounty dagitiyor diye endiseliyim
full member
Bir ico düzenlenecekse öncelikli olarak yapılması gereken, bounty kampanyalarının takibinin yapılacağı web servisini oluşturmak. Bancor gibi, Blocklancer gibi. Bounty ico' nun omurgasıdır. Böyle "twit at, sonucu yapıştır" gibi saçmalıklarla kampanya düzenlerseniz, 200 bin dolar yatırım alır aşağı oturursunuz.

Tamamen katılıyorum.
Kripto paralar, bilgisayar yazılımlarının en üst düzeyde kullanıldığı yerler olmalı. En hızlı siteler, en güvenilir ağlar vs vs.
Ama bakıyoruz ico esnasında hacklenmeler oluyor.
Ya da böyle "reklam veriyoruz ama, sizin paylaşımlarınızı digital ortamda olarak izleyemiyoruz, eski usul bize yazın, biz tek tek sayar sizin hesabınızı oluştururuz" diyorlar.

Merhabalar,

Brickblock teknolojilerini en guncel yazilimlari kullanarak gelistirmektedir. Kullandigimiz teknolojileri ve guvenlik ile ilgili onlemleri aciklamalariyla birlikte websitemizde bulabilirsiniz.

Bounty kampanyasinda gonderilen tweet'lerin toplu sekilde baslik altinda toplanmasi bize daha kolay bir genel goruntu saglamaktadir. Bunun disinda, baslik altinda tweet'lerin listelenmesinin kazanilabilecek oduller ile karsilastirildiginda cokta buyuk bir kulfet olmadigi gorulecektir. 

Fakat, goruslerinizi ilerki calismalarimiz icin kesinlikle gozonunde bulunduracagiz.

Tesekkurler.

full member
Do you have an English version of Bountry campaign?  Smiley

Hello,

Yes, you can find the campaign announcement in English under the following link.

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bir ico düzenlenecekse öncelikli olarak yapılması gereken, bounty kampanyalarının takibinin yapılacağı web servisini oluşturmak. Bancor gibi, Blocklancer gibi. Bounty ico' nun omurgasıdır. Böyle "twit at, sonucu yapıştır" gibi saçmalıklarla kampanya düzenlerseniz, 200 bin dolar yatırım alır aşağı oturursunuz.

Tamamen katılıyorum.
Kripto paralar, bilgisayar yazılımlarının en üst düzeyde kullanıldığı yerler olmalı. En hızlı siteler, en güvenilir ağlar vs vs.
Ama bakıyoruz ico esnasında hacklenmeler oluyor.
Ya da böyle "reklam veriyoruz ama, sizin paylaşımlarınızı digital ortamda olarak izleyemiyoruz, eski usul bize yazın, biz tek tek sayar sizin hesabınızı oluştururuz" diyorlar.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
member
Activity: 94
Merit: 10
Do you have an English version of Bountry campaign?  Smiley
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Jeton satislari sona ermeden once Brickblock ile ilgili en az 50 girdi postalamak
 Anakonunuz cöpe döner. Bu kuralı kaldırın spam topic olursunuz. Haftada 2 isteyenler bile somradan kaldırdı o kuralı.

Bence orada bir anlam hatası vardır. Genellikle Jamal in projeleride 50 istiyor toplamda . Bu da öyledir herhalde. Yoksa 50 tane anakonuya mesaj yazamazsın.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Jeton satislari sona ermeden once Brickblock ile ilgili en az 50 girdi postalamak
 Anakonunuz cöpe döner. Bu kuralı kaldırın spam topic olursunuz. Haftada 2 isteyenler bile somradan kaldırdı o kuralı.
full member
Çeviriyi yapan @brickblock arkadaş, ilgili kişiye sorabilir mi?
Spreadsheet göremedim. Kampanyaya dahil miyiz, değil miyiz, ne kadar bounty kazanmışız nereden bakabiliyoruz?
Yani, siz üye olun, rt yapın, paylaşın, sonra da hepsini konu başlığına yazın, Eylül Ekim gibi ödül vericez denmiş sadece. Ya da bana öyle geldi...

Merhaba,

Gonderide belitilen kayit formlarini kullandiginiz taktirde direk olarak kampanyaya dahil olmus oluyorsunuz.

Kazanilan odul hakkinda ise Token satislari sona erene kadar net miktari belirlemek mumkun olmayacak. Ancak katildiginiz bounty kampanyasina dair dagitilacak odul yuzdeleri gonderide belirtildigi gibidir.

Herhangi bir sorunuz olursa resmi telegram grubumuzda sorularinizi daha hizli yanitlayabiliriz.

hero member
Activity: 518
deli gibi bir beklentili ico olsa anlıcam böyle zor bir bounty uygulamasını ancak kimse uğraşmaz böyle bir zorlukla zaten tutup tumayacağı belli değil boşa emek harcartır tek tek uğraşcağına gider blog yazar 1 tane yeter
Pages:
Jump to: