Pages:
Author

Topic: Btc turk kişisel veri onayı - page 2. (Read 274 times)

sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
May 24, 2018, 05:11:35 AM
Merhaba,

BTCTurk ile paylaştığınız kişisel verilerin herhangi bir kişi, kurum, kuruluş ya da organizasyona satılması söz konusu değildir.

Kişisel verileri koruma kanununun kapsamı geniş olduğu için, örneğin Google Analytics ile toplanan ve istatistik için kullanılan anonim veriler de bu kapsamda değerlendiriliyor. İlgili sözleşmede sizlerden verilerin transferi ve saklanması için izin istiyoruz.

Konu hakkında daha detaylı bilgi isterseniz, destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
May 24, 2018, 04:07:08 AM
Yeni mi değişti acaba, siteye girdim ama bana böyle bişey sormadı. Daha önce de onayladığımı hatırlamıyorum. Umarım kişisel bilgilerimizi satma hakları yoktur
newbie
Activity: 64
Merit: 0
May 24, 2018, 03:14:05 AM
Umarım bu kısım sadece saklamakla ilgilidir, paylaşım vs ile ilgili değildir.
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
May 24, 2018, 02:28:43 AM
Merhaba, kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılması, verilerin saklanması ve yedeklenmesi için uygulanan bir prosedürdür. Verileriniz, Türkiye'de yerleşik sunucuların haricinde yurtdışı sunucularında da saklandığı için, verilerin yurtdışına aktarılmasına izin vermiyorsanız, BTCTurk kripto para alım satım platformunda işlem yapmanız mümkün değil.

Bu konuda daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa, destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
member
Activity: 714
Merit: 82
May 23, 2018, 10:53:41 PM
btcturke uzun zamandır giriş yapmadım. bugün giriş yapayım dedim.

kişisel veriler ile alakalı bir onay kutusu çıktı. kabul ettim onaylıyoruma tıklamamı istiyor.

en altta şöyle bir yazı var
''Kişisel verilerinin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin aydınlatıcı bilgi formunu okudum, yeterli ve detaylı şekilde bilgilendirildim. Kişisel verilerimin yukarıda aydınlatıcı bilgilendirme formu kapsamında işlenmesine, yurtdışına aktarılmasına özgür irademle muvafakat ettiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.''

yurtdışında verilerimin işletilmesi ne demek anlamadım. bunu onaylamanın bir sakıncası var mı?

onaylamadan işlem yapılmıyor. çıkış bile yapamıyorum oturum açık kaldı. böyle saçma bir sistem görmedim.

Pages:
Jump to: