Pages:
Author

Topic: btc bir gün küresel sermayenin elinden kurtulur mu ? - page 4. (Read 502 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 2590
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Para kazanmak için çok güzel bir oyuncak edindiler, bu oyuncağı da ellerinden kolayca bırakacaklarını hiç sanmıyorum.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Ben küresel sermaye olsam izin verir miydim tabiiki hayır, dünya üzerinde para namına işleyen ne varsa kontrolümde olmalı, mesele para değil temelinde kontrol ve güç gösterisi var.
sr. member
Activity: 642
Merit: 259
Sen zaten kendin bir bireysin. bununa cık ve net bir cevabı var HAYIR. sen yine kendi kendine bu işi yapr yurutur buyuutur geliştirebilirsin oyuzden cokta dert etmemeni tavsiye derim
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Ben kurtulacağını düşünmüyorum. Belki küresel sermayenin el değiştirmesine sebep olabilir ama insanın doğası gereği bu sistemi de ele geçirecek güçler kesinlikle olacak
member
Activity: 126
Merit: 10
tabiki de imkansız. sermaye buna izin vermez. bizim %50 kazanmamızla sermayenin %50 kazanması sermaye ile bireyin arasındaki güç farkını daha da artırır. yine sermaye kazanır.
newbie
Activity: 140
Bitcoinin büyük çoğunluğu ilk girenlerin cüzdanlarında olsada, sonrasında ciddi oranda dağılım olduğunu düşünüyorum.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Btc zaten bireysel odaklı çalışan bir güce sahip. İstediğin kadar asic cihaz satın al Btc madenciliği yap. Kimse sana karışamaz. Ayrıca küresel sermeyeden neden bu kadar korkuyorsunuz anlamıyorum. Küresel sermaye sahipleri Btc'ye yatırım yapmasaydı Btc fiyatı bu kadar çok artabilir miydi sorarım size?
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
Bunun için önce adil paylaşım olması gerekiyor. Birkaç kişi ve kuruluşun bütün piyasayı yönettiği bir yerde bunlar asla gerçek olmayacak.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Cevap sorunun içinde uzun yıllar sonra kâr edebilecekleri bir şey ortada kalmayınca küresel sermaye BTCnin yakasını bırakabilir, ama para akan bir şeyi niye rahat bıraksınlar ki.
newbie
Activity: 280
    Balinaların üşüştüğü bitcoin borsası ne yazık ki onların elinde kırılgan yapıya sahip olduğunu bildikleri için istedikleri gibi oynuyorlar sahte manipülasyonlar yapıyorlar bunu engellemek için amerika soruşturma başlattı umarım başarılı olurlar ve yatırımcıların mağduriyetini giderirler
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
arkadaşlar bir şeyi cok merak ediyorum uzun yıllar sorasında sizce btc ekonimi dünyasını yöneten bu küresel sermayelerin kontrolü altından çıkıp sadece insanlar için çalışacak bi

merkezli değilde tamamen bireysel odaklı çalışcak güce ulaşabilir mi ?

Cevap veriyorum : Hayır.

Kendimce açıklıyorum : Değeri sürekli değiştiği için her zaman para kazanılması mümkün olan bir market herkes için fırsat verir. Hele ki ne işe yaradığını önemsemeyen sadece para kazandırma vasfını önemseyen para babaları bu marketi kolay kolay bırakmazlar.
newbie
Activity: 131
arkadaşlar bir şeyi cok merak ediyorum uzun yıllar sorasında sizce btc ekonimi dünyasını yöneten bu küresel sermayelerin kontrolü altından çıkıp sadece insanlar için çalışacak bi

merkezli değilde tamamen bireysel odaklı çalışcak güce ulaşabilir mi ?
Pages:
Jump to: