Pages:
Author

Topic: BTCTurk gecikmeler .... Bu kadar mı sizin vereceğiniz hizmet ! - page 2. (Read 1820 times)

newbie
Activity: 12
Merit: 0
Konu ile ilgili [email protected] adresine mail attınız mı?
.  Destek için mail atmadım, zira herkes destek maili cevabının yardım linki olduğundan şikayetçi.  Biraz daha bekleyip göndereceğim. Zaten bir daha kullanmayacağım kesinlikle BTCTurk u. adamların alt yapısı yok doğru düzgün.
destek için mail yolladım artik12 saati geçince, birde merak ettiğim şey, bunlar bize aynı gün teminatını veriyorlar peki bu mebla eft yapıldıktan sonra teminat süresince onaylanmaz ise ne olacak. Bunun bir karşılığı var mı?
newbie
.  Destek için mail atmadım, zira herkes destek maili cevabının yardım linki olduğundan şikayetçi.  Biraz daha bekleyip göndereceğim. Zaten bir daha kullanmayacağım kesinlikle BTCTurk u. adamların alt yapısı yok doğru düzgün.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
newbie
Sabah 8 - 8:30  civarında  onaylanan eft ile para yatırma isteği  yaptım. eft onaylandı  ... 12 saat oluyor neredeyse.  Bu kadar mı ilgisiz bir  hizmet olur yahu dedirtir insana.  Madem bir hizmet vereceksiniz , komisyonlarınızı alıcaksınız ; adam gibi hizmet verin. 12 saat boyunca işlem beklemek nedir yahu...
Yoksa elemanınız , donanımınız ; gerekliyse  hizmet verebilmeniz için gerekeni yapacaksınız. Tamamen bir hüsran ... Bir daha  BTCTurk ile işlem yapmayacağım kesinlikle. Kimseye de  tavsiye etmiyorum BTCTurk  kullanmalarını . Zaman Kaybı!

Pages:
Jump to: