Pages:
Author

Topic: Btcturk.com Keyfi hesap bloke Zarara ugratma - page 2. (Read 278 times)

full member
Activity: 475
Merit: 127
February 21, 2018, 12:28:25 PM
   Arkadaşlar abimin hesabını kendi hatalarından dolayı bloke ettiler. Dün akşam 2 defa ripple gönderimi yapmışlar ve bugün hesaba giremedi hiç bir bildirim yapılmadı bir kaç mail ile zar zor kendilerine ulaştı ve hesabı rippleleri geri göndermek kaydı ile açtırdı 2. gönderdikleri rippleler ortada yoktu koineksten transfer kontrol et butonuna tıkladığında aynı miktarda ripple geldiğini gördük. Ayrıca suistimal yoktur 2. ripplenin görülmediği ve yatış tarihi 1 gün sonra ekran görüntüsü ile mevcuttur.

Rippleleri btcturk hesabımına çektikten sonra iade aldılar fakat asıl sorun hesabımını bloke ettiklerinde hiçbir şekilde ulaşamadık ve yüksekten girilen emirler iptal edilmediği için zarara uğradı, madem bloke  ediyorsunuz neden emirleri iptal etmiyorsunuz. Tarafımızı bu şekilde zarara uğratan btcturku kınıyorum.

Daha öncede bu tarz sabıkaları olan btcturke bu yaptıklarını hiç yakıştıramadım koineks gibi sonradan gelme ufak gördüğümüz firma bile bu tarz olaylarda telefon ile iletişim kurarak yardımcı oldular paribuda aynı şekilde btcturk üzerinde aylık yüklü hacim yapıyordum bu olaydan sonra tamamen paribu ve diğer borsalara yöneleceğim.
Pages:
Jump to: