Pages:
Author

Topic: Btclax.com - Yepyeni Bir Kripto Para Borsası Deneyimi - page 2. (Read 1009 times)

newbie
Activity: 139
Merit: 0
Merhabalar
Sitenizi denemek istedim hem yatırım hemde alış satıs malıyetının olmaması güzel bir olay olarak sitenizi denedim ve bugun ki deneyimimden bahsedeyim.
1: küçük bir miktar deneme yaptım 7400 TL gönderdim.yarım saatte geçti hesabıma.
    Dip not olarak (İşte biz hep bundan bahsediyoruz bu tarz işlemleri manuel hallettiğiniz için başındaki personeliniz çok ağır kaldığından diğer
     borsalar 10 dk da hesabımıza gönderdiğimiz parayı geçirdiğinden onları tercih ediyoruz ve sizin gibi yeni ve gelişime açık olması gereken siteleri tercih
     edemiyoruz.
     Para yatırım çekim taleplerimizin neden bu kadar uzun sürdüğünü anlatabilir misiniz?
2: sitede bu tarz hatalar alıyorum devamlı bunun nedeni nedir? https://resmim.net/f/LGJIF5.jpg
3: Tam btc alım ıslemlerım bıttı btc cekımı yaparken anam bıde ne goreyım 16 mılyon btc'm oldu evet yanlıs duymadınız belkıde milyar Smiley
     Buyur burdan yak  https://resmim.net/f/2AN5nc.jpg  Tabi hemen musterı temsılcısı ıle ıletısıme gectım. Bu tarz borsalarımızda musterı hızmetlerının chat ekrarnında olması cok ıyı bırsey cunku obur turlu maıl at gunler surer.
Sagolsun arkadaslar yetkılı Cemil beye yonlendırdı bıraz bekledık ama (30 dk) sonunda sıteyı duzeltemeselerde cemıl bey ıslemımı manuel hallettı.
Bu da musterı hızmetlerının olmasının ne kadar onemlı oldugunu gosterdı bır kez daha.
Tabı bu sekılde bır sorunun cıkmasının nedenı nedır bılemem fakat daha fazla ıslemlerde sıte alarm verebılır dıkkat etmek gerek.
Btc çekım hızını test etme ımkanı bulamadı hali ile işlemım manuel oldugundan
Sonuç olarak işlemlerım halledıldı ve çekımımı yaptım testım zaman olarak uzun sursede paramın kalması yada btc yı gondermemelerı gıbı bır sorun yaşamadım...
Kısa surede olsa bu kadar çok Btc'min olması sevindirdi.  Grin
newbie
Activity: 5
Arkadaşlar merhaba, sırf bu konuya yorum yazıp fikirlerinizi almak için foruma üye oldum. Bir arkadaşım bu siteden bahsetti. Yatırım hesabı özellikle dikkatimi çekti. Benimde az biraz aldığım bir bitcoinim var ve aldığım rakamın çok altında şuan btc değeri, özetle zarardayım. Bekliyorum çıkmasını. Bu arada btcmi bu yatırım hesabında değerlendirmeyi düşünüyorum.

Hiç yatırım yapan sonra parasını çeken bir forumdaş var mıdır? Siteye göndereyim mi btc'mi? Midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım. Yardımcı olursanız sevinirim.
newbie
Activity: 33
Ben teknik alt yapısı bu kadar çok afişe olan bir servise üye olup olmama konusunda çekimserim.
Madem iyi niyetle topluluğun önerilerini dikkate alıyorsunuz. Benimde bir kaç önerim olacak.

Geliştiriciler, proje geliştirme hazırlığında olanlar veya ekip kurup yatırım yapmak isteyen yatırımcılara tavsiye niteliğinde önerilerimdir:

1. alan adını adam gibi bir yazman servisinden tescil ediniz.
2. alan adını tescil ettiğiniz zaman sahiplik bilgilerini gizleyin. (domain proxy servisi alın.)
3. bir avrupa lokasyon diğeri abd lokasyonlu olmak üzere 2 farklı servis sağlayıcıdan bütçenize göre VPS / VDS / Dedicated Server kiralayın
4. sunucular üzerinde cpanel, i-mscp, interworks, whm ve bunu gibi hosting yönetim paneli KURMAYIN
5. ihtiyacınıza göre LAMP (Linux Apache MySQL PHP) veya LEMP (Linux NginX MySQL PHP) kurun / kurdurun.
6. Sunucuda mail server çalıştırmayın. formlar için yandex panelinde bir mail açın
7. yazılımcınız dan formmail'in smtp authentication ile mail.yandex.com dan çalışmasını istediğinizi söyleyim.
8. Sunucuda FTP server çalıştırmayın yazılım geliştiriciniz sunucuya SFTP ile erişsin.
9. alan adınız için bir wildcard SSL sertifikası tescil edin veya bu hizmeti cludflare den de kullanabilirsiniz.
10. alan adınızı cloudflare ve yandex mail ile ilişkilendirin.
11. iki farklı lokasyondaki sunuculardan birisi aktif diğer pasif olsun ve sürekli aktif olan pasif olana yansılansın.
12. herhangi bir t anında aktif sunucunuz patlarsa-çatlarsa cloudflare panelinden pasif olarak bekleyen sunucuya tık diye çevirip hayata devam edersiniz.
13. Bitcoin işlemi içeren bir web sitesi hazırlatıyor iseniz; asla  freelancer programcılarla çalışmayın. 5 kuruş fazla harcayın bir yazılım şirketi ile yazılım bakımı anlaşması da yaparak anlaşın.
freelancer bebe okuldan mezun olup askere gittiğinde sistemi elinize almazsınız böylece Smiley sözleşmeli olduğunuz firma taahüdü gereği size o insan kaynağını sağlamakla mükellef çünkü.

Afiyet olsun.

Yazı biraz  emredici gibi yazılmışsa da, tespitler doğru. Eğer bu ülkeden global çapta bir borsa çıkaracaksak yazılanlar dikkate alınmalı. Diğer yandan madde 6'ya katılmıyorum. Sunucuda mail server güvenlikle çalıştırılabilir. Madde 11 ise çok yerinde tespit.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
Ben teknik alt yapısı bu kadar çok afişe olan bir servise üye olup olmama konusunda çekimserim.
Madem iyi niyetle topluluğun önerilerini dikkate alıyorsunuz. Benimde bir kaç önerim olacak.

Geliştiriciler, proje geliştirme hazırlığında olanlar veya ekip kurup yatırım yapmak isteyen yatırımcılara tavsiye niteliğinde önerilerimdir:

2. alan adını tescil ettiğiniz zaman sahiplik bilgilerini gizleyin. (domain proxy servisi alın.)
3. bir avrupa lokasyon diğeri abd lokasyonlu olmak üzere 2 farklı servis sağlayıcıdan bütçenize göre VPS / VDS / Dedicated Server kiralayın
4. sunucular üzerinde cpanel, i-mscp, interworks, whm ve bunu gibi hosting yönetim paneli KURMAYIN
5. ihtiyacınıza göre LAMP (Linux Apache MySQL PHP) veya LEMP (Linux NginX MySQL PHP) kurun / kurdurun.
6. Sunucuda mail server çalıştırmayın. formlar için yandex panelinde bir mail açın
7. yazılımcınız dan formmail'in smtp authentication ile mail.yandex.com dan çalışmasını istediğinizi söyleyim.
8. Sunucuda FTP server çalıştırmayın yazılım geliştiriciniz sunucuya SFTP ile erişsin.
9. alan adınız için bir wildcard SSL sertifikası tescil edin veya bu hizmeti cludflare den de kullanabilirsiniz.
11. iki farklı lokasyondaki sunuculardan birisi aktif diğer pasif olsun ve sürekli aktif olan pasif olana yansılansın.
12. herhangi bir t anında aktif sunucunuz patlarsa-çatlarsa cloudflare panelinden pasif olarak bekleyen sunucuya tık diye çevirip hayata devam edersiniz.
13. Bitcoin işlemi içeren bir web sitesi hazırlatıyor iseniz; asla  freelancer programcılarla çalışmayın. 5 kuruş fazla harcayın bir yazılım şirketi ile yazılım bakımı anlaşması da yaparak anlaşın.
freelancer bebe okuldan mezun olup askere gittiğinde sistemi elinize almazsınız böylece Smiley sözleşmeli olduğunuz firma taahüdü gereği size o insan kaynağını sağlamakla mükellef çünkü.

Afiyet olsun.

Bunlara katılıyorum, uzmanından değerli ve önemli öneriler.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517

13. Bitcoin işlemi içeren bir web sitesi hazırlatıyor iseniz; asla  freelancer programcılarla çalışmayın. 5 kuruş fazla harcayın bir yazılım şirketi ile yazılım bakımı anlaşması da yaparak anlaşın.

Afiyet olsun.

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bu hafta icerisinde uye olup ufak işlemler yapmayı planlıyorum. o kadar laf ettik sizde karsılıgını yaptınız simdi samimiyet sırasının bizde oldugunu düşünüyorum.
hayırlı işler
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
 Güzel güzel tebrikler bunu beğendim. En azından  konu başında ki sunumunuz güzel ve samimi. 
Başkaları gibi "Türkiyenin BTC hacmi en yüksek borsası." gibi düzmece slogan ile  yırtık dondan fırlar gibi çıkmamışsınız piyasaya.
Doğruluk dürüstlük önemlidir ve parayı alır.

ilk alan adı seçiminiz gerçekten olmamış  paracıklarım  yani  . Ama  Forum üyeleri; değerli arkadaşlar ve onların fikirlerine  kulak verip daha güzel bir alan adı seçmişsiniz, o da  olmuş şimdi.   

Üye olup deneyeceğim.

legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
verdiğiniz faizi islami koşullara uygun şekilde verebilirseniz ilgilenebilirim  Wink
islami koşullar da basit:
- verdiğiniz geliri başka yerde elde ettiğiniz faizden vermiyor olmanız lazım
- kazanç oranını kesin olarak belirtmeyip kar paylaşımı demeniz gerekir, bir önceki zaman diliminde şu kadar kazandırdık gibi bir örnek kazanç belirtebilirsiniz
- forex, margin tradinge aldığınız mevduatı sokmuyor yada karşı opsiyonunu sokmuyor olmanız lazım

ben sizin nasıl faiz verdiğiniz tahmin ettiğimden ihtimal vermiyorum islami usüle uyacağınızı ama bir ihtimal başka türlü çalışıyorsanız bu durumu sağlayıp farklı bir kanaldan müşteri bulabilirsiniz

newbie
Activity: 28
DUYURU

İsmini BTCLAX.com olarak değiştirdiğimiz kripto para borsamızın, minor güncellemesi gerçekleşmiş ve mevcut sürümümüz 1.02.00'a yükseltilmiştir.

Bu güncelleme ile birlikte siz değerli kullanıcılarımızın da talepleri doğrultusunda bazı küçük değişiklikler yaptık. Bu değişiklikler aşağıda listelenmiştir.

• Siz değerli kullanıcılarımızın borsamızı denemesi için 30.09.2018 tarihine kadar piyasa yapıcı ve piyasa alıcı emir komisyonlarını tamamen kaldırdık. 30 Eylül tarihine kadar yaptığınız alış veya satış işlemlerinde komisyon ödemeyeceksiniz.

• Yatırım hesabı özelliğimiz bildiğiniz gibi 32 günlük süre için %1.09 kazanç oranı sunuyordu. Yine siz değerli kullanıcılarımızın yatırım hesabını deneyebilmesi için 32 günün yanında bir de 8 günlük tercihi ekledik. Btclax.com yatırım hesabında yapacağınız 8 günlük yatırım işleminiz için %0.22 oranında kazanç oranı sunduk.

newbie
Merhaba,
Hayırlı olsun. Umarım başarılı olursunuz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki aşağıdaki sorularım kesinlikle bir yerme veya bok atma olmayıp tamamen merak ettiğim sorulardır.
1- BTC ve ETH yatırımlarında aylık %1.09 faiz viveya kar payı verdiğinizi belirtmişsiniz. 100 BTC yatırabilirim ancak size neden ve nasıl güvenip de 650bin USD lik varlığımı yatırayım? Lisanslı bir kurum olmadan, mudilere faiz vermek bildiğim kadarı ile Türkiye'de yasak bişey. Sanırım bu yasak 1980-1990 larda milletin parasının bankerlerde batması sonucunda geldi. Sizin faiz taahhütü verebilmek için herhangi bir lisansınız var mı? Benim anladığım kadarı ile verdiğiniz taahhüt (kar payı taahüdü veya yatırım fonu oluşturmak) legal değil.
2- Verdiğiniz kar payının karşılığını nasıl oluşturacaksınız? Yani 100 BTC yatırdığımda bana ay sonunda 1.09 BTC verebilmeniz için yatırdığım BTClerim ile işlem yapıyor olmanız veya bankalar gibi daha büyük bir finansörden daha iyi faiz almış olmanız lazım. Birinci seçenek için ayda yüzde 1 den daha fazla kazandıracak trading geçmişiniz/tecrübeniz var mı? veya ikinci seçenekte (eğer varsa) daha iyi faiz veren bir kuruma nasıl güveneceğiz?
3- Şirket ödenmiş/ödenmemiş sermayeniz ne kadardır?

Tatmin edici cevaplar almam halinde paranı yatırırım ancak cevaplar tatmin edici olmazsa bu işe girene en temiz tabir ile hayalperest derim.

Öncelikle değerli yorumlarınız ve kullanıcılarımızın da merak edebileceği detaylı sorularınız için teşekkür ederiz.

Ülkemizdeki mevzuatta kripto varlıklar ile ilgili hala bir açık söz konusu olduğundan, bu konu ile ilgili kullanıcılarımıza bir lisans veya benzeri bir evrak sunamamaktayız.

Btclax.com'da yatırım yapılan kripto varlıklar ile herhangi bir işlem yapmamız söz konusu değildir. Yatırım hesabı şirketimiz tarafından kullanıcılarına kar payı dağıtmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu kar payı borsanın kazandığı komisyonların paylaşımı şeklinde yapılmaktadır. Bu bağlamda kullanıcılarımıza sunduğumuz yatırım hesabı hizmeti, borsamızın sahip olduğu işlem hacmi ile doğru orantılı olacak şekilde bir toplam üst limite sahiptir.

Kayitli sirket sermayemiz 100.000₺ dir. Ancak unutulmamalıdır ki şirketimiz sadece borsa kurmak için kurulmamıştır. Bir yazılım şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kripto varlık olarak özsermayesi bu rakamın çok üzerindedir.
newbie
Activity: 27
Merit: 5
Merhaba,
Hayırlı olsun. Umarım başarılı olursunuz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki aşağıdaki sorularım kesinlikle bir yerme veya bok atma olmayıp tamamen merak ettiğim sorulardır.
1- BTC ve ETH yatırımlarında aylık %1.09 faiz viveya kar payı verdiğinizi belirtmişsiniz. 100 BTC yatırabilirim ancak size neden ve nasıl güvenip de 650bin USD lik varlığımı yatırayım? Lisanslı bir kurum olmadan, mudilere faiz vermek bildiğim kadarı ile Türkiye'de yasak bişey. Sanırım bu yasak 1980-1990 larda milletin parasının bankerlerde batması sonucunda geldi. Sizin faiz taahhütü verebilmek için herhangi bir lisansınız var mı? Benim anladığım kadarı ile verdiğiniz taahhüt (kar payı taahüdü veya yatırım fonu oluşturmak) legal değil.
2- Verdiğiniz kar payının karşılığını nasıl oluşturacaksınız? Yani 100 BTC yatırdığımda bana ay sonunda 1.09 BTC verebilmeniz için yatırdığım BTClerim ile işlem yapıyor olmanız veya bankalar gibi daha büyük bir finansörden daha iyi faiz almış olmanız lazım. Birinci seçenek için ayda yüzde 1 den daha fazla kazandıracak trading geçmişiniz/tecrübeniz var mı? veya ikinci seçenekte (eğer varsa) daha iyi faiz veren bir kuruma nasıl güveneceğiz?

Tatmin edici cevaplar almam halinde paranı yatırırım ancak cevaplar tatmin edici olmazsa bu işe girene en temiz tabir ile hayalperest derim.

Merhaba, yeni isminiz hayırlı olsun.

sorumlarım ile ilgili bir cevap verecek misiniz?
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Siz değerli kullanıcılarımızın oylaması ile paraciklarim.com artık yeni ismiyle yayında. BTCLAX.com

Buradan da daha önce belirttiğimiz gibi %0.3 olan piyasa yapıcı ve piyasa alıcı komisyon oranlarımızı, bugünden itibaren artık %0.1 olarak güncellemiş bulunmaktayız.

Yeni ismimiz ve en iddaalı komisyon oranlarımız ile kullanıcılarımız için çalışmaya devam ediyoruz.

www.btclax.com
yeni isminiz ve yeni komisyon oranlarınız daha mantıklı olmuş. sizlere bol sans dilerim. belki birkac ufak işlem denerim. sonucta buradaki kişilerin fikirlerine önem verdiniz. Yeni isminizi cok begenmemekle birlikte eski isminizden 50 kat iyidir. başarılar.
member
Activity: 274
Merit: 88
Bakalım beğenecek misiniz?

######### Whois Kontrolü ######

whois btclax.com
   Domain Name: BTCLAX.COM
   Registry Domain ID: 2299378927_DOMAIN_COM-VRSN
   Registrar WHOIS Server: whois.nicproxy.com
   Registrar URL: http://www.nicproxy.com
   Updated Date: 2018-08-26T14:07:54Z
   Creation Date: 2018-08-19T15:44:47Z
   Registry Expiry Date: 2019-08-19T15:44:47Z
   Registrar: Nics Telekomunikasyon Tic Ltd. Sti.
   Registrar IANA ID: 1454
   Registrar Abuse Contact Email: [email protected]
   Registrar Abuse Contact Phone: +90 212 213 2963
   Domain Status: ok https://icann.org/epp#ok
   Name Server: NS1.BTCLAX.COM
   Name Server: NS2.BTCLAX.COM
   DNSSEC: unsigned
   URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/
>>> Last update of whois database: 2018-08-29T15:38:16Z <<<

For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/epp

NOTICE: The expiration date displayed in this record is the date the
registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is
currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration
date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring
registrar.  Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to
view the registrar's reported date of expiration for this registration.

TERMS OF USE: You are not authorized to access or query our Whois
database through the use of electronic processes that are high-volume and
automated except as reasonably necessary to register domain names or
modify existing registrations; the Data in VeriSign Global Registry
Services' ("VeriSign") Whois database is provided by VeriSign for
information purposes only, and to assist persons in obtaining information
about or related to a domain name registration record. VeriSign does not
guarantee its accuracy. By submitting a Whois query, you agree to abide
by the following terms of use: You agree that you may use this Data only
for lawful purposes and that under no circumstances will you use this Data
to: (1) allow, enable, or otherwise support the transmission of mass
unsolicited, commercial advertising or solicitations via e-mail, telephone,
or facsimile; or (2) enable high volume, automated, electronic processes
that apply to VeriSign (or its computer systems). The compilation,
repackaging, dissemination or other use of this Data is expressly
prohibited without the prior written consent of VeriSign. You agree not to
use electronic processes that are automated and high-volume to access or
query the Whois database except as reasonably necessary to register
domain names or modify existing registrations. VeriSign reserves the right
to restrict your access to the Whois database in its sole discretion to ensure
operational stability.  VeriSign may restrict or terminate your access to the
Whois database for failure to abide by these terms of use. VeriSign
reserves the right to modify these terms at any time.

The Registry database contains ONLY .COM, .NET, .EDU domains and
Registrars.

Domain Name: BTCLAX.COM
Registry Domain ID : 2299378927_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server : whois.nicproxy.com
Registrar URL: http://www.nicproxy.com
Updated Date: 2018-08-26T14:07:54Z
Creation Date: 2018-08-19T15:44:47Z
Registrar Registration Expiration Date: 2019-08-19T15:44:47Z
Registrar: NICS Telekomunikasyon A.S.
Registrar IANA ID: 1454
Registrar Abuse Contact Email: [email protected]
Registrar Abuse Contact Phone: +90.2122132963
Reseller: CIZGI TELEKOMUNIKASYON A.S
Domain Status: ok http://www.icann.org/epp#OK
Registrant Organization: Mithat  Orhan Kuyumcu
Registrant State / Province: Adalar
Registrant Country: TR
Name Server: NS1.BTCLAX.COM
Name Server: NS2.BTCLAX.COM
DNSSEC: Unsigned
URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/

############# host / hosting kontrolü ############

host -t ns www.btclax.com
www.btclax.com is an alias for btclax.com.
btclax.com name server ns2.secureserver.net.
btclax.com name server ns1.secureserver.net.

host www.btclax.com
www.btclax.com is an alias for btclax.com.
btclax.com has address 132.148.81.172
btclax.com mail is handled by 0 btclax.com.

whois 132.148.81.172

#
# ARIN WHOIS data and services are subject to the Terms of Use
# available at: https://www.arin.net/whois_tou.html
#
# If you see inaccuracies in the results, please report at
# https://www.arin.net/resources/whois_reporting/index.html
#
# Copyright 1997-2018, American Registry for Internet Numbers, Ltd.
#

NetRange:       132.148.0.0 - 132.148.255.255
CIDR:           132.148.0.0/16
NetName:        GO-DADDY-COM-LLC
NetHandle:      NET-132-148-0-0-1
Parent:         NET132 (NET-132-0-0-0-0)
NetType:        Direct Allocation
OriginAS:       
Organization:   GoDaddy.com, LLC (GODAD)
RegDate:        2015-10-21
Updated:        2015-10-26
Ref:            https://rdap.arin.net/registry/ip/132.148.0.0

############# port taraması #############

Starting Nmap 7.60 ( https://nmap.org ) at 2018-09-02 13:00 +03
Nmap scan report for ip-132-148-81-172.ip.secureserver.net (132.148.81.172)
Host is up (0.20s latency).
Not shown: 975 closed ports
PORT     STATE    SERVICE
19/tcp   filtered chargen
21/tcp   open     ftp
22/tcp   open     ssh
25/tcp   filtered smtp
42/tcp   filtered nameserver
53/tcp   open     domain
80/tcp   open     http
110/tcp  open     pop3
135/tcp  filtered msrpc
139/tcp  filtered netbios-ssn
143/tcp  open     imap
161/tcp  filtered snmp
179/tcp  filtered bgp
443/tcp  open     https
465/tcp  open     smtps
587/tcp  open     submission
993/tcp  open     imaps
995/tcp  open     pop3s
1028/tcp filtered unknown
1080/tcp filtered socks
3128/tcp filtered squid-http
3306/tcp open     mysql
3372/tcp filtered msdtc
6666/tcp filtered irc
6667/tcp filtered irc

Nmap done: 1 IP address (1 host up) scanned in 29.63 seconds

öyle cloud flare arkasına koyma gereği bile duymamışlar.
sunucu bildiğin linux whm cpanel : https://btclax.com:2083/

özetle godaddy den vps kiralanmış işte.

########## ssl sertifikası kontrolü #######

sertifika sadece kitlemeye yönelik düz birşey
üstelik hatalı tescil edilmiş. btclax.com için almışlar,
https://www.btclax.com a bağlandığınızda sertifika uyarı veriyor.

########## şirket bilgileri ##########

Ortaklar:
İsmet Taşçeken
Aytuğ Topçu

Şirket Amaç konu kısmı bayaaa geniş tutulmuş.
Hediyelik eşya, oyuncak ve bujiteri
Kuyumculuk, Mücevhercilik ve gümüşçülük
Mobilya ve Ahşap Eşya
Halı-Kilim
Ev teştili ve Mefruşat
Deri
Bilgisayar, Büro makineleri ve kırtasiye

########## sermaye yapısı ############

############# şirket ortakları ###############

Aytuğ Topçu
https://www.linkedin.com/in/aytugtopcu/?locale=tr_TR

İsmet Taşçeken
https://www.linkedin.com/in/ismet-ta_%E7eken-996419123
Arkasında Harun Taşçeken var. (para buradan yani : http://tasceken.com/grup-sirketlerimiz/)
newbie
Siz değerli kullanıcılarımızın oylaması ile paraciklarim.com artık yeni ismiyle yayında. BTCLAX.com

Buradan da daha önce belirttiğimiz gibi %0.3 olan piyasa yapıcı ve piyasa alıcı komisyon oranlarımızı, bugünden itibaren artık %0.1 olarak güncellemiş bulunmaktayız.

Yeni ismimiz ve en iddaalı komisyon oranlarımız ile kullanıcılarımız için çalışmaya devam ediyoruz.

www.btclax.com
newbie
Activity: 27
Merit: 5
Merhaba,

sr. member
Activity: 616
Merit: 342
Yatırım hesabı olarak güzel bir şey yapmışsınız ama ben ve benim gibi insanlar hodl yapmak istediklerinde uzun süreli olarak borsalarda tutmak istemiyor. O yüzden bu vade oranlarını düşürüp günlüğe haftalığa ve 32 günlüğe bölseniz daha kullanışlı olabilir. Kullanıcıda bunlardan birisini seçerek yoluna devam eder. 32 gün en karlı 1 günlük günlük kar olarak en düşük kar olabilir. Sadece bir öneri
newbie
hayırlı olsun yeni borsamız. Domain konusunda herkes bir şey söylemiş zaten o yüzden bir şey söylemeyeceğim. Şu anda piyasada çok borsa var. yerli borsaları da sayarsak 10 taneden fazla olmuştur herhalde. Şu anda hacim falan da olmadığı için diğer borsalardan bir farkınız olmalı ki oradaki yatırımları kendinize çekebilmelisiniz. Bunu yapmazsanız, borsada hacim olmazsa ne kullanıcılar mutlu olur ne de siz emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

farklı bir şey?

Yorumunuz için teşekkürler.

Paracıklarım olarak tüm borsalardan ayrılan başlıca özelliğimiz 'Yatırım Hesabı'
Detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bununla birlikte servisimizin tasarımına, kullanım kolaylığına ve hızına çok önem veriyoruz.
Sitemiz üzerinde gerçekleşen tüm işlemlerin şeffaf olması konusundada aynı şekilde.

Ayrıca 27 Ağustos 2018 tarihinde komisyon oranlarımızda ciddi bir değişikliğe gidiyoruz.

Çok yakında yine kripto para endüstrisinde ilklerle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Teşekkürler

newbie
Activity: 210
hayırlı olsun yeni borsamız. Domain konusunda herkes bir şey söylemiş zaten o yüzden bir şey söylemeyeceğim. Şu anda piyasada çok borsa var. yerli borsaları da sayarsak 10 taneden fazla olmuştur herhalde. Şu anda hacim falan da olmadığı için diğer borsalardan bir farkınız olmalı ki oradaki yatırımları kendinize çekebilmelisiniz. Bunu yapmazsanız, borsada hacim olmazsa ne kullanıcılar mutlu olur ne de siz emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

farklı bir şey?
newbie
Değerli bitcointalk kullanıcıları; paraciklarim.com olarak ilk günden itibaren siz değerli kullanıcılarımızın yorumlarına hep dikkat ettik. Sizlerin yorumları ve eleştirileri ileTürkiye'yi uluslararası piyasada temsil edecek bir kripto para borsası olmak hedefimizde aynı heyecanla ve istekle devam ediyoruz. Bu sebeple kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimler neticesinde paraciklarim.com ismini değiştirmeye karar verdik. Bu noktada siz değerli kullanıcılarımızın cevapları en doğru ismi seçmemizde yine bize klavuz olsun istiyoruz.

Belirlediğimiz 5 isim ve domainde tarafımıza ait olup, dilerseniz bu domainler üzerinden, dilerseniz paraciklarim.com üzerinden dilerseniz de bu yorumun altına beğendiğiniz ve desteklediğiniz ismi yazarak, bizlere yardımcı olabilirsiniz.

1-) Bitolex - www.bitolex.com

2-) Btclax - www.btclax.com

3-) Bithobit - www.bithobit.com

4-) Handelsbit - www.handelsbit.com

5-) Bixwin - www.bixwin.com
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Olay şu; arkadaşlar led lamba, kanvas tablo vb işinde yeterince para olmadığını düşünmüşler, içlerinden biri demiş ki "gardaş, bu bitgoyun işinde iyi para var, biz de girek"

Siteden:
Pennora Yazılım A.Ş., günümüz teknolojisini geliştirerek web ve masaüstü yazılımlar üreten bir yazılım şirketidir.
Adres: Çınarlı Mah. Fethi Sekin Cad. Martı Tower No:1 Kat:10 D:1003 PK-35530 Konak – İzmir / TÜRKİYE

Pennora:
http://www.pennora.com
Adres: TÜRKİYE MERKEZ OFİSİ: Çınarlı Mah. Fethi Sekin Cad. Martı Tower No:1 Kat:10 D:1003 PK-35530 Konak – İzmir

Açılmazsa resim linki: http://www.directupload.net/file/d/5187/6upv3tb2_jpg.htm
Pages:
Jump to: