Pages:
Author

Topic: [BOUNTY][Pre-ICO] [SATOSHI BREWERY] - ICO tamamlandı. Softcap! Fabrika kurulacak - page 2. (Read 1438 times)

hero member
Activity: 736
Merit: 504
Bu projenin kriptoparalar ile hiçbir ilgisi bulunmuyor dolayısıyla borsaya çıkmayacağını ya da borsalara çıktıktan sonra değer kaybı yaşayacağını tahmin etmek çokta zor değil. Hdac gibi blokzincir teknolojisini gerçek hayata entegre eden projelerle ilgilenilmeli, iş görmez.
member
Activity: 392
Merit: 19
Pre - Sale kısmı da çok düşük geçmemiş aslında . 114 eth şu piyasa şartlarında iyi toparlamışlar . Hardcap kısmı biraz zorlar 7 M USD ' yi toparlamaları zor gibi bana kalırsa . Proje güzel tesis oluşturulması ne durumda acaba ? Ön anlaşma yapmışlardır bir firma ile ..

Bira dan başlayıp diğer alkollere de el atarlarsa gayet verimli geçer ..

tesis binası hazır, video paylaşımı yapılmıştı, eğer elime geçerse paylaşırım. Ön anlaşma Macar firması ile imzalandı. 12 Aralıkta ICO başlayacak.
member
Activity: 434
Merit: 11
Diğer alkol içeceklere eğer geçerlerse, tekeli yakalarlar bunlar  Cheesy
Yinede umutluyum projeden. ICO'da taparlarlar biraz bence.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Pre - Sale kısmı da çok düşük geçmemiş aslında . 114 eth şu piyasa şartlarında iyi toparlamışlar . Hardcap kısmı biraz zorlar 7 M USD ' yi toparlamaları zor gibi bana kalırsa . Proje güzel tesis oluşturulması ne durumda acaba ? Ön anlaşma yapmışlardır bir firma ile ..

Bira dan başlayıp diğer alkollere de el atarlarsa gayet verimli geçer ..
member
Activity: 490
Bugün bira dağıtım günü olması gerekiyor! Üretilecek bira ceşitlerini sergileyip parti yapacaklar. Uzakta olduğumuz icin tadına bakamayacağız, bari airdrop yapsalar veya ödül dağıtsalar.   
member
Activity: 140
Satoshi Brewery
member
sosyal medyasına katıldım 2 bira parası çıksın yeter Cheesy

Teşekkür ederiz. Soracağınız birşey olursa, cevaplamaya çalışırım.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
sosyal medyasına katıldım 2 bira parası çıksın yeter Cheesy
member

Alınacak makina görüntüleri ve tanıtımı (Rusça)  Tesis ekipmanı .
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Forumda ne kadar işe yaramaz - tutmaz gibi görünen ico varsa, geçmişlerine baktığımda 15x-20x yapmış. İçimden bir ses ne olur ne olmaz bundan al 500$ lık at köşeye dursun diyor. Buraya da not düşüyorum ileri de alıntı yaparım 100$ lık içimden gelen sesi test etmek için alıp koyucam bakalım, sonuçlarını karşılaştırırız. Cheesy

Aynen öyle katılıyorum yazdıklarınıza . Önyargılarımızı bir bırakabilsek köşeye rahatlayacaz .. Adamların ihtiyacı olan şey tesis için yatırım zaten Smiley Kiminle imzaladılar onu bilemiyoruz tabi .

Fikir olarak güzel eğer ki gerçek bir şekilde üretimi sağlarlarsa tutacaktır .
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Forumda ne kadar işe yaramaz - tutmaz gibi görünen ico varsa, geçmişlerine baktığımda 15x-20x yapmış. İçimden bir ses ne olur ne olmaz bundan al 500$ lık at köşeye dursun diyor. Buraya da not düşüyorum ileri de alıntı yaparım 100$ lık içimden gelen sesi test etmek için alıp koyucam bakalım, sonuçlarını karşılaştırırız. Cheesy
full member
Activity: 308
Merit: 100
Adam öyle bir bakmış ki, anlaşma yapılırken, sanki biran önce imzalasın diye tetikte bekliyor, imzadan sonra şöyle bir ohh çekip, yakasını açmıştır. Smiley
member
[/glow][/center]

Tesis ekipmanı ile ilgili Sözleşme imzalandı

Toplantıda Proje kurucusu Andrei Leshchenko, ZIP Technologies Genel Müdürü Laslo Totkh,  Satoshi Brewery biracılık ustası Vladimir Cherny ve ZIP Brewhouse biracılık ustası – Yozef Turotsi yer aldılar.

member
legendary
Activity: 1050
Merit: 1001
Bira? Blockchain teknolojisi? Abi düzgün düzgün fabrikanızı açıp yine düzgün bir şekilde ticaretinizi yapsanız ya. Ne alakası var şimdi bunun blockchain teknolojisiyle? Büyük konuşmak istemiyorum şimdi böyle projelerin sağı solu belli olmuyor fakat ICO sonrası tozları süpürecek bir projeye benziyor. Bounty ve pre-saleden ne kazanılırsa o.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Bira fabrikası kurmak için kendi tokenini çıkarmaya ne gerek var anlamış değilim. Ethereum altyapısı gerekli gereksiz bütün projelere ico yapma imkanı sunuyor ve sonuç ortada

Geliştirmek için faydalanmaları gerekiyor . Başka türlü yatırım toparlayabilmeleri zor . Öncü olanlar bir nebze işi kurtarıyor .. Eğer ki söyledikleri adımlarla ilerlerse ekip ilk olurlar oldukça sağlam bir şekilde biralarını üretirler . Ama zor gibi duruyor . Takip etmekte fayda var .

Bana göre iş yapmaz bu proje. Bir de 1.200.000 dolar bounty dağıtacaklarını söylemişler. 10 da 1 ini dağıtırlarsa iyidir Smiley

ona bende ihtimal vermiyorum . Alacakları yatırım çok fazla olmayacaktır . Hani madem böyle bir iş yapılıyor . Düşünsenize bounty ücreti yerine bira dağıtsalar ya ? Smiley Firmamızdan 6 ay 1 sene ücretsiz bira hesabı .. Değişik bir pazarlama yöntemi olurdu .

bence çok güzel bir fikir vermişsiniz. 1 yıllık ücretsiz bira hesabı ile marketlerden kart ile geçerdik mis gibi Grin Grin

yani artık ilgi çeksin diye başlıkları bile palavra dolu ekipten ne çıkacak sizce?

İstediği yatırımı toplamazlar. Fakat Kraft birası tutulan bir bira ürünü. Rusya'da iş yapar, bir de İskandinav ülkelerin sınırında bulunuyor bu şehir.

ilgi çekici olabilir ama sürdürülebilir değil bence.
member
Activity: 490
İstediği yatırımı toplamazlar. Fakat Kraft birası tutulan bir bira ürünü. Rusya'da iş yapar, bir de İskandinav ülkelerin sınırında bulunuyor bu şehir.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Bira fabrikası kurmak için kendi tokenini çıkarmaya ne gerek var anlamış değilim. Ethereum altyapısı gerekli gereksiz bütün projelere ico yapma imkanı sunuyor ve sonuç ortada

Geliştirmek için faydalanmaları gerekiyor . Başka türlü yatırım toparlayabilmeleri zor . Öncü olanlar bir nebze işi kurtarıyor .. Eğer ki söyledikleri adımlarla ilerlerse ekip ilk olurlar oldukça sağlam bir şekilde biralarını üretirler . Ama zor gibi duruyor . Takip etmekte fayda var .

Bana göre iş yapmaz bu proje. Bir de 1.200.000 dolar bounty dağıtacaklarını söylemişler. 10 da 1 ini dağıtırlarsa iyidir Smiley

ona bende ihtimal vermiyorum . Alacakları yatırım çok fazla olmayacaktır . Hani madem böyle bir iş yapılıyor . Düşünsenize bounty ücreti yerine bira dağıtsalar ya ? Smiley Firmamızdan 6 ay 1 sene ücretsiz bira hesabı .. Değişik bir pazarlama yöntemi olurdu .
member
Önemli

Proje ekibi tarafından alınan kararlar:
1.  Pre-ICO sürecini 7 gün uzatılarak 27.11.17 tarihinde tamamlanacak.
2.  ICO süreci 7 gün kısalacak. 04.12.17 ile 27.12.17 tarihler arası yapılacak.
3.  04.12.17 tarihinde degüstasyon tanıtımı yapılacak.
Pages:
Jump to: