Pages:
Author

Topic: BTW Bitwhite Son durum güncellemesi geldi - page 2. (Read 481 times)

full member
Activity: 728
Merit: 151
@hiziridiyunusidi: mükemmel bir karşılama yazısı olmuş  Grin kendimi bi an yaz şenliklerine girmiş gibi hissettim
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Yine bi bitwhite başlığı yine acaba olurmucular buraya toplanır pişmanlıklar hayal kırıklıklıkarı multiciler hepiniz bekleniyorsunuz ekip iyiciler çalışmıyocular aahh binlerce toplayıp en tepeden satma hayaliyle gelenler  Grin forumun en güzel başlığı burası.
full member
Activity: 728
Merit: 151
burası yine dönercilerin ağlama duvarına dönecek... şu kadar vardı elimde 50 centken satmadım böhüüüü falan ama ben yine de sorayım belki konu değişir  Grin kambiyo senedi olayı vardı havada kaldı o olay doğru mu yalan mı o da belli olamadı...bilen var mı ?

ahmet diye bi bebe vardı..telegramda yönetici.. o da milleti fişekledi verdi gazı verdi ondan sonra ben ekiple anlaşamadım hede hödö defoldu gitt kanaldan... Grin Grin ...şimdi de 1 senedir ico yapan sandblockta gördüm onu .. bu seferde orada veriyor ayarı millete galiba ahahaha  Cheesy

oyoyoyoyoyo diye oy dilenen delegecikler zaten ayrı komedi  Grin

ne bitmez teknik güncellemeleri varmış arkadaş sıfırdan mı yazıyorlar anlamadık..düzgün bi borsaya girse iş yapacak belki
jr. member
Activity: 252
bitwhite ile o kadar çok post okudum ki. 1 dolara fırlamış hadi tutturamadın 50 cente gelince satsaydın bile iyi para edermiş. elime geçerse böyle fırsat pump yaşandığında okutup geçecek. bitwhite ı cüzdanda tutanların yaşadığı hep pişmanlık. alt tarafı 60 milyon coin ekip çalışıyor ama bilerek fiyata yansıtmıyorlar.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
ben boğa sezonunda birşeyler bekliyorum açıkçası btw'den 1000 tane kadar kaldı elimde 1$'ı gördüğü an elimden çıkaracağım ama şuanlık beklemedeyiz bakalım zaman ne gösterecek
newbie
Activity: 168
Merit: 0
nereden nereye btw pişmanlık nedir senden öğrendik 90 cent den satma şimdi 3 cent bu nasıl bir düşüştür ya. ufak çaplı bedava olan borsalara girmeye sıkılmıyorlar
member
Activity: 253
Merit: 10
bu borsayı bende daha önce duymamıştım. btw ile ilgili umudum yüksekti ama beklediğim çıkışı bir türlü yapamadı. umarım ileride yükselirde tuttuğuma değer.
full member
Activity: 770
Merit: 103
Türk topluluğu tıpkı waves gibi monetha gibi bitw ile de duygusal bağ kurmuş durumda maalesef. Ben beklentim olduğu için 90 cente çıktığında satmamistim ama şimdi olsa dakika durmam satarım ne var ne yoksa
member
Activity: 406
belki bundan 10 yıl önce 10 bin küsür tane btc ile pizza alan adam gibi oluruz kim bilir. kenarda öyle duruyor airdroptan gelenler. ekip çalışıyor fakat çok fazla token dağıttılar para yok reklam yok. öyle gidiyor gittiği yere kadar.

Keşke öyle olsa ama olacağını sanmıyorum. Bizim dışımızda cüzdan bilgilerini unutan bir ton insan da vardır. Bitwhite a piyasada olanlar dışında çok kişi katıldı.
jr. member
Activity: 280
Win-Won-Betfury
Güzel haber olabilirde lan borsa coinmarketcapte yok napalım biz bu borsayı büyük ihtimal hacimsiz bir borsa bu
full member
Activity: 462
Merit: 100
Böyle borsalar btw de iyi bir fiyat hareketi sağlamaz daha sağlam güncelleme yayınlamaları gerekiyor yoksa düşüş devam edecekmiş gibi duruyor.
member
Activity: 364
BTW' dan yavaş yavaş ümidimi kesiyorum artık 3 centlere kadar düşmüş 3-4 aydır düzgün bir borsaya giremediler yenide bir yükseliş görse ardıma bile bakmadan satıcam
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
HonKong borsası Fubt ile ortaklık kurduklarını açıklamışlar. Daha evvel bu borsayı hiç duymadım desem yalan olmaz. BTW’ye şimfiye kadar hiç yatırım yapmamıştım, sanırım şimdi de yapmam.
newbie
Activity: 126
belki bundan 10 yıl önce 10 bin küsür tane btc ile pizza alan adam gibi oluruz kim bilir. kenarda öyle duruyor airdroptan gelenler. ekip çalışıyor fakat çok fazla token dağıttılar para yok reklam yok. öyle gidiyor gittiği yere kadar.
newbie
Activity: 128
vallaha azminize hayranım şu coini bir bırakmadınız gitti az daha düşşün sırf sizin bu azminiz için bir miktar alacağm arkadaş
full member
Activity: 602
Merit: 118
Böyle bir borsa olduğunu ilkkez duydum. Ayrıca btw nin yaşadığı durumdan dolayı yukarıda bahsedilen miktarları alım yaparlar mı bilmiyorum. Ben şahsen almam. Çünkü Şubat ayında ciddi pump ardından da ciddi dump yedi şimdi ki fiyatlarına bakmıyorum bile neredeyse çöp olacak. Ekip iyi çalışıyor deniliyor ama sağlam bir borsaya girmeden iş yapmaları imkansız gibi bir şey
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
bu yeni borsanın günlük işlem hacmi ne kadar acaba? Bilen var mi? en azından yeni bir gelişme. Bu açıdan güzel hareket. Ama yeterli değil tabi. Cryptopia gibi bi borsaya girmesi lazım btwnin.

günlük işlem hacmi çok tana fena değil ama işin garip tarafı cmc de yoklar, ürkütmüyor da değiller hani
hocam nasıl bakıyorsunuz  cmc y emerak edıyorum adamlar lıstede var buyur lınkte vereyım bak ıcın rahatlasın o zaman dostum Smiley
https://coinmarketcap.com/currencies/bitwhite/
hemen yok deyıp heyecana kapılıp ürkürtmeyın kendınızı  Grin Grin

arkadaş borsadan bahsetmiş sanırım.
Bitwhite cmc de var ama yeni eklendiği borsa fubt yok cmc de Cheesy
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bu yeni borsanın günlük işlem hacmi ne kadar acaba? Bilen var mi? en azından yeni bir gelişme. Bu açıdan güzel hareket. Ama yeterli değil tabi. Cryptopia gibi bi borsaya girmesi lazım btwnin.

günlük işlem hacmi çok tana fena değil ama işin garip tarafı cmc de yoklar, ürkütmüyor da değiller hani
hocam nasıl bakıyorsunuz  cmc y emerak edıyorum adamlar lıstede var buyur lınkte vereyım bak ıcın rahatlasın o zaman dostum Smiley
hemen yok deyıp heyecana kapılıp ürkürtmeyın kendınızı  Grin Grin

biz ürkmeye alışkınız Smiley bu adamlar işi sıkı tutuyorlar. şu delege seçimlerinde baya yükselmişti, tanesi 0.9 sente kadar yükseldi, keşke o zaman satsaymışım.
full member
Activity: 672
Merit: 110

hocam nasıl bakıyorsunuz  cmc y emerak edıyorum adamlar lıstede var buyur lınkte vereyım bak ıcın rahatlasın o zaman dostum Smiley
hemen yok deyıp heyecana kapılıp ürkürtmeyın kendınızı  Grin Grin
jr. member
Activity: 252
Ekip ellerindeki coinleri satmak için %30 bonuslu bir kampanya yapıyor gibi düşündüm.
Pages:
Jump to: