Pages:
Author

Topic: bu piyasayı allah bildiği gibi yapsın - page 9. (Read 1228 times)

hero member
Activity: 629
Merit: 508
August 08, 2018, 09:41:09 AM
Ya batıcaz ya çıkıcaz yapacak birşey yok. Zaten şuan batık durumdayız, bundan daha kötüsü nasıl olur bilmiyorum, en fazla 0 olur. Sabır...
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
August 08, 2018, 09:31:02 AM
Piyasa düşe düşe artık altcoin kalmayacak.Bir an önce boğanın gelmesi lazım.Yeni çıkacak İCOlar bu yüzden projelerini beklemeye alıyor.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
August 08, 2018, 09:14:03 AM
bu her zaman olan iniş çıkışlar. parayı al satla zaten bu şekilde kazanırsınız doğru zamanda girip çıkarak, hayal kurmayarak.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
August 08, 2018, 09:09:03 AM
geçen akşam biraz cardano aldım. hani düşerse şuradan satarım diye. satın aldıktan birkaç saat sonra secden bir üye tweet atmış. gece uykudaydım farkında değilim. sabah %10-15 zarardayım. altlarda zararın dibini gören için bir kötü haber daha.

daha kötü tarafı sec karar için 45 gün süresi varmış. bunu 45 gün daha uzatabilirmiş. yani 2 ay daha bu konu sürümcemede kalacak.

hani parası olan varsa hiç bir şey almasın. şu sec olayı netleşene kadar.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
August 08, 2018, 09:03:35 AM
Sabretmeyi bilenleri kazanacağı bir piyasa burası , evet gerçekten çok büyük paralarla yatırım yapanlar var ama üzülmeyeceğiniz rakamlarla yatırım yapmakta fayda var. Sabretmek derkende çöp coinlerde değil, kendini ispatlamış coinlerde.
full member
Activity: 518
Merit: 102
August 08, 2018, 08:41:40 AM
Bu yaşananlar zaten piyasanın bir geçeği, dalgalanma olacak ki birileri yatırımlarını eritip kaybederken balinalar paralarına para katacaklar. Önemli olan uyanık olup küçük balıkların sabırsız yanlış hareketlerini yapmamak.
member
Activity: 504
Merit: 11
August 08, 2018, 08:14:59 AM
Evet, ETF 30 Eylüle itelenmesi ile piyasa tekrar altüst oldu. Artık bana bile ilginç gelmeye başladı çünkü altların daha düşecek yeri kalmamıştı, bakalım magmayı delebilecekler mi?

Beklentiyle yeşillenen piyasa yeniden karalar bağladı.
Altlar nereye kadar düşer? İner çıkar, iner çıkar. Elbet bir yerde duracaktır. Madem beklenti aşağı yönlü, temkinli hareket edip daha altlara fiyat yazmak en mantıklısı olur bence.
hero member
Activity: 931
Merit: 500
August 08, 2018, 07:48:49 AM
Havadan para yağdırsalardı herkes bu piyasada olurdu zaten, burası da böyle enteresan bir yer piknik alanı değil bir cangıl, kazanmak için taş gibi sabırlı ve azimli olmalıyız.
newbie
Activity: 179
Merit: 0
August 08, 2018, 07:34:49 AM
Balinalar bu havalarda bile kazaniyor biz de kaybediyoruz. Altlar btc düşünce de düşüyor çıkınca da düşüyor. Ama uzun vadede kripto piyasasinin çok değerli bir yere geleceğini düşünüyorum. Enin de sonunda hakettiği yeri bulacaktir
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
August 08, 2018, 06:46:18 AM
Şu başlığı görünce, bugün acaba yine ne olmuş diye bir bakayım dedim:( 7,000'i geçti diye yüzümüzü güldüren BTC %8 düşerek 6,400'e inmiş. Altlar durur mu hiç onlar da düşmüşler. Zaten BTC düşse de biz de düşsek diye bekliyorlar hazırda. Ama BTC çıkarken hiç kıpırdadıkları yok yerlerinden. Bence herkes piyasadan umudunu kestiği bir anda gelecek beklenen boğa!
member
Activity: 490
Merit: 16
August 08, 2018, 06:41:32 AM
Ben bu kadar panik olunmasını anlamıyorum. Herkes mi 2 ayda çuvalla para kazanmak için girdi bu piyasaya? Biraz sabırlı olun arkadaşlar çıkarken de düşerken de sakin olun.

2 ay mı ? Dostum ben yaklaşık 8 aydır elimdekileri erirken görüyorum birşeyler kazanabilmek için 8 sene mi bekleyelim aksi durumda yasal olan borsalara yönelirdik bitcoine yönelmemizin en basit sebeplerinden biri teknolojisinin yanı sıra çok çabuk para katlamaya olanak vermesi
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
August 08, 2018, 06:34:09 AM
Ben bu kadar panik olunmasını anlamıyorum. Herkes mi 2 ayda çuvalla para kazanmak için girdi bu piyasaya? Biraz sabırlı olun arkadaşlar çıkarken de düşerken de sakin olun.
member
Activity: 380
Merit: 20
August 08, 2018, 06:13:29 AM
Bu piyasa hep böyledir. çok düşer çok yükselir,Geçen sene de böyleydi sonra çok çok arttı..Diyenleri anlayamıyorum.

Şartlar hergün değişiyor,geçen sene yada önceki senelerde vadeli işlemler yoktu mesela.Adamlar şimdi düşerken daha çok kazanıyor.Yani büyük oyuncular düşüşten daha çok kazanırken neden piyasayı alsınlar ki..Eskiden böyle değildi,tek kazanma yolları fiyatları pumplamaktı. Şimdi bir sürü seçenekleri var.Bence bu iş bitti.Sabredip belki anaparamızı uzun zaman sonra alabiliriz.Bana göre en erken 2020 başları olabilir.Yapılacak telk şey,güvenli olan coinlere geçip beklemek. Shitcoinler yıl sonu gibi batabilir.Nasıl olsa oda 10 kat düşmüş,iyi olduğunu düşündüğünüz coinde 10 kat düşmüş.Bir şey değişmiyor yani. İco fiyatının altına düşmüş projelerin hepsi shitcoindir ve gelecekleri yoktur.Madem zarar ettik bari kalanıda güvenli alana geçip kaybetmeyelim.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
August 08, 2018, 05:37:14 AM
İsyan etmeye gerek yok bu piyasa yeni değil hep böyleydi. Elinizdekileri satmayıp tutun. İhtiyacınız olan parayla girdiyseniz de geçmişler olsun.
member
Activity: 364
Merit: 10
August 08, 2018, 05:37:05 AM
Gün geçtikçe umutlar birer birer kırılmaya piyasa kitlesini kaybetmeye devam ediyor. Neler olur bilinmez fakat umarım elimizdekinden de olmayız.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
August 08, 2018, 05:30:58 AM
İsyan bayraklarını çekiyoruz artık. Dün geceki düşüşten sonra iyice illallah ettik. Birilerinin cepleri dolacak ama öyle bir dolacak ki biz de kendi ufak kazançlarımıza sevineceğiz işte. Elimizde eriye eriye bir şey kalmadığı için ufak kazançlardan bahsediyorum
full member
Activity: 700
Merit: 134
August 08, 2018, 05:26:49 AM
Yoksa siz de her sabah uyandığında portföyünün %10 eridiğini görenlerden misiniz? (:
Daha ne kadar eriyecek daha ne kadar kaybedecez dedikçe daha da düşüyor ve bu gidişat ciddi bir krize doğru yöneliyor. Artık bir yerlerde tutunamazsa çok büyük problemlerle karşılaşabiliriz...
full member
Activity: 434
Merit: 100
August 08, 2018, 05:16:57 AM
Aylardır bekliyoruz arttı artacak diyoruz üstüne birde düşüşle karşılaşıyoruz vallahi ne diyeceğimi artık bilemiyorum. Umudumu kaybetmedim ama eski heyacanımdan eser kalmadı.
full member
Activity: 602
Merit: 118
August 08, 2018, 05:09:56 AM
Genel olarak altcoinlerin dusmesi bi nevi anlasilabilir olsa da Ethereum un bu derece dusus gostermesi gercketen yikici oldu. Guvenli liman olarak dusunulen ethereum da git gide sarsiliyor. Gecen sene de bu donemde $400 den $160 lara dusmustu. Sonrasi malum. Umalim ki bu sene de benzer bir durum olusabilsin.

BTC dışındaki bütün coinler altcoin değil mi hocam? BTC bu işte lokomotof. Eğer BTC ile ilgili olumsuz bir haber piyasaya pompalanirsa piyasa allak bullak olur. Bu işte ciddi sinirlerin sağlam olmasi lazım. Ben umutluyum. Güzel günler gelecek. Zaten kolay bir piyasa olsaydı. Herkes bu işe girer ve parasını katlardi. Şuan bu durumda pes Edip gidenler elbette olacak
member
Activity: 294
Merit: 10
August 08, 2018, 04:37:17 AM
Genel olarak altcoinlerin dusmesi bi nevi anlasilabilir olsa da Ethereum un bu derece dusus gostermesi gercketen yikici oldu. Guvenli liman olarak dusunulen ethereum da git gide sarsiliyor. Gecen sene de bu donemde $400 den $160 lara dusmustu. Sonrasi malum. Umalim ki bu sene de benzer bir durum olusabilsin.
Pages:
Jump to: