Pages:
Author

Topic: BTCTURK ‘ den gelen Mail ( Artık transfer fee si bizden alınmayacakmış ) - page 3. (Read 576 times)

member
Activity: 406
Merit: 11
abi zaten ethereum ağı şuan baya rahat baya açık işlem ücretleri 1 2 cent civarı gası 1 atınca. adamların yaptığı reklama kıyasla 100 200 doların lafı mı olur, ancak rippleın işlem ücreti hakkında fikrim yok eğer yüksekse gerçekten tebrik ederim. btcnin de işlem ücreti kalmamış sanırım.

edit: btcde de kalmış helal olsun.
member
Activity: 588
Merit: 18
Bunu öğleden sonra görmüştüm. Bu ücret konusunu çok önemli bir haber olarak görüyorum. Özellikle bu ücret meselesi yüzünden bitcoin yerine ethereum kullanıyordum. Umarım tüm türk borsaları aynı kararın altına imzalarını atarlar.
member
Activity: 602
Merit: 12
Muhteşem bir haber. Zaten btcturk el değiştirdi diye biliyorum. İnşallah daha fazla yeniliklerle gelirler
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
Çok ilginç günlük olarak 1000 adet transfer yapılacak ve ortalama her bir transferin bedeli 5 TL olsun. Günlük 5000 TL BTCturk den mi çıkacak? aylık olarak çarptığınız zaman çok fena rakamlara geliyor. bir borsa için 150k 200k belki fazla değildir ama sürekli olarak da bu kar durumu aynı oranda olmayabilir. veya borsanın al sat komisyon oranları mı değişti?
member
Activity: 308
Merit: 10
bu işlem cepten yakmak demek değil mi bir btc transferinde bile 30 40 tl kesinti oluyor, mantıkları nedir acaba milleti çekmeye çalıyorlar ama bilemedim
full member
Activity: 571
Merit: 113
Vay be bak sen adamlara helal olsun ama parayı nereden kazanmayı düşünüyorlar şimdi böyle yaparlarsa site batar
full member
Activity: 602
Merit: 120
Bitcoin,
Ethereum ve Ripple transferlerinde
ücretleri düşürmedik, tamamen kaldırdık.

BTCTurk’e yaptığımız SegWit gibi teknoloji yatırımlarıyla maliyetlerimizi düşürdük; Bitcoin, Ethereum ve Ripple çekerken ödediğiniz transfer ücretini sıfırladık. Biz maliyetleri düşürdük, sizin transfer ücretinizi de üstlendik. Yani daha fazla kâr etmeyi değil, sizi daha fazla memnun etmeyi tercih ettik.

Bugüne kadar cebinizden ödediğiniz transfer ücretlerini size geri veremeyiz ama bundan sonra BTCTurk’te kripto para çekmek istediğinizde sizden transfer ücreti almamayı sağlayabiliriz. Böylece siz de bugünden itibaren kripto para piyasalarında para çekerken transfer ücreti ödeme alışkanlığınızı değiştirebilirsiniz.
Pages:
Jump to: