Pages:
Author

Topic: btcturkey.org | Türkiye'nin Bitcoin Platformu - page 4. (Read 5125 times)

legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
September 11, 2016, 07:35:06 PM
Aman mobil versiyonu da olsun.  Burası gibi bir konuyu okumak için telefonu 20 kere parmaklatmasın.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
September 11, 2016, 07:08:14 PM
Forum Aktiftir Davetiye talep edenler pm atabilir yada bu konu altından direk mail adresini verebelir
hero member
Activity: 807
Merit: 522
September 11, 2016, 07:07:38 PM
1 Aralık güncellemesi: Proje iptal. Rağbet bile olmadı. Hizmet olsun dedik. Kar amacı da gütmedik. Bırakalım kim nerede ne yaparsa yapsın. Sağlık olsun.
18 Ekim Güncellemesi: 1 hafta dedik, 1 ay oldu. Denk gelmedi. Yedek almadım, baştan kurduk. Şuan foruma sorunsuz erişilebilmekte. Ayrıca kayıtlar serbest. Üye olup, e-posta adresinizi onaylamanız yeterli. Ayrıyetten, foruma moderatör ekibi alınacaktır.
-
FORUMA SUNUCU SIKINTISI NEDENİYLE ERİŞİM SAĞLANAMAMAKTADIR. BU SORUNU 1 HAFTA İÇERİSİNDE ÇÖZECEĞİZ İNŞALLAH.

Öncelikle herkese merhaba,
Geçenlerde bitcointalk yine çökmüş iken, Skype grubumuzda "acaba bize özel forum mu açsak" bahsi geçti aklımdan. Aynı gün, Bitcoin Türkiye Forumunu açmaya karar verdik. @MesutCan hocamla, iki gün gibi kısa sürede forumu hizmet verebilecek şekile getirdik. Evet, halen eksiklikleri ve hataları olabilir. Bunları zamanla çözeceğiz inşallah.

Şöyle bir de tanıtım görselimizi de koyayım Smiley

Evet, görselde de olduğu üzere üyelikleri davetiye alacağız.

Üye olabilmek için lütfen @MesutCan veya bana email adresinizi PM olarak gönderin ya da, "n'olacak şuraya atarım" ben diyorsanız oradan da alırız.

Herkesin bayramını şimdiden kutluyorum bu arada.

Mevcut forum özellikleri:
- Tamamen interaktiftir. Anlık olarak konunuza gelen iletilerden, size gelen mesajlardan, bildirimlerden daima haberdar olursunuz. Ayrıca, masaüstü bildirimlerini de etkinleştirerek, forum açık olmadığı zaman dahi bildirim alırsınız.
- Gelişmiş bir yazı editörü vardır. Yazınızda yaptığınız her türlü formatlamayı, biçimlendirmeyi, ekleyeceğiniz görsel ve videoları editör içerisinde görürsünüz.
- Yüzlerce emoji! Akıllı telefonlarınızda kullandığınız her türlü emojiyi forumumuzda kullanabilirsiniz.
- İstediğiniz kişiyle anlık olarak sohbet edebilir, sohbete istediğiniz kadar kişi ekleyebilir, grup görüşmesi yapabilirsiniz.
- Profil durumunuzu ayarlayabilirsiniz: Çevrim içi, Meşgul, Dışarda, Görünmez vs.
- Dilediğiniz kişiyi takip edebilir, takip edilebilirsiniz.
- Reputasyon Sistemi.
- Mentionlar: iletilerinizde mention atabilir, bildirim almalarını sağlayabilirsiniz. Örn: @MesutCan

Üzerinde çalıştığımız özellikler:
- Ticaret Puanı Sistemi (trust): Şuan bu özellik forumumuzda mevcut değil ancak üzerinde çalışıyoruz. Bu bizim için şuan en öncelikli mesele.
- Gece modu: Gece kuşlarının gözlerini yormaması için bu mod üzerinde çalışıyoruz Cheesy

Gelecek için planladığımız özellikler:
- Pazar Alanı: Forumdan ayrı olarak bir ticaret sistemi kurmayı planlıyoruz. Bu sistemde alışagelmiş forum içi ticaret konularından farklı olarak apayrı bir bölüm oluşturmayı planlıyoruz.  
- Sizin önerileriniz?

Bitcointalk.org forumunda bulunan ve aynı dili konuşan herkesi bekliyoruz.
Pages:
Jump to: