Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 647. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 50
Merit: 0
370 dolara düştü  Shocked
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
Kraken'de biri 302'ye kadar dumpladı sonra diğer borsalar takip etti. Gün içi 100 dolar üstü hareket yaptı.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
fena düştük fena sabaha 300 ile uyanmazsak iyidir
evrene pozitif enerji gönderelim  Cheesy

tekrar 440 a çıktı bile.

Edit : Artık fiyat yazmasak daha iyi. Yazana kadar bile 15-20 dolar değişiklik oluyor Grin Hey gidi stabil günler...
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
fena düştük fena sabaha 300 ile uyanmazsak iyidir
evrene pozitif enerji gönderelim  Cheesy
newbie
Activity: 29
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bir durum mu var, cin 500$ in uzerinde, diger marketler fiyati asagiya cekmeye calisiyorlar, cin bize tiris gider diyor.

bitfinexdeki, kaldiracli piyasada islem yapanlara 1 e 100 gibi oranlarda yapilan forex islemlerine karsi finexin fiyati dusurmeye calistigi soyleniyor. mantiksiz da degil hani.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Hevesimizi aldık sanırım sabah süprizine hazır olmakta fayda var onbin dolarcılarada iyi rüyalar  Grin

aaaaa ne çabuk pes ettin. 600'e bile gelemedik Smiley
fantasy world = kripto world  Grin
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Hevesimizi aldık sanırım sabah süprizine hazır olmakta fayda var onbin dolarcılarada iyi rüyalar  Grin

aaaaa ne çabuk pes ettin. 600'e bile gelemedik Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
legendary
shortcularin nasil tokatlandigi gorebilmek icin, btcturkteki son 2 saatlik harekete bakmak bile yeterli Smiley

oysa uzun vadeci adam, hergun karina kar koyuyor.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Alenktrik Teknikeri
Bitcoin'in Fiyatı Yükseldiğine Göre Artık Kimse Kolay Kolay, SCAM ve HYIP Sitelerine Yatırım Yapmaz.
Emin misin bundan?
şimdi shortçular ponzi kovalayacak asıl. kayıplarını geri koyabilmek için Smiley

Ellerindekini de Kaybetmek İstiyorlarsa Buyursunlar Yapsınlar. Smiley
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Bitcoin'in Fiyatı Yükseldiğine Göre Artık Kimse Kolay Kolay, SCAM ve HYIP Sitelerine Yatırım Yapmaz.
Emin misin bundan?
şimdi shortçular ponzi kovalayacak asıl. kayıplarını geri koyabilmek için Smiley
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Alenktrik Teknikeri
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Longcular para basmaya başladı
shortçular dövünmeye başladı...
legendary
milleti dokup asagidan o kadar guzel mal topluyorlarki ,

su son 15 dakikada adamlar hem ellerindeki coini yuzde 10-15 artirdilar, hemde fiyati nerdeyse ayni seviyeye cektiler.
legendary
bitstampda basladi satis dalgasi, finex onu takip etti, btc-e de onlara uydu Smiley

fakat diger borsalar 60 dolar kadar duserken, dunyanin en yuksek volumlu 3 cin borsasi, tinmadi bile, sadece 10 dolar dustu.

dikkatli olun , elinizde coinleri kaptirmayin.

bu arada cin borsalar 500un uzerinde hala.
full member
Activity: 182
Merit: 100
Ben yeniden toparlar ve 500 USD üstü tutunur diye düşünüyorum 200-350 Dolar seviyelerinden yüklü alım yapmıştım halen satmadım Smiley
newbie
Activity: 34
446 USD yi gördü bakalım ne olacak,

İyiye gitmiyor sanki. Ne dersiniz?
full member
446 USD yi gördü bakalım ne olacak,
full member
Başka dump gelmezse 500 USD ye kadar bitstamda 1,5K var satışta hızlı bir şekilde yeniden toplar diye düşünüyorum.

milletin elinde bitcoin kalmadı alış emri çok satan yok

Birazdan panik satışları başlar. Bitstamp 456 dolara kadar dump yedi. Bu dumpa çok kişinin yüreğinin dayanacağını sanmıyorum.
Jump to: