Pages:
Author

Topic: BTC ALIM SATIMINDA YUKSEK KOMISYONA SON . KAPALICARSI DA %0.5 EKSIGINE ALIYORUZ - page 2. (Read 731 times)

jr. member
Activity: 152
Merit: 1
24.09.19 tarih li alimlarimiz sadece komisyonsuz değil btc ve tetherinize %0.5 fazlasini odeyerek aliyoruz .
Skype & telegram : sydelbaum
jr. member
Herkese Merhaba
23.09.19 tarihi alış fiyatlarımız komisyonsuz binance ekran fiyatı ne ise karsılıgında dolar ödemesi yapıyoruz. Aynı sekılde usdt de bugun için 0 komisyonla alabiliriz.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Otto Diesel aylar once ilk girdiğimde buraya yazdınız bana bende carsıya buyrun gelin sizi alayım dedim. O günden sonra hiç gelmediyse 20 kişi geldi . Hatta gelenlerden okuyan varsa bunu yazabilir kendilerini nasıl agırlayıp paralarını nasıl seri bir bicimde odedıgımızı .
Hata bir arkadas dediki abi siz maximum yuzde1 o anki ekran fiyatı ustunden geneldede yarım ve ya ekran fiyatından alıyorsunuz o sebeple forumdaki yuzde 5 yuzde10 eksiğine alanlar sana dogal olarak saldırıyorlar dedi . Sende su yuzde 5 ci 10 cularla alakan olabilir . Otto Diesel seni ben yemege bile davet ettim gel gor ıcın rahat etsin diye ama sen hep bir değişik davranıslardasın . Ben seni sisimt sarayına davet etmedim gel mercan kapısına karsılayacagım dedim.

Nerede o geçmiş mesajlar hiç biri yok,hepsi silinmiş. kahve diyarı gibi bir yerdi mercan kapısında şark kahvesi var bildiğim orası olabilir. eski postları sildiğiniz için geçmişe dair pek iz yok. Ben karışmam hocam sen yap ticaretini. forumda uzaktan al sat yapan 100 kişiden 95 i dolandırcı. 3 senedir 100 e yakın dolandırıcı başlığı görmüş biri olarak söylüyorum.

Benim forumdan arkadaşlara tavsiyem, yüz yüze görüşmeden forumdan insanlarla alış veriş yapmayın. escrow kullanın.  yüz yüze alış veriş yapacağınız ortamlarda güvenilir yerler, etrafta esnafın olduğu yerler, ya da avm gibi kameralı alanlar olsun. Forumda çok fazla vaka yaşanıyor dikkat edin. Noterde tapuda bile binlerce kişi çarpılıyor ülkede.  Kriptopara alışverişi yaparken dikkat edin. skype üzerinden alış veriş yapmayın. escrow kullanın
jr. member
@korrays vakit ayirip zahmet edip yazmissiniz  cok tesekkur ederim . Bizde siz ve arkadaslariniz gibi kiymetli insanlari tanidimiz icin cok memnunuz .
newbie
Activity: 23
Merit: 0
arkadaşlar kapalı çarşıya gidip bir çok kez bitcoin bozumu gerçekleştirdim  öyle kapalı çarşının ara sokaklarındaki izbe yerlerde buluşan birisi degil
kapalı çarşıda hep yürüdügünüz yerde bir esnafdır arkadaş gayet de misafir perverler ilk bozuma gittigimde 2019 yılının başıydı 9 ay olmuştur
ondan sonra sık sık ugrar ziyaret eder hale geldik çünkü onlardan iyisini ben daha göremedim. gittiginizde dilerseniz çayınızı içer kripto para bozumunuzu oturarak da yapabilirsiniz bilmeyenler bok atıp kendi rantlarını döndürüyor buralarda ben buradaki herkezi tanıyorum bir çogu ile %5 %7 %3 lere bitcoin aldım bitcoin saatım 3 4 yıllık bitcoin al sat geçmişim var.
gittiginizde sizde göreceksinizki bu zamana kadar iş yaptıgınız insanlardan daha iyi bir ortam bulucaksıınız
referansım yaptıkları işe dileyen özelden bana yazabilir detaylı bilgi alabilirim yurt dışında yaşıyorum şu an ama yinede telefonda konusurum
iş yapıcak arkadaslarla.  rahat olun bitcoin talk da o kadar çok yam yam varki %8 %10 a bitcoin satmaya çalışan bu arkadaş melek Smiley
söyledigime gelecek teşekkür edeceksiniz
hayırlı ticaretler dilerim arkadaşlar
 Smiley
jr. member
Otto Diesel aylar once ilk girdiğimde buraya yazdınız bana bende carsıya buyrun gelin sizi alayım dedim. O günden sonra hiç gelmediyse 20 kişi geldi . Hatta gelenlerden okuyan varsa bunu yazabilir kendilerini nasıl agırlayıp paralarını nasıl seri bir bicimde odedıgımızı .
Hata bir arkadas dediki abi siz maximum yuzde1 o anki ekran fiyatı ustunden geneldede yarım ve ya ekran fiyatından alıyorsunuz o sebeple forumdaki yuzde 5 yuzde10 eksiğine alanlar sana dogal olarak saldırıyorlar dedi . Sende su yuzde 5 ci 10 cularla alakan olabilir . Otto Diesel seni ben yemege bile davet ettim gel gor ıcın rahat etsin diye ama sen hep bir değişik davranıslardasın . Ben seni sisimt sarayına davet etmedim gel mercan kapısına karsılayacagım dedim.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Bu arkadaş beni bir ara kapalı çarşıda dükkana çağırıp sonrasında simit sarayında buluşma teklif eden arkadaş mı, bir ara gene kapalı çarşıda dükkan muhabbeti olmuştu pazar alanında
jr. member
19.11.19 tarihli alım oranımız:  AMERIKAN DOLARI ILE DOVIZ BUROMUZDA BUGUN BINANCE EKRAN FIYATINDAN %0.5 EKSİĞİNE ALIYORUZ .

telegram : sydelbaum

Merhaba
Istanbul Kapalıcarsı , Moskova, Cenevre, Frankfurt , Dubai ve Londra da doviz burosu işletmeciliği yapmaktayız.  Dunyanın bir cok farklı ülkesinden Btc Usdt ve Etherium Litecoin vb. crypto paralarınız piyasanın o gunku oranlarına alım ve satım fiyatlarımız degişmektedir. Yukarıda bulunan sehirlerden her hangi birinde işlemi gerceklestirebiliriz. Istanbul için o gunku oranlar ne kadar dusuk olursa olsun en dusuk oranımız alısveris anında binance ekranından bırlıkte fixleyecegımız fiyatın yüzde 1 eksigine. Cogu zamanda ekran fiyatına crypto paralarınızı nakit dolar karsılıgı alabiliriz. Satıs pazarımız moskova daki Çin pazarlarıdır. Bu pazarların toplamında gunde yaklasık 20.000 adet bitcoin in el degistirdiği tahmin edilmektedir. Pazarda sirkülasyon hızlı oldugu için alım yaparken genelde ekran fiyatına yada yukarıda belirttiğim gibi %0.5 en düsük oran olarak işlem yapmaktayız. Guncel oranı alış veris  gunu sorarsanız bilgı verebiliriz.

Hepinize hayırlı işler dilerim  

İrtibat :
Skype , Telegram : SydelBaum
E-mail: [email protected]
Whatsapp:
  +447748875351
Pages:
Jump to: