Pages:
Author

Topic: BTCTÜRK böyle birşey görmedim! - page 2. (Read 888 times)

sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
November 20, 2017, 09:19:10 AM
Sms onay sistemi her sitede bazen aynı soruna sebep olabiliyor. Sitenin bu şekilde paranızın üstüne yatması gibi bir durum yok yani. O nedenle giriş yapabildiğiniz bir zamanda eğer mümkünse ve gerekli görüyorsanız. Google autenticator korumayı entkinleştirmek daha pratik olur.
newbie
Activity: 14
Merit: 0
November 20, 2017, 09:12:03 AM
Saçma sapan bir sebepten dolayı yaklaşık 4 gündür sitedeki hesabıma erişim sağlayamıyorum. Hesabıma girerken kayıtlı telefon numarama sms ile gelen şifre ile giriş yapıyordum hiç bir problem olmuyordu taaki 4 gün öncesine kadar. Ben mail ve şifrem ile giriş yapıyorum telefonuma gelen şifreyi verilen (2.59 dk'lık) sürede girmem gerekiyor ama sms süre bittikten sonra geliyor. Mail atıp bunu dile getirdiğimde ''sms sistemimizde bazen sorunlar olabiliyor siz google authenticator ile giriş yapınız''  gibi bir cevapla karşılaştık. Kardeşim zaten hesabıma bi kere girebilsem değiştiricem hiç giremiyorumki. Bunuda söyleyince daha dönüş yapılmadı. BTCTÜRK beni dolandırıyor mu? hesabımın üstüne mi yatıyor? Tamam eğer dolandırmıyorsa. BTCTÜRK gibi hacimli bir borsadaki bu vurdumduymazlık nedir? Destek ekibi neden daha hızlı çalışmaz? Bizim sorunlarımızla ilgilenmekten bile kaçan bir borsada nasıl rahatlıkla işlem yapabiliriz? gibi kafamda deli sorular...

kafayı yedirtti bu olay bana
Pages:
Jump to: