Pages:
Author

Topic: BTC ve 6000 usd - page 2. (Read 1015 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 262
October 26, 2017, 01:40:44 PM
Foruma bakarsan devamlı düşecek düşecek diye millet birbirini gazlıyor ama düşeceği yok Smiley bu fork biter başka fork başlar

Kesinlikle katılıyorum hocam size bir ara ekonomi bölümünde 1000 dolarcı tayfa vardı şimdi ortadan kayboldular ya da şekil değiştirip 3000 dolarcı oldular. Grin Bitcoin 6000 doları geçmişti bir ara yani bu seviyeyi geçerse rekor kırmış sayılmaz. Smiley
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
October 26, 2017, 01:35:44 PM
Foruma bakarsan devamlı düşecek düşecek diye millet birbirini gazlıyor ama düşeceği yok Smiley bu fork biter başka fork başlar
member
Activity: 182
Merit: 10
October 26, 2017, 12:33:01 PM
Merhaba,şu an 5950 seviyelerinde olan btc nin bugün içinde 6000 usd rakamını geçip geçmeyeceği konusunda fikirlerinizi merak ediyorum.Lakin bu soruyu sormamdaki amaç herkesin hayallerden ziyade yapacağı yorumun altını bilgi ve tecrübesiyle doldurmasını istememdir ki belkide saatlerce forumu dolaşarak zor zar ulaşabileceğim bir bilgiye yorumlarınız sayesinde nokta atışı yapabilirim.Yani işin özü şu daha tecrübeli arkadaşların içi dolu yorumlarını büyük bir keyifle okuyor ve birçok şeyi öğrenme şansını buluyorum,bir nevi bilgi yatırımı bekliyorum sizlerden.Teşekkürler...

Bitcoin uzun vadede her türlü artar ve kazandırır. Kazandırmaya da devam edecektir. Siz düşmesini veya şu seviyeye çıkar mı diye düşündüğünüzde bakmışsınız o süreçte %10 çıkmış bile treni kaçırmışsınız. Bana göre en iyi yöntem paranızı koyacaksınız ve uzun vadede düşüneceksiniz. İlla ki her zamanki gibi ciddi düşüşler olacaktır ama panik satışı yapmayacaksınız.
member
Activity: 532
Merit: 12
October 26, 2017, 12:04:21 PM
Ben uzun zamandır takipteyim ve son zamanlarda şöyle bir şey fark ettim: Baktığımızda BTC zaten hep yükseldi ve yükseliyor. Ancak her yükselişten 1 hafta gibi bir zaman sonra biraz geriliyor, 10-15 gün o seviyede ilerliyor ve sonra tekrar artışa geçiyor. Yani son 1 ayda 5000'lerden 6150'leri gördü, ardından 5600'lere gerileyip 2 hafta bu seviyede seyretti bugün tekrar artışa geçti. Benim tahminim 1 hafta içerisinde 6500 gibi rekor bir rakamı yakalayacaktır. Hatta bu yüzden biraz BTC satın aldım bugün BTC Türk üzerinden.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
October 26, 2017, 10:31:00 AM
Merhaba,şu an 5950 seviyelerinde olan btc nin bugün içinde 6000 usd rakamını geçip geçmeyeceği konusunda fikirlerinizi merak ediyorum.Lakin bu soruyu sormamdaki amaç herkesin hayallerden ziyade yapacağı yorumun altını bilgi ve tecrübesiyle doldurmasını istememdir ki belkide saatlerce forumu dolaşarak zor zar ulaşabileceğim bir bilgiye yorumlarınız sayesinde nokta atışı yapabilirim.Yani işin özü şu daha tecrübeli arkadaşların içi dolu yorumlarını büyük bir keyifle okuyor ve birçok şeyi öğrenme şansını buluyorum,bir nevi bilgi yatırımı bekliyorum sizlerden.Teşekkürler...
Pages:
Jump to: