Pages:
Author

Topic: Bu evrede TEZOS'a yatırım yapılır mı ? - page 2. (Read 223 times)

member
Activity: 238
Merit: 14
Tezos'un ülkemizde çok fazla destekçisi var. Geçtiğimiz gün mainneti açıldığında ülkemizden birisi değerli bir miktarda dağıtım yaptı. Yatırım yapılabilir diye düşünüyorum ama çok fazla piyasayı sallayacağını düşünmüyorum. Bir durum daha var aslında. İsviçre hükümeti blockchain ağı oluşturup bir token üretmeyi ve bu tokeni borsalarda kullanmak için çalışmalara başladılar. Kendi ülkemizde hali hazırda olan Tezosu kullanalım gibi bir teklifle gelirlerse Tezos ulaşamayacağı değerlere ulaşabilir.
full member
Activity: 406
Merit: 101
henüz 14 günlük bir betanet hayatı var tezosun. yolun başında denebilir. yüksek coin supply a sahip olması yüksek fiyatlara kısa sürede erişebilmesini baskılar muhakkak. fakat piyasaya paralel ortalamanın üstünde büyüme sergileyeceğini düşünüyorum.
hack bug açık vs sıkıntılar yaşanmadığı müddetçe trendi yukarı yönde ilerler
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
herkes kendi yatirim stratejisini kendisi belirler - belirlemeli de...
yillardir waves diyoruz, iota diyoruz, bitcoin su kadar olacak diyoruz, ethereum 1000 dolarin altina gelmez artik diyoruz, diyoruz da diyoruz... halimiz ortada:) 2018 bize hic ama hic iyi gelmedi, gelmiyor da... ne zaman düzelir, düzelir mi, ne olur ne biter bilmiyoruz...

su an tezos 2 usd... 1bucuguda gördü 2bucuguda... ben tezosun evvele bir oturmasini, en azindan resmi cüzdanlarinin yayimlanmasini vs. bekliyorum...
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Hocam aklınızdan yatırım yapmak geliyorsa beklemeden yatırım yapın sonra yükselirse "keşke yatırım yapsaydım" dersiniz. Paranız varsa ve bunu dememek için değerlendirin bence.
member
Activity: 448
Merit: 10
Yapılabilir sebebi hiç bir büyük borsada işlem görmüyor hacim şuan çok az geliyor bana binance banko patlatıcaklar ama ne zaman belki davayı bekliyolardır sonuçlanmasını
newbie
Activity: 75
Merit: 0
Arkadaşlar bildiğinz üzere çok uzun bir zamandır ayının içindeyiz , ona rağmen tezos kendini az da olsa katlamaya devam ediyor tabi ki bu ayı savaşından çok etkileniyor , boğa geldiğinde tezosun durumu ne olur şu an tezos toplamalı mıyız sorum budur ? Grafiğide ekliyemedim biri nasıl resim eklendiğini yazarsa sevinirim . Smiley

$1,99 USD (5,02%) =Tezos

Market Cap

$1.208.866.742 USD
194.023 BTC

Volume (24h)

$4.717.480 USD
757,15 BTC

Circulating Supply

607.489.041 XTZ

Total Supply

763.306.930 XTZ
Pages: