Pages:
Author

Topic: Bounty'lerden nasıl para kazanılır? Ne yapmalı? Nasıl olur? Twitter flood'um - page 2. (Read 737 times)

jr. member
Activity: 139
Merit: 1
Yeni başlayanlar için gayet açıklayıcı bilgiler olmuş. Sağolun hıcam.
newbie
Activity: 53
Merit: 0
Yeterli bilgim olmadan 2 haftadır bounty programlarına katılıyordum. Belki ufak tefek kazanırım ama. Bu forum ve üyeleri sayesinde güzel kazançlar elde edilebilir. Hocam paylaşımınız için teşekkürler aydınlandım.
newbie
Activity: 210
Emeğine sağlık hocam, bounty'e yeni girecekler için çok iyi bir yazı olmuş
newbie
Activity: 154
yeni üye oldum junior olup ufakta olsa bişeyler kazanmak istiyorum gerçekten çok faydalı bir yazı olmuş teşekkürler.
jr. member
Activity: 125
Ben de Jr.memberim, bountylerden kazanmak için meritlerinizi beklerim, saygılar herkese Smiley
jr. member
Activity: 532
Merit: 6
bounty seçerken, seçilecek coinin sosyal medya hesapları, ico ratingleri, bounty e ayırdığı pay gibi tonla kriter var. bounty panellerinden bountylere katılmak oldukça kolayken, panelsiz bountyler cidden zor oluyor ve emek istiyor.
newbie
Activity: 50
Açıklayıcı bir yazı olmuş teşekkür ederim
jr. member
Activity: 420
güzel paylaşım için teşekkür ederim.
newbie
Activity: 21
Ben şunu anlamadım bu site üzerinden para mı kazanılıyor ?
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
eyvallah kardeşim çok makbule geçti
legendary
Activity: 2086
Merit: 1632
Güzel bir giriş çalışması olmuş, gelen eleştiriler arasında da çok haklı olanlar var,

şunu unutmayın arkadaşlar, popüler projenin bounty'si de çok karlı olur diye bir yaklaşım doğru değil. Bazen çok iyi bir proje kendine çok güvendiği için Bounty'yi kasten 300-400k USD gibi küçük ödülde tutuyor, 10bin kişi ününe kanıp başvuruyor, son tahlilde komik bir rakam kalıyor...

Bunun yerine pek bilinmeyen ama çok patlama yapabilecek projelere yönelirseniz, astronomik figürler de kazanabilirsiniz Bounty'den, üzerine özel araştırma yapılması gereken, kritik bir kazanç alanıdır Bountyler, iyi şanslar.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Rica ederim arkadaşlar.
Bu yazıma rağmen hala twitter'dan "nasıl kazanıcaz, yol göster, yardım et" diyenler var. Balık tutmayı öğrettim, gerisi sizde artık...
member
Activity: 350
Merit: 10
 ellerine sağlık çok bilgilendirici...
newbie
Activity: 2
çok güzel bir bilgi paylaşımı olmuş eline sağlık..
full member
Activity: 448
Merit: 124
Güzel bir açıklama olmuş elinize sağlık. +Merit
newbie
Activity: 1
Birçok newbie sanırım Twitter'dan görüp buraya geldi  Smiley Güzel bir açıklama olmuş teşekkürler..
jr. member
Merit: 2
jr. member
Newbieler e Merit sistemi ile bol şanslar diliyorum  Cheesy

Teşekkür ederiz.Jr Member olduktan sonra Merit desteklerinizi bekleriz.
jr. member
çok güzel bilgi.dün sizi twitter'danda takip etmişim.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Eğer çok şanslı değilseniz yukarıdaki rakamları kazanmanız mümkün değil.

Girdiğim Pundi X yöneticisi ColorlessK'ydi ve 6 hafta boyunca payımı saymadığı için kampanyadan çıktım,
Girdiğim Minerva iki ay boyunca imzada tuttuğu halde satış yapmadı kampanya iptal oldu mu yoksa olmadı mı belli değil
Girdiğim Hdac Kasım, Aralık ayında bitti hala ödeme almadım 15 Mart'ta Dexko'nun açılacağı söyleniyor bekliyorum.
Girdiğim Monetha kampanya'nın başındakilere 2x stake verdi, ortada girdiğim için yarı yarıya ödül aldım
Girdiğim Centra aylarca ödeme yapmadı $2.9 dolar olmuş coin ödeme yaptığında $0.4 dolardı aylarca durduğumuz imza beş kuruş ediyordu..

İşler her zaman konuyu açan arkadaşınki kadar şanslı gitmeyebiliyor.
Katılıyorum. Ama bekleme süreleri her bounty'de var. Pxs'ler benim de gelmedi henüz bugün yarın gönderilecek deniyor ama satmayı zaten düşünmüyorum şu an.
Bounty manager'lardan çektiklerimiz ise herkesin malumu malesef. %100 başarılı, sorunsuz bir manager malesef yok...
Pundix'ten keşke çıkmasaydınız. Colorless biraz sert çıkınca sorunları çözebilen bi yönetici en azından.
Pages:
Jump to: