Pages:
Author

Topic: 🔥🚀🔥[BOUNTY]🔥🚀🔥[ICO] BITTO EXCHANGE 6in1 6,600,000 USD değerinde!🔥 - page 2. (Read 662 times)

full member
Activity: 448
Merit: 107
cevap olarak olumlu ama tespit edersek felan demişler Smiley devam edelim bakalım. hızlı, net cevap için teşekkürler. son derece ilgilisin bu konularda. bu şekilde çalışmaya devam edersin umarım. yeni konularını da takip edeceğim.

Eyvallah kardeşim. Çeviriyi yaptıktan sonra konuyu boş bırakırsak emekler boşa gider Smiley Her meselede yardımcı olmaya çalışırım.

3. Hafta twitter formu yenilecek. Ara sıra göz atın Bounty sayfasına: https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-40ico-bitto-exchange-6-in-1-completed-2710816
full member
Activity: 742
Merit: 112
cevap olarak olumlu ama tespit edersek felan demişler Smiley devam edelim bakalım. hızlı, net cevap için teşekkürler. son derece ilgilisin bu konularda. bu şekilde çalışmaya devam edersin umarım. yeni konularını da takip edeceğim.
full member
2. hafta twitter süresi bitti. 2'ye katılan 3'e de katılabiliyor mu? Bunu soruyorum çünkü her hafta için ayrı form doldurmamız isteniyor. belki katılımcıların hep farklı olmasını isterler. cevap için teşekkürler.

Emre dostum bu soruyu admine sordum ve cevabı: "If we find out you have duplicate or if you have more than a week we will still reward you a maximum of a week"

"Eğer bir haftadan fazla katılım yaptığını tespit edersek yine de haftalık maksimum coin ile (25 Bitto) ödüllendiririz" diyor. Yani katılmaya devam et sonuna kadar problem değil.
full member
2. hafta twitter süresi bitti. 2'ye katılan 3'e de katılabiliyor mu? Bunu soruyorum çünkü her hafta için ayrı form doldurmamız isteniyor. belki katılımcıların hep farklı olmasını isterler. cevap için teşekkürler.
full member
BITTO ICO STAGE 1 DEVAM EDİYOR

full member
full member
Sitenin tasarımı çok kötü  Huh Umarım proje tutar iyi gelir sağlarsınız.

Evet katılıyorum site biraz ağır çalışıyor. Pek sade olmamış ama Şu anki site zaten gelecekte kullanacakları borsa sitesi değil muhtemelen.

Yeni bir platforma geçebilirler ICO'dan sonra.
full member
Tamam exchange icoları iyi kazandırdı kendi tokenleri vs. ama işin cılkı çıkmaya başladı artık bu kadar exchange gerek yok gibi zaten fazla yatırım alamamışlar doğal olarak.

Evet çok fazla borsa sitesi mevcut ve yenileri çıkıyor. İnsanlar gösterdiği ilgiyle ya da ilgisizlikle bu borsaların geleceğini belirleyecektir Smiley

Eğer gerçekten güzel çalışan bir borsa olursa tutabilir. Farklı şeyler sunması gerekiyor. Mobil uygulama olması şart vs. Yoksa tutması zor.

Coin pazarı baya büyüyor ve büyüyecek. Geleceğin borsaları arasına girebilir ekibin çalışmasına bağlı.
full member
bitto ico bitiş tarihi?
ikincisi her hafta için ayrı form mu dolduracağız? bir form ile ico süresi sonuna kadar mı gidilecek? 2. hafta kısmına eklediler.
haftada maksimum 25 bittomu maksimum 25 bitto mu. teşekkürler.

Bende aynı cevapları bekliyorum kampanya ne zaman bitecek?

Edit yaptım. Haftalık MAKSİMUM 25 coin.
Muhtemelen Şubat'ın sonlarına doğru bitecek ICO. Ardından coin borsalara girecek.
member
Activity: 154
Merit: 10
Tamam exchange icoları iyi kazandırdı kendi tokenleri vs. ama işin cılkı çıkmaya başladı artık bu kadar exchange gerek yok gibi zaten fazla yatırım alamamışlar doğal olarak.
full member
Facebook kampanyasına katıldım.

Bol kazançlar dostum. ICO bitene kadar yapılması gerekenleri yaparsan maksimum kazanırsın.
full member
bitto ico bitiş tarihi?
ikincisi her hafta için ayrı form mu dolduracağız? bir form ile ico süresi sonuna kadar mı gidilecek? 2. hafta kısmına eklediler.

Kardeşim maksimum 25 coin haftalık olarak. Dediğin gibi  Smiley

Ben de twitterdayım.
member
Activity: 152
Merit: 12
Sitenin tasarımı çok kötü  Huh Umarım proje tutar iyi gelir sağlarsınız.
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Facebook kampanyasına katıldım.
full member
Bitto ICO Stage 1 (1. Satış) başladı.

full member
Arkadaşlar sorularınızın cevabını vereceğim kısa bir süre içinde.
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
bitto ico bitiş tarihi?

Bende aynı cevapları bekliyorum kampanya ne zaman bitecek?
full member
bitto ico bitiş tarihi?
full member
bounty türkçe çeviri için teşekkür ederim. twitter kampanyasına dahil oldum. bazı bountyler 500+ twitter, facebook kişileri dahil edebiliyor. Bitto sınırlama getirmesi biraz daha kazançlı hale dönüştürebilir.

Hoşgeldin kardeşim. Bol kazançlar. ICO'nun bitmesine uzun süre var, o zamana kadar baya bi coin kazanabilirsin umarım.

Twitter hesapları için 25 coin olayını sorup buradan yazacağım.
full member
bounty türkçe çeviri için teşekkür ederim. twitter kampanyasına dahil oldum. bazı bountyler 500+ twitter, facebook kişileri dahil edebiliyor. Bitto sınırlama getirmesi biraz daha kazançlı hale dönüştürebilir.
Pages:
Jump to: