Pages:
Author

Topic: BTCTurk Tether geliyor - page 2. (Read 442 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
July 10, 2018, 05:36:04 PM
Tether transferi nasıl olmuyor kaç kez gönderdim.Sıkıntısu her transferde sabit 25 usd komisyon kesilmesiydi.
newbie
Activity: 139
Merit: 0
July 10, 2018, 05:19:18 PM
Tether eğer borsalar arası gönderiliyor ise iyi bir şey yok eğer gönderilmiyorsa usd/tl arası trade yapmak yerine millet hiç çekmeyip tether tl arası trade yapacak. Bakalım inşallah sorunsuz şekilde çalışır.

Tether çekme yatırma kısmı var.
Denemedim ama borsalar arası çekme yatırma vardır cnm, yoksa o tetheri oraya koymanın bi anlamı kalmaz. Transfer de olur, ancak ha TL ile XRP alıp global borsaya atmışsın, ha USDT alıp global borsaya atmışsın o açıdan bir fark yaratmaz.

@BtcAnkara

dostum ben,
bittrex
yobit
binance
poloniex

Bu borsalardan tether transferi denedim hepside iptale cekti.
Bende tether transferi olmuyor diye dusunuyordum.
Btc turk nasıl alıp veriyor anlayamadım.
member
Activity: 309
Merit: 15
July 10, 2018, 04:10:44 PM
Tether eğer borsalar arası gönderiliyor ise iyi bir şey yok eğer gönderilmiyorsa usd/tl arası trade yapmak yerine millet hiç çekmeyip tether tl arası trade yapacak. Bakalım inşallah sorunsuz şekilde çalışır.

Tether çekme yatırma kısmı var.
Denemedim ama borsalar arası çekme yatırma vardır cnm, yoksa o tetheri oraya koymanın bi anlamı kalmaz. Transfer de olur, ancak ha TL ile XRP alıp global borsaya atmışsın, ha USDT alıp global borsaya atmışsın o açıdan bir fark yaratmaz.
hero member
Activity: 532
Merit: 500
July 10, 2018, 03:48:31 PM
member
July 10, 2018, 12:03:14 PM
Bu işin ordinaryusu olarak konuşuyorum. Hiç alttan alamayacağım. Arbitraj her nasıl yapılabiliniyorsa her türlüsünü denedim. Tecrübe ile sabittir.

Arbitraj yapamazsın. NET!
Btc pahalı ise tether de pahalı olur 1 olmaz. Btc ucuz ise tether de ayni oranda ucuz olur.
Örneğin BTC, Bitfinex'te Kraken'e göre trend düşüşte ise daha ucuz, trend yükselişte ise daha pahalı olur genelde. Aynı şekilde diğer coinler de. Tether dahil. O yüzden bu iki borsa arasında fiyat farkı oluşsa dahi en ufak bir arbitraj kırıntısı yapamazsın. En pahalı borsa hangisi ise orada bozarsın, para orda kalır. Yaptığın arbitraj bu kadar olur, çeviremezsin.
O yüzden tether, normalde Btcturk'te ve Türk borslarında fiyat yüksek olması sebebi ile Tehter de USD'nin normal kurundan yüksek seyredecektir. Ve bu sebeple zaten pahalı aldığın tether ile arbitraj yapman mantıklı olmayacaktır.

Btcturk çok akılcı işler yapıyor birkaç aydır ancak bu Tether olayı kullanıcıya bir katkı sağlamaz sadece USDT meraklısı kullanıcıyı çeker, tether varmış diyen koşar. O açıdan BtcTurk'e yarar. Ama kullanıcıya yaramaz.
member
Activity: 170
Merit: 11
July 10, 2018, 11:56:06 AM
Tether sadece TL yerine usd de kalmayı sağlar. Başka bi şeye yaramaz diye düşünüyorum.
Zaten fiat dönüşümü olan bir borsada.

yabancı borsalarla arbitraj yapılabilir
member
July 10, 2018, 11:50:32 AM
Tether sadece TL yerine usd de kalmayı sağlar. Başka bi şeye yaramaz diye düşünüyorum.
Zaten fiat dönüşümü olan bir borsada.
newbie
Activity: 139
Merit: 0
July 10, 2018, 09:30:56 AM
tether transfer mumkun mu kı?
benım bıldıgım borsalar usdt yı aktarmıyorlar bırbırlerı arasında
member
Activity: 170
Merit: 11
July 10, 2018, 05:10:23 AM
BTCTurk usdt eklendi artık hem BTC/USDT hemde TL/USDT alım satımı yapabilirsiniz
Pages:
Jump to: