Pages:
Author

Topic: Bountyhive.io Kampanya Takip Listesi - page 2. (Read 297 times)

member
Activity: 291
Merit: 11
July 13, 2018, 05:53:16 AM
Güzel iş, takibe aldım. Teşekkürler.

güzel başlık olmuş. belki şunu eklersin. hangileri borsada işleme başladı. evet veya hayır şeklinde belki oraya coinmarketcap linki de eklenir. direkt fiyatı görürüz. bildiğim kadarı ile o listedekilerin çoğu borsada yok.

Bu çok iyi olur. Hatta Telegram kampanyasından gelen token miktarı da belirtilebilir getirisini görmek açısından. Diğer sosyal platformlarda katılımlar farklı olacaktır ama Telegram referans olabilir. Smiley

Dediğinizi airdrop sekmesi için yapmıştım. Bounty içinde yapılabilir.
member
July 13, 2018, 05:42:12 AM
güzel başlık olmuş. belki şunu eklersin. hangileri borsada işleme başladı. evet veya hayır şeklinde belki oraya coinmarketcap linki de eklenir. direkt fiyatı görürüz. bildiğim kadarı ile o listedekilerin çoğu borsada yok.

Borsaya girmiş olanlar için bir sütun ekledim. Borsaya giren başka token olduğu zaman güncelleme yaparım. Teşekkürler.
member
Activity: 168
Sound/Foley FX Design Service For Your ICO Videos
July 13, 2018, 05:39:26 AM
Güzel iş, takibe aldım. Teşekkürler.

Bu çok iyi olur. Hatta Telegram kampanyasından gelen token miktarı da belirtilebilir getirisini görmek açısından. Diğer sosyal platformlarda katılımlar farklı olacaktır ama Telegram referans olabilir. Smiley
member
Activity: 574
Merit: 14
July 13, 2018, 05:14:21 AM
newbie
Activity: 210
Merit: 0
July 13, 2018, 04:57:26 AM
Sitenin birçok bounty'sine katıldım benim ve birçok kişi için yararlı olacaktır. Aralıklarla tabloyu kontrol edeceğim, sürekli güncellenirse yararımıza olur.
Emeğine sağlık
member
July 13, 2018, 02:45:03 AM
Uzun süreden beri paylaştığım ve sürekli güncel tuttuğum, bountyhive.io sitesinde paylaşılan kampanyaların durum bilgilerini, aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1w4fnPnrBEa_yyMGjHBeovfE1gzWWOyXcS8xiTXHY92E/edit#gid=0

Pages:
Jump to: