Pages:
Author

Topic: BTC İşlem Hızlandırıcı (TX Accelerator) - page 3. (Read 5283 times)

legendary
Activity: 3206
Merit: 1525
Güzel bir proje olmuş ama bunu görünce de aklıma acaba aç gözlü madenciler onay olayını iyice zorlaştırıp bunu haraca mi bağlayacak sorusu da gelmiyor değil hani yani.

Eni sonu olacak olan bir şey bu Smiley
Bir yerden sonra pool lar işlem ücretleri için kapışmaya başlayacak.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Şöyle bir uyarı veriyor: Submissions are beyond limit. Please try later.

Ne anladık o zaman bu işten?  Huh
hero member
Activity: 854
Merit: 500
February 24, 2017, 05:12:47 PM
Güzel bir proje olmuş ama bunu görünce de aklıma acaba aç gözlü madenciler onay olayını iyice zorlaştırıp bunu haraca mi bağlayacak sorusu da gelmiyor değil hani yani.
hero member
Activity: 756
February 24, 2017, 01:36:24 PM
çift harcalamalarda işe yaramıyor :/
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
February 24, 2017, 04:09:51 AM
Madenciler bu işlemlere öncelik veriyor sanırım.
Tabi onay alması için önce blok bulunması gerekiyor.
Çakır olsaydı da teknik cevabı verseydi  Roll Eyes

Ve şunu da belirteyim, işlemin en az 0.0001BTC/KB ile gönderilmiş olması gerekiyor.

With the Transaction Accelerator for delayed transactions, users can submit any TXID that includes a minimum 0.0001BTC/KB fee to ViaBTC. We will prioritize to include in the next block when possible at no extra charge.
ViaBTC bir havuz değil mi? o zaman ViaBTC'nin bulduğu bir blokta bizim txlere öncelik tanıyacaklar eğer 10k sat/KB fee verdiysek en az. o zaman haydi ViaBTC yüklen! minerı olan varsa ViaBTC'ye kaydırabilir mi?
evet ViaBTC'nin bulduğu blockta onayını aldı benim transferim. gerçekten nasıl çalıştığını da çözmüş olduk. yalnız bir üst sınır var. ortalama 2200 tx sığdığını düşünürsek bunların bir kısmını bu başvurulardan alıyorlar diğerlerini yine en çok feeden tamamlıyorlar demek ki.

APPROVED! Smiley
hero member
For Rent
February 23, 2017, 06:27:33 AM

Ve şunu da belirteyim, işlemin en az 0.0001BTC/KB ile gönderilmiş olması gerekiyor.

With the Transaction Accelerator for delayed transactions, users can submit any TXID that includes a minimum 0.0001BTC/KB fee to ViaBTC. We will prioritize to include in the next block when possible at no extra charge.
ViaBTC bir havuz değil mi? o zaman ViaBTC'nin bulduğu bir blokta bizim txlere öncelik tanıyacaklar eğer 10k sat/KB fee verdiysek en az. o zaman haydi ViaBTC yüklen! minerı olan varsa ViaBTC'ye kaydırabilir mi?
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
February 23, 2017, 06:17:12 AM

hero member
For Rent
February 23, 2017, 06:13:20 AM
düşük feeli tx'imi attım bakalım sonuç verecek mi
hero member
Activity: 854
February 23, 2017, 06:10:52 AM
Okuduktan sonra inanamadım post atan üyeliğe baktım forumun tanıdık üyelerinden sonra nasıl olduğu hakkında kafa yormaya başladım ama bir sonuca varamadım nasıl olduğunu açıklayabilecek var mı bir madenci filan mı yapıyor bu işi o tx i mi onaylıyor nasıl?!
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
February 23, 2017, 06:04:35 AM
İlginç, min fee ile denemek lazım teşekkürler.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
February 23, 2017, 05:46:38 AM
https://www.viabtc.com/tools/txaccelerator/
Düşük işlem ücreti ile BTC transferi yaptınız ve işleminiz bir türlü onay almadı. Ya da başka bir işlemin onay almasını istiyorsunuz.

TXID'yi ve captchayı girip submitleyin, bu kadar. Smiley

1 gündür onay almayan işlem üzerinde uyguladım, 30dk içinde onay aldı. Gerçekten işe yarıyor.
Pages:
Jump to: