Pages:
Author

Topic: BTC Yıl Sonu Kaç Olacak - page 20. (Read 31822 times)

member
Activity: 560
Merit: 57
August 12, 2018, 06:28:47 PM
BTC yıl sonu bana göre 10 bin doları geçmiş bir sekilde boğayı kafalayacağımıza inanıyorum ben şahsen kendi adıma öyle düşünüyorum.
full member
Activity: 252
Merit: 100
August 12, 2018, 06:23:47 PM
Yıl sonu da bu seviyelerde olacağını düşünüyorum ben büyük bir sürpriz olmazsa. Daha çok zaman var gerçi bir şey söylemek için erken ama yine de umudum azaldı Sad
full member
Activity: 392
August 11, 2018, 02:08:20 PM
Benim görüşüm 10k-15k dolar arasında olacağı, bu seneyi çok kötü geçiriyor olsa da 10k üstünde kapatıcağına inanıyorum bu şekilde tüm yılı geçirmez gibime geliyor, illa yükseliş de olur ordan da kazanır balina abiler.
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
August 11, 2018, 01:51:34 PM
Btc davranışları öyle öngörülmez ki, yıl sonunda 4000 dolar olsa da, 30000 dolar olsa da şaşırmam. ETF haberleri bu hareketin yönünü belirleyecek bence.
member
Activity: 238
Merit: 10
August 11, 2018, 01:37:12 PM
Yıl sonunda en az 18 bin doları göreceğini düşünüyorum ben de bitcoinin. Tabi balinalar devreye girerse. Yoksa 10 bin dolardan fazla olması zor olur.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
CAT.EX Exchange
August 11, 2018, 10:41:20 AM
Tahminlerimi düşürdüm bitcoin yıl sonu 8000 USD olarak kapatır. Umutlar gelecek seneye etf kararlarına balinaların insafına kaldı. bitcoin popüler olmayı başaramadı ve yatırımcılar borsalardan çekildi.
full member
Activity: 476
CAT.EX Exchange
August 07, 2018, 06:28:17 AM
Geçen seneye göre şuan bile BTC fiyatı bayağı iyi yerlerde. 3'e katlamış fiyatını. Tabii 20 bin dolardan bitcoin satın alanlar için çok kötü bir durum.
member
Activity: 294
August 07, 2018, 06:25:41 AM
Gecen sene son ceyrekte muthis br artis oldugu icin bu senede ayni sekilde bir artis olacak diye bir beklenti icinde olmak fazla bir iyimssrlik olarak gorunuyor.  Benim tahminim 2019 yilinin 2. veya 3. ceyreginde artis olacagi yonunde. Bu surec icerisinde altcoinler de daha dusus golenebilir ve pek cok altcoin de yoklari onaycaktir. Su an itibari ile bile Icn daki durum buna ornek olarak gorulebilir..
newbie
Activity: 280
Merit: 0
August 07, 2018, 05:51:17 AM
evet hocam her sene çok fazla şekilde fiyat artışı gerçekleşiyor, bana kalırsa iyi yerlere gelir diye düşünüyorum ben, her sene artıyor
member
Merit: 11
August 07, 2018, 05:21:31 AM
Geçen senenin altında kalmayacağına eminim. Ama üst sınırı kestiremiyorum. 6 haneli olursa şaşırırım sadece.
full member
Merit: 101
August 07, 2018, 02:17:09 AM
bence en az 20 k dolarları göreceğiz hocam bu mümkün bir durum, bana kalırsa iyi şekilde yükselecek fiyatlar
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
August 07, 2018, 01:26:46 AM
5800 dolarken sene sonu tahmininizle 15-20 bin dolarken olan tahminizin ortalamasını alın. Kendi en objektif tahmininiz o olur. Benim beklentim bu söylediğim yöntemle 45 bin dolar civarı çıkıyor.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
August 07, 2018, 01:14:57 AM
BTC bu gidişle zor toparlayacak gibi gözüküyor. 9k'yı geçmesi lazım yılsonuna doğru. Eğer geçmezse sıkıntı yeni yılda da devam eder.  Scam çıkan icolar. Piyasaya giremeyen tokenlar, Para toplayıp borsaya çıktığında yerin dibine geçen coinler. Bitcoin'den beklentim, az olsun öz olsun ama sağlam yükselsin. Ani çıkışlar ani düşüşleri getiriyor. Bu da bizi zorluyor ve rahatsız ediyor. Boğa koşusu bir başlayamadı. Hep bi baskılama mevcut. Bu durum önce BTC'yi sonra yatırımcıyı tedirgin ediyor ki haklılar. Neyse bakalım zaman neyi gösterecek. Herkese bol kazançlar..

Vadeli işlemler açıldı açılalı bircoin iflah olmadı. Forex ci trader ler Bitcoin i keşfettikleri zaman fiyat ın yukarı gitmesine gerek kalmadı. Düşünce de yükselince de her türlü kâr ediyorlar. Büyük yatırımcılar yükselecek beklentisi içirisinde olan yatırımcıları da her zaman ters köşe yapabilirler.

yıl sonuna doğru 9kyı geçerse bir umut. üstte yazılanlara katılıyorum.

ETF nin kabul edileceğini düşünmüyorum, en iyi ihtimalle ertelendikçe ötelenecek gibi duruyor. ayrıca yukarıdaki yorum çok önemli, forexciler btcye ağırlık verdiler vereli onların kazanması için btcnin yükselmesine gerek yok. uzun zamandır btcyi tutan kesimin artık vadeli işlemler aracılığla btcyi sürekli baskıladığını düşünüyorum, uzun süre eskisi gibi bir ath göremeyeceğiz gibi. beklentim 2019 sonu bunun için, umarım yanılırım
member
Activity: 189
August 06, 2018, 07:10:55 PM
Benim tahminim 5 bin dolar seviyelerinde tamamlayacak umarım bu yıl bitcoinin son kötü yılı olur önümüzdeki dönemlerde hep yukarıları oynarız Smiley
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
August 06, 2018, 05:15:14 PM
BTC bu gidişle zor toparlayacak gibi gözüküyor. 9k'yı geçmesi lazım yılsonuna doğru. Eğer geçmezse sıkıntı yeni yılda da devam eder.  Scam çıkan icolar. Piyasaya giremeyen tokenlar, Para toplayıp borsaya çıktığında yerin dibine geçen coinler. Bitcoin'den beklentim, az olsun öz olsun ama sağlam yükselsin. Ani çıkışlar ani düşüşleri getiriyor. Bu da bizi zorluyor ve rahatsız ediyor. Boğa koşusu bir başlayamadı. Hep bi baskılama mevcut. Bu durum önce BTC'yi sonra yatırımcıyı tedirgin ediyor ki haklılar. Neyse bakalım zaman neyi gösterecek. Herkese bol kazançlar..
full member
Activity: 223
August 06, 2018, 03:55:35 PM
BTC yıl sonu 10k olacak demek isterim lakin olabilmesi için uygun şartlar olması halinde tahminim tutacak. Şartlar nedir? Pazara nakit para girişi, marketcap hacim büyümesi, ETF kabulü, bitcoin günlük kullanım alanının genişlemesi.
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
August 05, 2018, 09:21:59 PM
hocam sebepleri ile birlikte rasyonel  bir tahmin yapmak gerekirse, btc 10k ve üzerine çıkacak diye düşünüyorum ben
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
August 05, 2018, 08:04:51 PM
Hakikaten geçen zaman bize bunu öğretti. Mesela bu düşüş döneminde btc adına çok olumlu haberler de geldi ancak tepki vermedi haberleri hiç dikkate almadı.

Yani ne yükselişe ne düşüşe göstermelik gerekçeler olabiliyor ancak sanki gerçek anlamda dikkate alınanın gelişmeler olmadığı, düşüş veya yükseliş yönünde belli bir dönem için ne plan kurulmuş ise sorgusuz sualsiz o planın işletildiği gibi bir intiba bırakıyor.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
August 05, 2018, 07:54:15 PM
Bitcoin yükselecekse rasyonel sebep falan aramaz, geçen sene ki senaryo tekrarlansın diye beklemedeyim, herkesin psikoloji çökmüş durumda ama yüksek olasılıkla tekrarlanacak bence.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
August 05, 2018, 07:47:57 PM
Vadeli işlemler açıldı açılalı bircoin iflah olmadı. Forex ci trader ler Bitcoin i keşfettikleri zaman fiyat ın yukarı gitmesine gerek kalmadı. Düşünce de yükselince de her türlü kâr ediyorlar. Büyük yatırımcılar yükselecek beklentisi içirisinde olan yatırımcıları da her zaman ters köşe yapabilirler.
Pages:
Jump to: