Pages:
Author

Topic: Btc adrese bch gönderdim geri getiremiyorum - page 2. (Read 418 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
benimle umudum o yönde ama umutlarım tükeniyor çünkü 33 gün oldu ve hiçbir ilerleme kaydedemedim ve bu işlerden anlayan çevremde tanıdığım güvendiğin kimse yok
Güvenirim derseniz pm attım telegram adresimi, çözebiliriz bir şekilde elinizde private key varsa.
Tam olarak nasıl emin değilim araştırmak lazım ama bi şekilde olabilir muhtemelen.
newbie
Activity: 14
Merit: 0
benimle umudum o yönde ama umutlarım tükeniyor çünkü 33 gün oldu ve hiçbir ilerleme kaydedemedim ve bu işlerden anlayan çevremde tanıdığım güvendiğin kimse yok
legendary
Yok bulamadım  çözümü bu islerdende pek anlamıyorum açıkçası  Sad(
Anlamıyorsanız hem anlayan hem de güvendiğiniz birinden yardım isteyeceksiniz. Private key'i vereceksiniz çözebilirse çözecek. Araştırmak lazım neyin nasıl olduğunu. Çözümü vardır diye düşünüyorum.
newbie
Yok bulamadım  çözümü bu islerdende pek anlamıyorum açıkçası  Sad(
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
https://bitcoin.stackexchange.com/search?q=sent+bch+to+btc+address burada aynı sorunu yaşayan kişiler defalarca sormuş ve bazılarına yanıt verilmiş. Çok vaktim olmadığı için inceleyemedim ama bir bakın isterseniz belki çözüm yolu bulursunuz.
newbie
Mebla 2500  TL  yardımcı olabilicek birini bekliyorum:(
legendary
Ne yazık ki çözemedim o konuları defalarca okudum daha öne ama çözüm gözükmüyor
Mebla ne kadar büyük mü? Gerçi büyük de küçük de olsa para paradır tabi ama uğraşıp uğraşmama katsayısını belirler.
Başka alternatif çözümler bakalım.
newbie
Ne yazık ki çözemedim o konuları defalarca okudum daha öne ama çözüm gözükmüyor
legendary
newbie
Binance borsadan koineks borsadaki kendi hesabıma bchabc yollarken BTC adresimi girmisim onay verdikten sonra dank etti beynime koineks ile görüştüm ama benimle sadece gönderi yaptığım BTC adresinin private keyi paylaştılar başka hiçbir şey paylaşmadı  nasıl geri getircemi vs. şirket  prosedür gereği bilgi vermiyor yardımcı olabilecek var mı Bir aydır çözüm bulamadım

Blockchain
Blockchair
Explorer.bitcoin.bch
Hepsinde  gözüküyor gönderilerin bchabc miktar saat vs. adres girince ama nasıl geri getireceğim bilmiyorum
Pages:
Jump to: