Pages:
Author

Topic: BTG piyasaya girince Bitcoin'i daha da uçurur mu? - page 2. (Read 1744 times)

member
Activity: 392
Merit: 13
Bence yani benim şahsi görüşüm btc bitcoin hertürlü uçacak
full member
Activity: 336
Merit: 107
ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9
btg değil segwit2x iptal olursa btc uçabilir iptal olmazsa belli olmaz durumu karışık orası
full member
Activity: 308
Merit: 100
Bence girince bir çıtır daha yükselir, ardından sağlam hacmi olan borsalara girerse sağlam yükselir çünkü hacimli borsalara girmek önemli bir iştir. hacimli borsalara girmek ister istemez alım desteği doğurur. Ne olursa olsun bu alım desteği pozitif bir etki sağlar, piyasa gereği ister düşecek olsun ister çıkacak olsun bu alım desteği grafiği yukarı doğru öteler.

yatırım tavsiyesi değildir...
full member
Activity: 252
The future is your Genome
Bitcoin Gold hacimli borsalar da alım satıma başlayınca Bitcoin'i 7500-8000 $ ' a götürecek gibi duruyor BCC gibi olursa. Daha ne kadar uçar BTC.

Benim görüşüme göre bundan önce bitcoin gold'un, bitcoin'in fiyatını artırmasının tek sebebi altcoinlerde duran arkadaşların bedavadan bitcoin gold elde etmek için altcoinlerden çıkıp bitcoine geçmeleriydi.Bitcoin goldun hacimli borsalarda işlem görmesi bu etkiyi bana göre yaratmaz.
full member
Activity: 294
Benim görüşüm ve bitcoin cash tecrübeme göre, forklar Bitcoinin  fiyatini sadece forktan birkac hafta önce etkiliyor. Sonrasinda Bitcoin sabit kaliyor. Aslinda bu benim görüsümden ziyade kaniti olan bir olay. Bch cikacagi zaman btc 3500 dolardi ve gercekten uzman diyebilecegimiz kisiler bile btc 3000e düser ve yeni coin 500den cikar yorumlari yapti. Ama bch beklenilen fiyatta(500$) sabitlendigi halde btc düşmemişti. Bitcoinin yine artış olarak etkilenmeyecegini düsünüyorum bu 15 gün icinde. Minik düşüşler yasanabilir ama 16 Kasım'a kadar sabit bir sekilde ufak inis cikislar yapacaktir. Tamam fork tecrübemiz var ama forktan sonra çok daha ciddi fikir ayriliklari yasanmasi(segwitx2) tecrubemiz yok, bekleyip görücez
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Bitcoin Gold hacimli borsalar da alım satıma başlayınca Bitcoin'i 7500-8000 $ ' a götürecek gibi duruyor BCC gibi olursa. Daha ne kadar uçar BTC.
Pages:
Jump to: